Пәні:Әдебиеттік оқу | Мектеп: |
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: |
Сынып:2 | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: |
Бөлім: | Дені саудың – жаны сау |
Сабақтың тақырыбы: | Жуынамын күнбе күн .Мәтін :К. Чуковский Кірқоймас |
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары | 2.3.1.1 - мұғалім көмегімен оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар құру; 2.2.1.2 - шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқу |
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар: |
| Мәтінді оқиды, түсінеді, бағалауға қатысады; |
| Оқушылардың басым бөлігі: |
| Тақырыпты болжайды, нақыл сөзді табады; |
| Кейбір оқушылар: |
| Қосымша дерек көздеріне сүйеніп әңгімелейді; |
Бағалау критерийлері | 1. Оқылған шығарманы бөліктерге бөліп, жоспар құруды үйренеді;2. Шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқуды біледі; |
| Тазалық-чистота- |
| Түйінді сөздер мен сөз тіркестері:Тірек сөздердің айтылуын ,есте сақтау дағдысын қалыптастыру; тірек сөздерді сабақ барысында қайталату. |
| Талқылауға арналған сұрақтар: Не себепті......деп ойлайсыз1.Балалар ұйықтағанды жақсы көресіңдер ме?2. Неше сағат ұйықтайсыңдар?3. Ұйқыдан сендерді кім оятады?4. Ұйқышы деп қандай адамды айтамыз? |
Алдыңғы оқу | Салақтық |
Ишара | Жасыл-түсіндім; қызыл-сыныптасымның көмегімен түсіндім;сары-көмек қажет түсінбедім; |
Жоспар |
Жоспарланған уақыт есебі | Жоспарланған жаттығу түрлері (төмендегі жазбаларды сіз жоспарлаған жаттығу түрлерімен Ауыстырыңыз
«Шаттық шеңбер»Балалар бір-бірімен амандасып, танысады, жылы тілек тілейді.Балаларды бейджиктеріндегі суреттің ретімен үш топқа бөлемін.
| РесурстарСары ,қызыл,жасыл , житондар |
Басы
Сергіту сәті
Ортасы
| 1- тапсырма: ҰЖ «Жұмбақты шеш»
Жылт-жылт етеді,Жылғадан өтеді2- тапсырма: ӨЖ «Түсініп оқы»
«Кірқоймас»«Қызыл гүлім-ай»3-тапсырма: «Сұрақ-жауап» ЖЖ
Заттардың баладан қашуы. Неліктен?Заттардың қайта оралуы. Неліктен?
4-тапсырма:« Анықта» ҰЖ1. Өлеңдегі негізгі ойды табады;2. Білетін мағлұмат бойынша айтады;3. Әр топ өз ойларын ортаға жариялайды;4.Бір-бірін тыңдап бағалайды;
5-тапсырма: «Ойлан» ТЖЖеке бас гигиеанасын сақтаудың ережесін дәптерлеріне жазады;
6-тапсырма ӨЖ «Әңгімелеу»1. Берілген заттардың әр адамның жеке гигеанасында алатын орны туралы әңгімелейді; 2.Бір-бірін тыңдап, толықтырады.
Бағалау. |
іс-қимылмен көрсетеді. |
Сабақтың соңы | Үй тапсырмасы: 14-16 бет оқуКері байланыс: «Білім ағашы» | Білім ағашы парақшасы стикер |
Қосымша мәліметтер |
Саралау-оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? Қабілетті оқушыға қосымша карточкалар беремін. Барлық оқушылар орындай алады: Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Кейбір оқушылар орындай алады: | Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Жұптық, топтық, өздік жұмыста жұлдызша,житондар арқылы бағалаймын. Мадақтау, марапаттау арқылы бағалауды жүзеге асырамын. | Пəнаралық байланысҚауіпсіздік жəне еңбектіқорғау ережелеріҚұндылықтармен байланыс (тәрбие элементі)Ауызбіршілікке, ұқыптылыққа тәрбиелеу.
|
РефлексияСабақтың мақсаты мен оқу мақсаттары орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді?Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті?Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма ? (тапсырмалар сәйкес болды ма?)Уақытты қалай пайдаландым?Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? | Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз.
|