Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып көруге болады
Бізді қоршаған орта Абдрахманова Гүльжамал Джорахановна№6 Жалпы білім беретін мектеп.Меркі ауданы
Ортақ тақырып:
Бізді қоршаған орта
Мектебі:
№6Жалпы білім беретін мектеп
Күні:
02.03.2018ж
Мұғалімнің аты-жөні:
Абдрахманова Гульжамал Джорахановна
Сыныбы :
1
Пәні:
математика
Қатысқандар
27
Сабақтың тақырыбы:
Уақытты анықтау
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттар(оқу бағдарламасына сәйкес )
1.13.1. Уақыт шамаларын ажырату,оларды өлшеу үшін өлшемдер мен құралдарды таңдау, өлшемдер жүргізу.
Сабақтың мақсаты:
Барлық оқушылар:Уақыттың өлшем құралдарын айтадыОқушылардың басым бөлігі:Уақыт бірліктерін айтады,көрсетеді.Кейбір оқушылыр: Уақытты анықтауға байланысты мысал есептер шығарады.
Бағалау критерийі
Уақыт шамаларын ажыратадыУақыт өлшемдерін сипаттайдыӨлшем құралдарын көрсетеді
Тілдік мақсаттар:
Тірек сөздер:Сағат-часы-HourМинут- минута-minutes
Құндылықтарды дарыту:
Ашықтық, ынтымақтастық өмір бойы
Пәнаралық байланыс:
Дүниетану,еңбекке баулу
АКТ қолданудағы дағдылары:
Бейнеролик
Алдыңғы бөлім:
Сағат деген не?Сағат туралы әңгімелейді
Сабақтың барысы
Сабақтың жоспарланған кезеңдері:
Сабақта жоспарланған жаттығу түрлері
Ресурстар
Сабақтың басы
Оқушыларды түгендеп сыныпқа жайлы ахуал қалыптастыра отырып Ширату жаттығуларын жұмбақ арқылы ұсындымУақытты өлшеп санапТаппайды бір тағатБұл не сонда? Жауабы: ( сағат)
Сабақтың ортасы
1-тапсырма:Ұжымдық жұмыс1.Балалар ауылда 2 сағат ойнады.Олар сағат 12.00 де ойнады аяқтап үйлеріне қайтты.Балалар ойынды нешеде бастады.
Достар киноға барды.Фильм күндізгі сағат 4.00 де басталды да 1 сағатқа созылды.Достар кинозалдан сағат нешеде шықты?
Дескриптор*Қанша уақыт жұмсағанын айтады*Суреттердің көмегімен пайдаланған уақытты белгілейді.*Уақытты анықтайдыҚБ «Бағдаршам »әдісі2-тапсырма жұппен жұмысСағат тілін жылжытып отырып уақыттың неше болғанын табады.Сергіту сәті:
Дәптермен жұмыс:Дескриптор:* Сағаттың тілін жылжыту арқылы уақытты,минутті анықтайды.ҚБ «Басбармақ»әдісі арқылы
Жеке жұмыс:Ламинатталған карточка тарату арқылы тапсырма орындату.:Саралау тапсырмалары:*Сағаттың пішінін салады *Салған макетіне қарап өзінің күн тіртібін айтады*Уақытқа қарап есеп құрастырып, шығарады
Суреттер
Сабақтың соңы
Уақытты не үшін өлшейміз
Уақытты қандай құралдардың көмегімен өлшеуге болады?Олар неден тұрады?Сендер қалай ойлайсыңдар,сағатсыз уақытты анықтауға бола ма?Қалай?Кері байланыс «Күн мен бұлт» әдісі
Түрлі түсті стикер
Саралау-сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз?
Бағалау оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлаймыз?
Денсаулық және қауіпсіздік
Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырма бересіз?
Техникасын сақтау
ҚБ «Бағдаршам»әдісі арқылы бағалау.ҚБ «Басбармақ» әдісі арқылыКері байланыс «Күн мен бұлт» әдісі
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз