1 слайд
Сабақтың мақсаты:8.4.2.1 -сутекті алу және оның қасиеттері мен қолданылуын зерттеу
Барлық
оқушылар:
сутекті алу
және оның
қасиеттері
мен
қолданы-
луын
түсінеді Оқушылардың
басым бөлігі:
Сутектiң
физикалық,
химилық
касиеттерiн мен
қолданылуын
зерттейді. Кейбір
оқушылар:
Сутектiн
колданылуын,
тіршілік үшін
маңызды
екенін біледі.Кентау қ. “А.С.Пушкин атындағы №6 жалпы орта мектеп КММ”
химия және биология пәндерінің мұғалімі
Тойлыбаева Гульмира Нурмаханбетовна
Сабақ тың тақырыбы :
Сутек, алынуы, қасиеттері және қолданылуы.
№ 2 практикалық жұмыс «Сутекті алу және оның қасиеттерін
тану»
2 слайд
Сабақтың басы
Топтастыру “Миға шабуыл” «Жұмбақ шешу»
әдісі
Сабақтың ортасы
“ Өкіл” әдісі“
«Химиялық диктант” әдісі
«Эксперимент» әдісі.
Сабақтың соңы
«Суреттер сөйлейді» әдісі
«Тест» әдісі « Бас бармақ»әдісі арқылы
Кері байланыс:
«Көз», «Құлақ», «Жүрек» Белсенді оқу - оқушының
белсенділігін
артыруға оқыту және оқу
әдістерінің бірі
Психологиялық ахуал
Керемет Тамаша Орташа Тапсырманы дайын түрінде емес,
балалар тәжірибе түрінде зерттеп, өз
бетімен шешсе, тапсырма жұмбақ түрінде
берілсе тыңдалым дағдылары
қалыптасады. Жаңа сабақтың
тақырыбын ашады. Пәнаралық
байланыс болады
Оқушыларға өз сөзімен түсіндіруге
мүмкіндік беріп, мұғалім олар үшін
тақырыпты білуі мен түсінуінің арасында
байланыс орнатады
Оқушылар қарапайым және күрелі
заттардың қасиеттерін
зерттеумен,оларды зертханалық
жағдайда алумен айналысады.
Тақырыпты қорытындылау кезінде
түсіну деңгейін арттыра отырып,
талқылау дағдыларын дамытады .Белсенді оқу әдістері
3 слайд
4 слайд
КРИТЕРИАЛДЫ БАҒАЛАУ
− сутек қайда
қолданатынын анықтайды;
− сутектің қолданылу
саласын жазады.«Суреттер сөйлейді» әдісі
Суретке қарай отырып, сутекті
қайда қолданатынын
жазыңыз. Бағалау критерийіБағалау критерийі
Тапсырма Тапсырма ДескрипторДескриптор
Сутекті алу және оның
қасиеттері мен қолданылуын
зерттейді
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз