Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Оқушы мұғаліммен
сәлемдеседі.сабаққа керек құралдарын алып
дайындалады.
Үй
тапсырмасы
«Ақиқат -жалған» әдісі
8
минут
Оқушылардан үй
тапсырмасын тексеремін.
«Ақиқат-жалған» әдісі арқылы алдыңғы өтілген
тақырыптарды қайталап шығады.
Оқушылар үй тапсырмасын
орындап дәптерлерін алмастыру арқылы
тексереді:
«Дұрыс –бұрыс»
тапсырмасын орындайды.
Оқушылардың белсенділігі үшін
«Жарайсың!», «Керемет!» деген мақтау сөздерімен
бағалайды.
тақырып
түсіндіру
6
минут
Сабақтың
тақырыбын, мақсатын хабарлау:
Сыбайлас
және вертикаль бұрыштар және
олардың қасиеттері.
Оқушылар тақырыпты
тыңдап сыбайлас және вертикаль бұрыштарды
ажыратады
Оқулықпен
жұмыс
жұптық жұмыс
20
минут
Quiziz.com
А деңгей :
№1.71-1.73
В деңгей: №1.80-1.82 есептерді
орындау
Quiziz.comтелефон арқылы тест тапсырмасын
орындайды
Оқулықпен жұмыс жасайды
деңгейлік тапсырмалар
орындайды.
Телефон арқылы тест
тапсырмасын орындайды
«Жарайсың!»,
«Керемет!»
талпын
оқулық
Сабақты
бекіту
5
минут
Жеке
жұмыс
Қалыптастырушы бағалау
тапсырмалары
Оқушылар қалыптастыру
тапсырманы орындайды ,мұғалімге тексертеді.сұрақтарға жауап
береді.
Оқушылардың белсенділігі үшін
«Жарайсың!», «Керемет!» деген мақтау сөздерімен
бағалайды.
Үлестірме
қағаздар
Кері
байланыс
2минут
Бүгінгі сабақта болған көңіл –
күйді бет – әлпеті салынған суреттерді
таңдау.
Түсінбедім Сұрағым бар
Түсіндім
Оқушылар кері байланыс
жасайды.
Үй
тапсырмасы
1
минут
№1.174 есеп
Күнделікке үй
тапсырмасын жазып алады.
Қосымша
ақпарат
Саралау – Сіз қосымша
көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға
тапсырманы күрделендіруді қалай
жоспарлайсыз?
Бағалау
Денсаулық және
қауіпсіздік техникасының
сақталуы
Сабақ бойынша
рефлексия
Сабақ мақсаттары/ оқу
мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді
ме?
Жеткізбесе,
неліктен?
Сабақты саралау дұрыс
жүргізілді ме?
Сабақтың уақыттық
кезеңдері сақталды ма?
Сабақ жоспарынан қандай
ауытқулар болды, неліктен?
Жалпы
баға
Сабақтың жақсы өткен
екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да
ойланыңыз)?
1.
2.
Сабақты жақсартуға
не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да
ойланыңыз)?
1.
2.
Сабақ барысында
сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/ қиындықтары
туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлі
қажет?
Тексерілді
Директордың оқу ісі жөніндегі
орынбасары
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз