Материалдар / Ашық оқу қызметі: "Мы сильнее и ловкие"
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

Ашық оқу қызметі: "Мы сильнее и ловкие"

Материал туралы қысқаша түсінік
Используя физические упражнения, научить детей одновременно выполнять задания учителя. С помощью веселой песни укреплять здоровье ребенка. Укреплять знание о части тела.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
06 Желтоқсан 2018
337
0 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 25% жеңілдік
беріледі
770 тг 578 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Бекітемін: ___________МКҚК «Нұр-Шуақ» бөбекжай – балабақшасының әдіскері: Э.Е.Жаксиева

Күні: Айы: 30 қараша 2018 жАптасы: IV апта Білім беру саласы: Коммуникация Бөлімі: орыс тіліӨтпелі тақырып: Біз күштіміз, ептімізСабақтың тақырыбы : Мы сильнее и ловкиеМақсаты : Используя физические упражнения, научить детей одновременно выполнять задания учителя. С помощью веселой песни укреплять здоровье ребенка. Укреплять знание о части тела. Белингвальді компанент: части тела – дене мушелері, туловища – дене, спина – арқа, живот – ішҚолданылатын көрнекіліктер,қажетті құрал-жабдықтар: интерактивные доска, геометрические фигуры, видео-ролики, письмо, заяц, шарики, кольцо.

Оқу қызметінің кезеңдеріПедагогтің оқу қызметіБалалардың іс-әрекеті
Мотивациялық-қозғаушылық-Здарствуй, дружок! Здраствуй, дружок! Становись со мной в кружок. Улыбнемся и скажем Привет! Сольнцу Привет! И к гостям привет. -Отлично, ребята! Біз бір-бірімізбен және конақтармен де амандастық. Ендеше дене мүшелерімізбен де амандасып, оларды бүгінгі ашық оқу қызметіне жақсы араласуына ат салысайық.-Здрствуй, глазки! Вы проснулись? Здрствуй, ушки! Вы проснулись? Здрствуй, ручки! Вы проснулись? Здрствуй, ножки! Вы проснулись?Педагогпен бірге кайталап, шеңбер құрады.















-Глазки видят Ушки слышать Ручки хлопает Ножки топает Мы проснулись УРА!
Ұйымдастырушылық-ізденістікРебята, послушайте меня, пожалуйста. Я расскажу вам забавную сказку. В этой сказке один озорник нарисовал на доске человечка, но не целого, а по частям. В одном углу доски он нарисовал ручки, в другом – ножки, в третьем – туловище, в четвертом – голову. И так они стали жить. Отдельно – ручки, отдельно – ножки, отдельно – голова, отдельно – туловище.И было им очень странно так жить. Они очень грустили. Ножки не знали, куда им бежать, ручки не знали, что им делать, туловище с животом вообще ничего не хотело знать, потому что было очень ленивым, и только голова круглая каталась из угла в угол и думала, что же делать. И вот круглая умная голова придумала. Она решила, что нужно им всем вместе соединиться в одно целое. И все послушались умную голову: и руки, и ноги, и даже ленивое туловище с животом.И вот! Случилось чудо!! (воспитатель переворачивает доску, на обратной стороне которой нарисован человечек). Появился…. -Посмотрите, ребята! Бұл адамға не болды?

-Правильно! Адымен, «Лицо» видео-ролик арқылы бас мүшелерін еске түсіріп алайық. Ендеше, біз оны салып берейік. Точка, точка, Два крючочка, Носик, ротик, оборотик, Ушко, ушко и макушка. Получилось человечка. -Ой! Смотрите, он улыбается нам. Теперь человечек счастливый.-Ребята, смотрите! Это геометрическая фигура. квадраттреугольник

прямоугольниккруговал-Бұлардан не құрастыруға болады?



















Ертегіні мұқият тыңдайды.



































  • человечек!


  • Бет-әлпеті жетпей тұрғанын айтады.Роликті мұқият қарайды.

