1 слайд
Өзара кері сандар
Оқу мақсаты:
5.1.1.12 Өзара кері
сандар анықтамасын
білу;
5.1.2.22 Берілген
санның кері санын табу; Сабақтың мақсаты:
Берілген санның кері санын
табу; Ө зара кері сан
анықтамасын білу;
Тілдік мақсаттар:
•
Кері санның анықтамасын
ауызша тұжырымдай білу.
•
Есептерді талқылай білу, өз
ойларын жеткізу,
қорытынды жасау.Мұғалімнің аты-жөні: Меллатхан Ұлантай 5- сынып №109 ЖББМ
Ұзақ мерзімді жоспар тарауы: 5.2.A. Жай бөлшектерге амалдар қолдануҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАРЛАУДЫҢ
ТАНЫСТЫРЫЛЫМЫ
2 слайд
Кері сан ұғымын біледі.
Өзара кері сандар
анықтамасын біледі.
Натурал санның кері
санын жазуды біледі.
Жай бөлшектің кері
санын жазуды біледі.
Аралас санды бұрыс
бөлшекке айналдыруды
біледі.
Өзара кері сан болатын
сандарды жаза біледі. Бағалау
критерийлері Құндылықтарға
баулу
Оқушылар
ынтымақтастық ортада
жұмыс жасайды. Бір-
бірімен жақсы тіл
табыса отырып,
басқалардың пікірін
тыңдауға, өз пікірін
ашық айтыуға
дағдыланады.
3 слайд
ОҚУ
МАҚСАТТАРЫНА
ҚОЛ ЖЕТКІЗУДЕ
«БЕЛСЕНДІ
ОҚУ» ӘДІСТЕРІН
ҚАНШАЛЫҚТЫ
ТИІМДІ
ҚОЛДАНДЫМ? САБАҚТА
5 ЖАТТЫҒУ
ТҮРІ САБАҚ БАСЫНДА :
«Миға шабуыл» стратегиясы
арқылы өтілген материалдарды еске
түсіру мақсатында шолу сұрақтары
қойылып тақырыпты қайталайды.
Тамаша!. Жарайсыздар!. Керемет!
САБАҚ ОРТАСЫНДА:
«Бірлескен топтық жұмыс» әдісі
арқылы құрылған жоспар бойынша
тақырыптың мазмұнын ашып баяндайды.
Кері байланыс:
«Екі жұлдыз, бір ұсыныс» әдісі.
Қалыптастырушы бағалау : топтық
бағалау.«Белсенді оқу
тәсілдері-
оқушыларды
белсенділікке
жетелейді »
САБАҚ СОҢЫНДА:
Оқушылар сабақ соңында бүгінгі
тақырып бойынша нені меңгергендері
жайлы
«5-5-1» рефлексиясын жасап кері
байланыс береді.
4 слайд
САРАЛАУ –
Оқушыларға жеке
сараланған
тапсырмалар беру
арқылы
тапсырманың
нәтижесімен,
жылдамдық, диалог,
ресурстар
арқылы талданып
сараланды.
Саралау уақытты
ұтымды
пайдалануды
есепке ала отырып,
сабақтың кез-келген
кезеңінде қолдануға
тиімді. Бағалау –
Бұл бөлімде
оқушылардың сабақ
барысында
үйренгенін белсенді
бағалау тәсілдеріне
«Бас бармақ»,
«Смайликтер»,
«Мадақтау»,
«өзін-өзі бағалау»,
«өзара бағалау»,
«топпен бағалау»,
«жұппен бағалау» . Денсаулық және
қауіпсіздік
техникасының
сақталуы
Оқушылардың
партада дұрыс
отыруын
қадағалау;
АКТ-ны уақытылы
қолдану;
сергіту сәтін
ұйымдастыру.
5 слайд
Жаңартылған
білім беру
бағдарламасынан
Белсенді және
бірлескен оқыту
саралау
түрлерімен
таныстымБ ағдарлам а
талаптары н
басш ы лы ққа ала
оты ры п, қы сқа
м ерзім ді ж оспар
құруды үйрендім Сабақ барысында
қалыптастырушы
бағалаудың қою
мақсатын
үйрендімЖаңартылған білім
беру бағдарламасы
Сабақты тиімді өту
үшін белсенді әдіс-
тәсілдерді қолдану
керек екенін түсіндім
Жаңартылған білім
беру бағдарламасы
аясында «Мәңгілік
Ел» жалпыұлттық
идеясының
құндылықтыры
мен таныстым РЕФЛЕКСИЯ
Жаңартылған
білім беру
бағдарламасын
ұйрену
барысында маған
тринерім мен
әріптестерімнің
көмегі зор болды
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз