Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлім: |
Жанды табиғат |
|||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||
|
Күні: |
|
|||||||
|
Сынып: 3 |
Қатысқандар |
Қатыспағандар |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Үш таңбалы сандарды ауызша қосу және азайту. (Күн райының адам өміріне әсері) 5-сабақ |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.5 үш таңбалы сандарды/мыңдықтарды санның ондық құрамы негізінде ауызша қосу және азайтуды орындау |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Үш таңбалы сандарды/мыңдықтарды санның ондық құрамы негізінде ауызша қосады және азайтуды орындайды |
|||||||
|
Құндылықтар |
|
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы 5мин |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылардың назарын сабаққа аудару Психологиялы ахуал Үй тапсырмасын тексеру 3-тапсырма 13 бет Ынталандыру ауызша
Не өзгереді, не өзгермейді? Шешім шығар Сабақ мақсатымен танысады |
Сәлемдесу Өлең шумағын айтады Өткен білімді зерделейді. Сабақ мақсатымен танысады |
ҚБ: Жарайсыңдар! Керемет! Жақсы! Тамаша! Дескриптор: Қосу,азайту кезінде бірліктерді бірліктермен, ондықтарды ондықтармен, жүздіктерді жүздіктермен қосады,азайтады 2балл |
Слайд |
||||
|
Сабақтың ортасы 28мин |
Жаңа сабақ ҰЖ.1-тапсырма (ауызша) 190+70-60+80-90+50=240 600+120-80+120+100+50=1360 2-тапсырма Есептеу тәсілін түсіндір. 460+70=530 460+40=500+30=530 620-60=560 620-20=600-40=560 3-тапсырма Есепте А) 490+60=550 460+80=540 510-40=470 910-50=860 Ә)286+7=293 852-9=843 564+6=570 345-8=337 Б)730см-50см=680см 340см+60см=400см |
Үш таңбалы сандарды ауызша қосады Есептеу тәсілін түсіндіре отырып есептейді Тапсырманы орындайды |
Дескриптор: Үш таңбалы сандарды ауызша қосады 1балл Есептеу тәсілін түсіндіре отырып есептейді 1балл |
оқулық |
||||
|
Сергіту сәті 2мин |
Неро жаттығу |
Неро жаттығу жасайды |
Тамаша! |
слайд |
||||
|
|
ЖЖ. 5-тапсырма Бір әріптен тұратын өрнектерді тауып оқы Әріптердің орнына мәнін қойып, оларды есепте ЕБҚ:6-тапсырма Есеп бойынша өрнек құр. Оны шығар 240+(240-130)=240+110=350 ЕҚБ: 8-тапсырма
|
Бір әріптен тұратын өрнектерді тауып оқиды Әріптердің орнына мәнін қойып, оларды есептейді Өрнектерді құрастырады |
Есептің шартын құрады 1балл Шешуін жазады 1балл Бір әріптен тұратын өрнектерді тауып оқиды 1балл Әріптердің орнына мәнін қойып, оларды есептейді 1балл Өрнектерді құрастырады 1балл Мәндерін табады 1балл |
Жұмыс дәптері Тақта Кесте Оқулық Тақта |
||||
|
Сабақтың соңы 10мин |
Бекіту Сұрақ-жауап Үй тапсырмасы: 10-тапсырма 16-бет Кері байланыс: «Блум кубигі » әдісі бойынша өтеді.
|
Сұрақтарға жауап береді Үй тапсырмасын күнделікке жазады «Блум кубигі » әдісі бойынша кері байланыс жасайды |
ҚБ: «Фри»әдісі
1-10ұпай Өз-өздерін бағалайды |
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Үш таңбалы сандарды ауызша қосу және азайту. (Күн райының адам өміріне әсері) 5-сабақ
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлім: |
Жанды табиғат |
|||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||
|
Күні: |
|
|||||||
|
Сынып: 3 |
Қатысқандар |
Қатыспағандар |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Үш таңбалы сандарды ауызша қосу және азайту. (Күн райының адам өміріне әсері) 5-сабақ |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.5 үш таңбалы сандарды/мыңдықтарды санның ондық құрамы негізінде ауызша қосу және азайтуды орындау |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Үш таңбалы сандарды/мыңдықтарды санның ондық құрамы негізінде ауызша қосады және азайтуды орындайды |
|||||||
|
Құндылықтар |
|
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы 5мин |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылардың назарын сабаққа аудару Психологиялы ахуал Үй тапсырмасын тексеру 3-тапсырма 13 бет Ынталандыру ауызша
Не өзгереді, не өзгермейді? Шешім шығар Сабақ мақсатымен танысады |
Сәлемдесу Өлең шумағын айтады Өткен білімді зерделейді. Сабақ мақсатымен танысады |
ҚБ: Жарайсыңдар! Керемет! Жақсы! Тамаша! Дескриптор: Қосу,азайту кезінде бірліктерді бірліктермен, ондықтарды ондықтармен, жүздіктерді жүздіктермен қосады,азайтады 2балл |
Слайд |
||||
|
Сабақтың ортасы 28мин |
Жаңа сабақ ҰЖ.1-тапсырма (ауызша) 190+70-60+80-90+50=240 600+120-80+120+100+50=1360 2-тапсырма Есептеу тәсілін түсіндір. 460+70=530 460+40=500+30=530 620-60=560 620-20=600-40=560 3-тапсырма Есепте А) 490+60=550 460+80=540 510-40=470 910-50=860 Ә)286+7=293 852-9=843 564+6=570 345-8=337 Б)730см-50см=680см 340см+60см=400см |
Үш таңбалы сандарды ауызша қосады Есептеу тәсілін түсіндіре отырып есептейді Тапсырманы орындайды |
Дескриптор: Үш таңбалы сандарды ауызша қосады 1балл Есептеу тәсілін түсіндіре отырып есептейді 1балл |
оқулық |
||||
|
Сергіту сәті 2мин |
Неро жаттығу |
Неро жаттығу жасайды |
Тамаша! |
слайд |
||||
|
|
ЖЖ. 5-тапсырма Бір әріптен тұратын өрнектерді тауып оқы Әріптердің орнына мәнін қойып, оларды есепте ЕБҚ:6-тапсырма Есеп бойынша өрнек құр. Оны шығар 240+(240-130)=240+110=350 ЕҚБ: 8-тапсырма
|
Бір әріптен тұратын өрнектерді тауып оқиды Әріптердің орнына мәнін қойып, оларды есептейді Өрнектерді құрастырады |
Есептің шартын құрады 1балл Шешуін жазады 1балл Бір әріптен тұратын өрнектерді тауып оқиды 1балл Әріптердің орнына мәнін қойып, оларды есептейді 1балл Өрнектерді құрастырады 1балл Мәндерін табады 1балл |
Жұмыс дәптері Тақта Кесте Оқулық Тақта |
||||
|
Сабақтың соңы 10мин |
Бекіту Сұрақ-жауап Үй тапсырмасы: 10-тапсырма 16-бет Кері байланыс: «Блум кубигі » әдісі бойынша өтеді.
|
Сұрақтарға жауап береді Үй тапсырмасын күнделікке жазады «Блум кубигі » әдісі бойынша кері байланыс жасайды |
ҚБ: «Фри»әдісі
1-10ұпай Өз-өздерін бағалайды |
|
||||
шағым қалдыра аласыз