    Педагогпен бірге әуеде салады.







    Геометриялық пішіндерді еске түсіріп, қайталайды.















    -Келіңдер, адамның пішінін құрастырайық.



  • И кто же это?
  • Так давайте танцуем вместе с Буратиной.Физ.мин: «Части тела». В гости приходит Зайчик.- Балалар, бізге қонақ келіп қалыпты. Бірақ өзі көңілсіз көрінеді.-Здравствуй, Зайчик.   Что случилось?Заяц:   Я очень хотел стать помощником  Доктора Айболита, но у меня ничего не получилось.- Почему?Заяц:  Потому что, я не знаю, как называются   части нашего тела.   Попросил меня доктор поставить горчичник  на спину одному больному, а я на грудь поставил,  надо было локоть зеленкой  намазать, а я ладошки намазал. Поэтому, Доктор Айболит сказал: «вот тебе  рисунок тела человека, постарайся выучить части тела,   как выучишь тогда и   приходи».   Вот я и пришел к вам ребята за помощью.азақшаға аударылады)Воспитатель: Давай посмотрим, что за у тебя за рисунок.   Посмотрите, ребята,  кто нарисован?  Тогда мы вместе с Зайчиком повторяем части тела. А ты, Зайчик, внимательно смотри. Видео-ролик: «Части тела». После, работа с картинкой. -Ну, Зайчик, запомнила?Зайчик: - Кажется да.
  • Сейчас мы это проверим!
  • Дид.игра «Мы не скажем, а покажем».Балалар,мен қазір дене мүшелерін орыс тілінде айтамын (голова, шея, рука, нога, живот и.т.д.), Зайчикпен бірге көрсетіңдер. Зайчик:- Спасибо, ребята. Пойду к Доктору Айболиту. До свидание!Звук электронный почты. От Доктора Айболита. (аудио-письмо, тындалады, аударылады).

    Пішіндерден адам денесін құрастырады-БУРАТИНО!

    Бірге қимылдайды.





































    -человек

    Дене мүшелерін қайталайды.







    Зайчик иногда путает части тела, ребята поправляют.



    -До свидание!

    Хатты тыңдайды.







    Доктор Айболит беріп жіберген шариктар мен сақиналарды алады. Гимнастика для пальчиков.Большой - чтоб не болела голова.Указательный - чтоб дыхание было ровным.Средний – чтобы не болел животик,Безымянный – чтобы настроение было хорошее.Мизинец – чтобы лучше работало сердце.-Доктор Айболит, сонымен қатар біздің не үшін ауыратынымызды, ауырмас үшін не істеу керек екенімізді түсіндіру үшін бір видео-ролик жіберіпті. Шариктармен алақанына массаж жасайды, сақинамен саусақтарына массаж жасайды.







    Видео-роликті тамашалайды. Не түсінгендерін айтады.
    Рефлексиялық-түзетушілік-Молодцы, ребята. Ашық оқу қызметін қорытындылау үшін сендерге бір ойын ұсынамын. Дид.игра «Найди соотвествий»-берілген суреттерді байланыстыу керек.-Вы сегодня хорошо работали, молоды!-Урок окончен, до свидание!





    Ойын ережесін қатесіз орындайды.

    -До свидание!


    Күтілетін нәтижелер:Орындайды: жаңа лексикалық бірліктерді;Түсінеді: денсаулықты сақтау үшін таза, ұқыпты болуды;Қолданады дене мүшелерінің орыс тіліндегі атауларын;



















    МКҚК «Нұр-Шуақ» бөбекжай – балабақшасы











    «Коммуникация» білім беру саласы орыс тілінен «Мы сильнее и ловкие» тақырыбы бойынша ашық оқу қызметінің технологиялық картасы











    Орыс тілі маманы: Г.Серікқызы













    2018-2019 оқу жылы

    Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
    Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
    Ресми байқаулар тізімі
    Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!