1 слайд
Бағалау
критерийлері Бисолтан Хизирхан
Қарағанды облысы,
сенокосное ауылы
информатика пәні мұғалімі •
Сабақ
тақырыбы Статистикалық мәліметтер
•
Оқу мақсаты
8.2.2.2-абсолютті және салыстырмалы
сілтемелерді қолдану
•
Сабақ
мақсаттары Оқушылардың барлығы - Электронды кестеде
сілтемелер жүргізудің түрлерін білу
Оқушылардың көпшілігі - статистикалық мәліметтерді
абсолютті және салыстырмалы сілтемелерді ажырату
Оқушылардың кейбірі – абсолютті және
салыстырмалы, аралас сілтемелерді қолдана алу
•
Шығармашылық
және сын
тұрғысынан
ойлау;
•
Қарым-қатынас
жасау қабілеті;
•
Өмір бойы білім
алуҚұндылыққа
баулу1. Экономикалық статистикаға
мән бере отырып, кестелік
редактормен жұмыс жасай
біледі.
2.Электронды кестеде
салыстырмалы, абсолютті
және аралас сілтемені қолдана
алады.
3. Электрондық кестеде есептік
шешуді өңдейді.
2 слайд
БЕЛСЕНДІ ОҚЫТУ ӘДІСТЕРІ МЕН БАҒАЛАУ
Са
ба
қ •
Психологиялық ахуал туғызып, топқа бөлу . “ Ақ тілек” әдісі . Ауызша кері байланыс, ынталандыру
ба
сы •
Алдыңғы білімді тексеру ширату сұрақтары “Сұрақты қағып ал” әдісі . “Қолпаштау” тәсілімен бағалау
. •
Жаңа сабақтың тақырыбын ашу . “ Ребусты шеш” әдісі . “5 ұпай” тәсілі арқылы бағалау (ауызша кері б/с)
Са
ба
қ •
Топтық жұмыс . “Ойлан-жұптас-бөліс” әдісі. “Бас бармақ” тәсілі арқылы топтық бағалау
ор
та •
Сергіту сәті. “ Әдемі ойлай және демала біл”. Көңілдерін көтеріп, сенімділікті ұялату( ауызша кері б/с)
сы
. •
Топтық жұмыс. АКТ, “Сәйкесін тап” әдісі. Өзін-өзі бағалау дескриптормен(жазбаша кері байланыс)
•
Ашық сұрақтар “Температураны өлшеу” әдісі. “ Қанағаттану ағашы” арқылы бағалау (ауызша кері б/с)
•
Жұптық жұмыс . Практикалық бөлім. l earningapps.org сілтемесі. Бірін-бірі бағалау
дескриптормен(жазбаша кері байланыс)
•
Жеке жұмыс . Практикалық бөлім. Дереккөздермен. С майликтермен бағалау (ауызша кері байланыс) Инсерт
кестесін
стикерлер
мен
толтыру Сабақ
басы
Сабақ
соңыСабақ
ортас
ы
Са
ба
қ •
Қорытынды. “Инсерт” кестесі. С абақ бойғы дескриптор ұпайлары арқылы бағалау(жазбаша кері б/с)
со
ң
ы •
Рефлексия. “ Шаршылар” тәсілі
3 слайд
САРАЛАУ
Сабақ басы :
Жіктеу, Қорытынды,
Диалог және қолдау,
Дереккөздер
Сабақ ортасы:
Тапсырма, Бағалау
(кері байланыс),
Диалог және қолдау,
Қарқын
Сабақ соңы:
Қорытынды Қалыптастырушы бағалау тапсырмасының үлгісі
4 слайд
Сабақ бойы «Инсерт» кестесіне толтырылған
стикерлер – сабақ нәтижесін айқындап береді.
Жазбаша кері байланыс
Сабақ бойғы дескриптор бойынша өзін-өзі бағалау
Рефлексия “Шаршылар” тәсіліV- білемін -Мен үшін түсініксіз + мен үшін жаңа ақпарат ? –мені таң
қалдырды
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз