Сауат ашу Ұлттық ойын туралы не білемін?Ц дыбысы мен әрпі. 2 сабақ | Мектеп А. Қарсақбаев атындағы орта мектеп |
|
Күні 02.03.2018ж | Мұғалімнің аты -жөні Даулетбаева Л.А. |
|
Сынып 1 | Қатысқандар | Қатыспағандар |
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары | 1.2.5.1 Мәтін немесе сурет бойынша сұрақтар қоя білу немесе оқығаны бойынша қойылған сұраққа жауап беру 1.1.9.1 Сөздегі дыбыс түрлерін (дауысты, дауыссыз, жуан және жіңішке дауыстылар) ажырату және дұрыс дыбыстау 1.3.1.1 Сөйлемді бас әріппен бастап жазып, сөйлем соңына тиісті тыныс белгілерін қою |
Сабақ мақсаты | Мәтін бойынша сұраққа жауап беру.Сандарды ретімен қойып, сөз құрау, ұлттық ойын ережесін білу.Берілген сөйлемдерді тиісті тыныс белгісін қойып, жазу. |
Ойлау деңгейлері | Білу,түсіну, қолдану |
Бағалау критерийі | Мәтін бойынша сұраққа жауап береді.Сандарды ретімен қойып, сөз құрайды, ұлттық ойын ережесін біледі.Берілген сөйлемдерді тиісті тыныс белгісін қойып, жазады. |
Тілдік дағды | Оқылым Айтылым Жазылым |
Құндылықтарға баулу | Ұлттық ойындар ережесін білуге тәрбиелеу. |
Пәнаралық байланыс | Дене шынықтыру асық ойыны |
Алдыңғы білім | Ц дыбысы мен әрпіне қатысты сөздерді біледі. |
Жоспар |
Жоспарланған уақыт есебі | Жоспарланған тапсырмалар | Дереккөздер\ Ресурстар |
Басы
Ортасы
Сергіту сәті | Психологиялық ахуал қалыптастыру.Бала, бала, балапанҚане, қайсы, алақан.Саусақтарың әйбат,Былай-былай ойнат.Бала, бала, балапанҚане, қайсы, алақан.Саусақтарың әйбат,Былай-былай ойнатБүгінгі сабақтың мақсатын айқындап алайық.Мәтін бойынша сұраққа жауап береді.Сандарды ретімен қойып, сөз құрайды, ұлттық ойын ережесін біледі.Берілген сөйлемдерді тиісті тыныс белгісін қойып, жазу.1 тапсырма Білу, түсіну. Сандарды сәйкестендіріп, ұлттық ойынның атын тап.ДескрипторСандардан сөз құрайды, ханталапай ойынын атайды.2 тапсырма Ойын ережесін түсіндір.ДескрипторОйын ережесін түсіндіреді.Бағалау «Бағдаршам» әдісі |
Оқулық 110 бет |
Соңы | 3 тапсырма Қолдану. Дәптермен жұмыс Сөйлемді жазу, тыныс белгісін қою. Дескриптор1.Сөйлемді тыныс белгісімен жазады. | Жұмыс дәптер, 2 бөлім, №3дәптер |
| Кері байланыс «Микрофон» әдісі арқылы |
|
Қосымша мәліметтер |
Саралау оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? | Бағалау оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс Денсаулық және қауіпсіздік, АКТ мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементтері) |
Қ: «Ханталапай»сөзіне дыбыстық талдау жасату. Д: «Соқыр теке» сөзіне сөйлем құра. | «Бағдаршам», «Микрофон» әдісі арқылы кері байланыс жасау. | Партада дұрыс отыру ережесін сақтау. Ұлттық ойындар ережесін білуге тәрбиелеу. |
РефлексияСабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді?Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? (тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неге? |
|
Жалпы бағаСабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?1:2:Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?1: 2:Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? |