Материалдар / Шоқан Уәлиханов
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

Шоқан Уәлиханов

Материал туралы қысқаша түсінік
Ш.Уәлиханов өмірі, қызметі, шығармашылығы туралы түсіндіріледі.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
18 Мамыр 2020
451
0 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 25% жеңілдік
беріледі
770 тг 578 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
img_page_1
Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Сабақтың тақырыбы:Сабақтың тақырыбы: Шоқан Уәлиханов – алғашқы Шоқан Уәлиханов – алғашқы қазақ ғалымықазақ ғалымы

1 слайд
Сабақтың тақырыбы:Сабақтың тақырыбы: Шоқан Уәлиханов – алғашқы Шоқан Уәлиханов – алғашқы қазақ ғалымықазақ ғалымы Орал қаласы №4 ЖБжҚББМООрал қаласы №4 ЖБжҚББМО Сайфетдинова Ляззат АльфриковнаСайфетдинова Ляззат Альфриковна Зерттеу сұрағы:Зерттеу сұрағы: Неге С.Мұқанов Шоқан Уәлихановқа арналған Неге С.Мұқанов Шоқан Уәлихановқа арналған шығармасын “Аққан жұлдыз” деп атады?шығармасын “Аққан жұлдыз” деп атады? Сабаққа негізделген оқу мақсаты:Сабаққа негізделген оқу мақсаты: 7.2.3.1 Шоқан Уәлихановтың ғылыми зерттеулерінің тарихи 7.2.3.1 Шоқан Уәлихановтың ғылыми зерттеулерінің тарихи құндылығын анықтау.құндылығын анықтау.

Оқу мақсаттары:Оқу мақсаттары:

2 слайд
Оқу мақсаттары:Оқу мақсаттары:

Сабақтың басыСабақтың басы Сабақтың соңыСабақтың соңыСабақтың Сабақтың ортасыортасыБелсенді оқу әдістері:Белсенді оқу әдістері:

3 слайд
Сабақтың басыСабақтың басы Сабақтың соңыСабақтың соңыСабақтың Сабақтың ортасыортасыБелсенді оқу әдістері:Белсенді оқу әдістері: ““ Миға шабуыл” Миға шабуыл” әдісі әдісі бейнеролик бейнеролик көрсетіледікөрсетіледі ““ Бес сұрақ” Бес сұрақ” әдісіәдісі ““ Көшбасшы және Көшбасшы және тыңдаушылар” тыңдаушылар” әдісіәдісі ““ Картамен жұмыс” Картамен жұмыс” әдісіәдісі ““ ПОПС формуласы”ПОПС формуласы” әдісіәдісі ““ Сандар сөйлейді”Сандар сөйлейді” әдісіәдісі ““ Белгілер” Белгілер” әдісі әдісі

Саралау әдістеріСаралау әдістері Саралау - жіктеу Саралау - жіктеу Саралау -дереккөз Саралау -дереккөз Диалог және қолдау Диал

4 слайд
Саралау әдістеріСаралау әдістері Саралау - жіктеу Саралау - жіктеу Саралау -дереккөз Саралау -дереккөз Диалог және қолдау Диалог және қолдау көрсетукөрсету Оқушыларды жіктеу мақсатында тақырыптық суретке байланысты 3 топқа бөлдім. Сәбит Мұқановтың Шоқан Уәлихановқа арнаған «Аққан жұлдыз» шығармасынан үзінді парағы таратылады. Оқушылар берілген дереккөзді пайдаланып оқу арқылы тыңдалым, айтылым, жазылым дағдылары жүзеге асырылады. Сабақты қорытындылау негізінде оқушымен диалог құрып, «Сандар сөйлейді» әдісі бойынша сұрақтар қою арқылы қолдау көрсеттім.

Критериалды бағалауКритериалды бағалау Мұғалімнің Мұғалімнің ауызша ауызша бағалауыбағалауы Оқушының Оқушының өзін-өзі өзін-ө

5 слайд
Критериалды бағалауКритериалды бағалау Мұғалімнің Мұғалімнің ауызша ауызша бағалауыбағалауы Оқушының Оқушының өзін-өзі өзін-өзі бағалауыбағалауы““ Бес сұрақ” Бес сұрақ” әдісіәдісі ““ Көшбасшы және тыңдаушылар” Көшбасшы және тыңдаушылар” әдісіәдісі ““ Картамен жұмыс” Картамен жұмыс” әдісіәдісі ““ ПОПС формуласы” ПОПС формуласы” әдісіәдісі Топтық жұмыста Әрқашан Кейде Ешқашан Жаңа ой пікірлер ұсындым Топ мүшелерінің көмегін пайдаландым Берілген уақытты тиімді пайдаландым Топ мүшелеріне көмектестім Талдау жасап, қорытындыға қатыстым““ Сандар сөйлейді” Сандар сөйлейді” әдісіәдісі Мұғалімнің Мұғалімнің ауызша ауызша бағалауыбағалауы

6 слайд