Күні: |
| Коуч:Нурманкулова Улбике Еримбетовна |
Коучинг тақырыбы: | CLIL-методика |
Мақсаты: | CLIL-методика оқу үдерісінде бағыт бағдар беруде сабақ арқылы тілді үйрену. |
Түйінді идея: | CLIL-методика сабақ арқылы тіл үйренудің тиімді тәсілі. |
Күтілетін нәтиже: | CLIL-методиканы оқытудың қолданыстағы құралы ретінде қолдану.CLIL-методика барлық оқушыларды қатыстыруды болжамдайтын оқу әдісі тәжірибесінде қолдану және оқудың әлеуметтік аспектісін дамыту үшін пайдалану. |
Дерек көздері: |
|
Ресурстар: | 1)table 1,2,3-кесте 1,2,3; 2)revision box-қайталап шолу 3) stepping stone-тастан тасқа секіру; |
Сабақтың барысы: | Уақыт (60 минут) | Коучтің іс-әрекеті | Қатысушылардың іс-әрекеті |
Ой-сергек:
Топқа біріктіру: | 5 минут | 1.Жағымды ахуал құру«өзгеге тілегенді өзіңізге тілеңіз» |
|
| 5 минут | Топ ережесімен танысытыруНұсқау:біздің коучингте ұстанатын топ ережесімен танысыңыздар....Нұсқау: Топқа бірігу.2. Нұсқау: 1ден-4ке дейін қайталап санай отырып,бірлер 1-ші топ,екілер 2-ші топ,үштер 3-ші топ,төрттер 4-ші топты құраңыздар |
Топ ережесімен танысады
Мұғалімдер топқа бірігеді |
Проблеманы айқындау: | 5 минут | 3. Миға шабуыл. Сұрақ-жауап:1) Бағыт-бағдар берудің тиімділігі?Ұйымдастыру,басқарудың маңызы? Тақырып мазмұнын өздеріңіз ашып өттіңіздер. Демек бүгінгі тақырыбымыз «CLIL-методика » |
Мұғалімдердің іс-әрекеті |
Проблеманы шешу: | 20 минут | 4. Белсенді әдіс қолдану: топтық жұмыс. 1- тапсырма.Кесте 1,2,3 терминология1-кесте
2-кесте |
Мұғалімдер топпен берілген тапсырманы орындап өзара пікір алмасады.
|
|
| 3-кесте
2-тапсырма. revision box- қайталап шолу әдісі (жеке жұмыс) Әуен арқылы термин салынған ыдысты қолға алған мұғалім ішіндегі терминнің біреуін алып үш тілде аудармасын айтып өтеді.Әуен арқылы қолдан қолға өтеді.Сұрақ:Сабақта тақырыпты меңгеруде,терминдерді жаттауда тиімділігі қандай? |
Мұғалімдер жеке-жеке тапсырманы орындайды.
Мұғалімдердің іс-әрекеті |
Проблеманың шешімін қолдану:(рефлексия) | 15 минут
| 3-тапсырма. stepping stone-тастан тасқа секіру.Әр терминдерді жеке үш тілде аудармасын айту. | Әр мұғалім терминдерді қаншалықты меңгергенін көрсетеді. |
| 10 минут |
Кері байланыстың сұрақтары:
Әрбір қатысушыны сауалнама беріліп, алған әсерін, үйренгенін пікірін қағазға түсіріп айқындау.Коучинг жүргізуші: Қатысқандарыңызға рахмет! Шығармашылық жұмыстарыңызға сәттілік тілеймін.
|
Мұғалімдердің іс-әрекеті |
Комментарий: |