Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Сіздің сұранысыңыз сәтті жіберілді!
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Материалдар / "Квадрат теңсіздіктерді шешу" атты ашық сабақ
2023-2024 оқу жылына арналған
қысқа мерзімді сабақ жоспарларын
жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған
"Квадрат теңсіздіктерді шешу" атты ашық сабақ
Материал туралы қысқаша түсінік
8 сынып алгебра пәні бойынша мұғалімдерге арналған дайын ашық сабақ жоспары
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып көруге болады
Мектеп
Күні:
Мұғалімнің аты-жөні:
Сынып: 8
Қатысқан оқушылар саны:
Қатыспаған оқушылар саны:
Сабақтың тақырыбы
Квадрат теңсіздіктерді шешу
Осы сабақта күтілетін нәтижелер
түріндегі квадрат теңсіздіктерді аралықтар әдісімен шешеді
аралықтағы таңбасын анықтайды
Оқу бағдарламасына сілтеме
Квадрат теңсіздіктерді шешу
Сабақтың мақсаты
Квадрат теңсіздіктерді аралықтар әдісімен шешеді
Тілдік мақсаттар
Оқушылар:Квадрат теңсіздіктерді аралықтар әдісімен шешугетерминдерді пайдалану.Пәнге қатысты лексика мен терминология.Функция, квадрат теңсіздік, аралықтар әдісі.Пәнге қатысты лексика және терминология:Vocabulary:
Алдыңғы білім
Теңсіздіктерді аралықтар әдісімен шешу
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңдері
Жоспарланған іс-шаралар
Оқыту ресурстары
Басы(5 мин)
Ұйымдастыру кезеңі
Сәлемдесу;
Үйге берілген тапсырмалардан сұрақтар.
«ыстық орындық стратегиясы»-н қолданып,бір оқушыны алдыға шығарып, қалған оқушылар берілген тапсырмалар бойынша сұрақтар қояды. Алдыға шыққан оқушы сұрақтарға жауап береді.
1-қосымша
Сабақтың ортасы(25 мин)
Сабақтың соңы(10 мин)
Сабақты түсіну кезеңі
Дайындалған презентациядан жаңа тақырып түсіну (5 мин)
Топқа бөлу(5мин);
Есептер беру арқылы жауаптары бірдей оқушылар бір топ болады, жауабы 1 болғандар 1-топ,жауабы 2 болғандар 2-топ,жауабы 3 болғандар 3-топоқушыларды осы әдіспен топқа бөліп аламыз.
Топтық жұмыстар:
1-топ үшін Tarsia құрастыру;2-топ үшін Ребус шешу;3-топ үшін Кесте толтыру.(15 мин)
Оқушылар өзара бірін бірі бағалау тапсырмалары. ( 8 мин)
Рефлексия (1 мин)1) Бүгінгі сабақта мен нені түсіндім?2) сфера теңдеулерін құрудың жолын меңгердім?3) Бүгінгі сабақта алған білімімді қалай қолданамын?Үй жұмысы(1 мин)
Қиылған материалдар оқушыларға таратылады
Қиылған материалдар оқушыларға таратылады
Қиылған материалдар оқушыларға таратылады
Түрлі түсті қағаздар таратылады
Таратпа материалдар2-қосымша
Қосымша ақпарат
Дифференциалдау
Бағалау
Қабілеті жоғары оқушыларға қиындығы жоғары есептер мен зерттеуге арналған есептер (қосымша №3) беріледі. Қабілеті жоғары оқушылар басқа оқушыларға тапсырмаларды орындауына көмектеседі
Оқушылар өздерінің берілген материалды меңгеру деңгейлерін талдау есептерді шешу іскерліктері арқылы көрсетеді
ҚорытындылауЕң жақсы өткен екі тапсырманы атап көрсетіңіз (оқытуға және үйретуге қатысты)?1:
2:Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға және үйретуге қатысты)?1:
2:Осы сабақ барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағым қажет болуы мүмкін қандай ақпаратты білдім.
1-қосымша(өтілетін жаңа тақырып оқушылар қолына оқып келуге берілген)Квадрат теңсіздіктерді шешу
2- қосымша Үй жұмысы -есептер
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз