Материалдар / Ашық сабақ математикадан Тақырыбы:Көбейту және бөлу бөлімі бойынша пысықтау
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ математикадан Тақырыбы:Көбейту және бөлу бөлімі бойынша пысықтау

Материал туралы қысқаша түсінік
аттестациядан өту үшін
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
10 Желтоқсан 2020
334
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
img_page_1
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материалдың қысқаша түсінігі
Көбейту және бөлу бөлімі бойынша пысықтау Есіл ауданы « Ақтас негізгі мектебі»КММ Мұғалім : Негмеджанова Күлән Сабыро

1 слайд
Көбейту және бөлу бөлімі бойынша пысықтау Есіл ауданы « Ақтас негізгі мектебі»КММ Мұғалім : Негмеджанова Күлән Сабыровна  

1 слайд

Көбейту және бөлу бөлімі бойынша пысықтау Есіл ауданы « Ақтас негізгі мектебі»КММ Мұғалім : Негмеджанова Күлән Сабыровна  

Оқу мақсаттары 4.1.2.12 - нөлмен аяқталатын көп таңбалы сандарды бір таңбалы/ екі таңбалы/үш таңбалы санға көбейту және бө

2 слайд
Оқу мақсаттары 4.1.2.12 - нөлмен аяқталатын көп таңбалы сандарды бір таңбалы/ екі таңбалы/үш таңбалы санға көбейту және бөлу алгоритмдерін қолдану Сабақ мақсаттары Барлық оқушылар : өрнектерді оқу мен жазу кезіндегі көбейту мен бөлу амалдары компоненттерінің атауларын қолдана алады; Оқушылардың басым бөлігі : . амалдарды қолдану кезінде көбейту мен бөлу алгоритмін құрастырады және қолданады Кейбір оқушылар : қалдық пен бөлгіш арасындағы тәуелділікті түсіндіре алады

2 слайд

Оқу мақсаттары 4.1.2.12 - нөлмен аяқталатын көп таңбалы сандарды бір таңбалы/ екі таңбалы/үш таңбалы санға көбейту және бөлу алгоритмдерін қолдану Сабақ мақсаттары Барлық оқушылар : өрнектерді оқу мен жазу кезіндегі көбейту мен бөлу амалдары компоненттерінің атауларын қолдана алады; Оқушылардың басым бөлігі : . амалдарды қолдану кезінде көбейту мен бөлу алгоритмін құрастырады және қолданады Кейбір оқушылар : қалдық пен бөлгіш арасындағы тәуелділікті түсіндіре алады

Сабақтың басы 5 минут Психологиялық ахуал қалыптастыру: Шаттық шеңбері Дене мүшелерімен амандасу (көзбен, қол алысып, құлақп

3 слайд
Сабақтың басы 5 минут Психологиялық ахуал қалыптастыру: Шаттық шеңбері Дене мүшелерімен амандасу (көзбен, қол алысып, құлақпен, аяқпен амандасу) Мұғалім: — Екі көз не үшін керек? Оқушы: — Жақсыларды көру үшін. Мұғалім: — Екі құлақ не үшін керек? Оқушы: — Ақыл – кеңес тыңдау үшін. Мұғалім: — Екі қол не үшін керек? Оқушы: — Елге көмек беру үшін. Мұғалім: — Екі аяқ не үшін қажет? Оқушы: — Шетте жүрсең, Туған жерге жету үшін Мүғалім: — Ал басың не үшін керек? Окушы: — Бәрін-бәрін ойлау үшін. Дұрыс балалар, олай болса мен сендердің құлақтарың, көздерің, қолдарың мен аяқтарыңа саулық тілеймін.

3 слайд

Сабақтың басы 5 минут Психологиялық ахуал қалыптастыру: Шаттық шеңбері Дене мүшелерімен амандасу (көзбен, қол алысып, құлақпен, аяқпен амандасу) Мұғалім: — Екі көз не үшін керек? Оқушы: — Жақсыларды көру үшін. Мұғалім: — Екі құлақ не үшін керек? Оқушы: — Ақыл – кеңес тыңдау үшін. Мұғалім: — Екі қол не үшін керек? Оқушы: — Елге көмек беру үшін. Мұғалім: — Екі аяқ не үшін қажет? Оқушы: — Шетте жүрсең, Туған жерге жету үшін Мүғалім: — Ал басың не үшін керек? Окушы: — Бәрін-бәрін ойлау үшін. Дұрыс балалар, олай болса мен сендердің құлақтарың, көздерің, қолдарың мен аяқтарыңа саулық тілеймін.

Сабақта бір- бірімізді сыйлаймыз, тыңдаймыз ! Уақытты үнемдейміз Нақты,дәл жауап береміз! Сабақта өзіміздің шапшаңдығымызд

4 слайд
Сабақта бір- бірімізді сыйлаймыз, тыңдаймыз ! Уақытты үнемдейміз Нақты,дәл жауап береміз! Сабақта өзіміздің шапшаңдығымызды, тапқырлығымызды көрсетемізСабаққа белсене қатысып, жақсы бал аламыз !!

4 слайд

Сабақта бір- бірімізді сыйлаймыз, тыңдаймыз ! Уақытты үнемдейміз Нақты,дәл жауап береміз! Сабақта өзіміздің шапшаңдығымызды, тапқырлығымызды көрсетемізСабаққа белсене қатысып, жақсы бал аламыз !!

Үй тапсырмасын Үй тапсырмасын тексеріңіз: тексеріңіз:  610*700= 427000 3150:90 =35 610*700=

5 слайд
Үй тапсырмасын Үй тапсырмасын тексеріңіз: тексеріңіз:  610*700= 427000 3150:90 =35 610*700= 427000 3150:90 =35  2600*40=104000 67200: 700=962600*40=104000 67200: 700=96  5050*50=252500 348000:600=5805050*50=252500 348000:600=580  5900*80=472000 252000:9000=285900*80=472000 252000:9000=28

5 слайд

Үй тапсырмасын Үй тапсырмасын тексеріңіз: тексеріңіз:  610*700= 427000 3150:90 =35 610*700= 427000 3150:90 =35  2600*40=104000 67200: 700=962600*40=104000 67200: 700=96  5050*50=252500 348000:600=5805050*50=252500 348000:600=580  5900*80=472000 252000:9000=285900*80=472000 252000:9000=28

«Миға шабуыл» әдісі Өрнектерді жазып жән

6 слайд
«Миға шабуыл» әдісі Өрнектерді жазып жән

6 слайд

«Миға шабуыл» әдісі Өрнектерді жазып жән

№ 2 Дәптермен жұмыс Көркем жазу 285500:500= 819900:900= 373800:600= Көңіл-күй парақшасы

7 слайд
№ 2 Дәптермен жұмыс Көркем жазу 285500:500= 819900:900= 373800:600= Көңіл-күй парақшасы

7 слайд

№ 2 Дәптермен жұмыс Көркем жазу 285500:500= 819900:900= 373800:600= Көңіл-күй парақшасы

Тиісті тәсілмен есептеу: (1251*4)*5= (2452*2)*5= 5*3142*4=

8 слайд
  Тиісті тәсілмен есептеу: (1251*4)*5= (2452*2)*5= 5*3142*4=

8 слайд

  Тиісті тәсілмен есептеу: (1251*4)*5= (2452*2)*5= 5*3142*4=

С е р г іт у с ә т і С е р г іт у м и н у т ы

9 слайд
С е р г іт у с ә т і С е р г іт у м и н у т ы

9 слайд

С е р г іт у с ә т і С е р г іт у м и н у т ы

Т о п т ы қ ж ұ м ы сЖылдамдық(v) Уақыт (t) Арақашықтық(s ) 5 км\сағ 2сағ ? км 60 км\сағ ? 480км ? км\сағ 12сағ 480км

10 слайд
Т о п т ы қ ж ұ м ы сЖылдамдық(v) Уақыт (t) Арақашықтық(s ) 5 км\сағ 2сағ ? км 60 км\сағ ? 480км ? км\сағ 12сағ 480км

10 слайд

Т о п т ы қ ж ұ м ы сЖылдамдық(v) Уақыт (t) Арақашықтық(s ) 5 км\сағ 2сағ ? км 60 км\сағ ? 480км ? км\сағ 12сағ 480км

АяқталуыАяқталуы Сабақты Сабақты бекітубекіту  Математика күнделікті өмірде  7 тапсырма Ұлттық киімге - 1460 моншақ бар 30 қ

11 слайд
АяқталуыАяқталуы Сабақты Сабақты бекітубекіту  Математика күнделікті өмірде  7 тапсырма Ұлттық киімге - 1460 моншақ бар 30 қорап Әлі бар- 1400 моншақ салынған 20 қорап ?????

11 слайд

АяқталуыАяқталуы Сабақты Сабақты бекітубекіту  Математика күнделікті өмірде  7 тапсырма Ұлттық киімге - 1460 моншақ бар 30 қорап Әлі бар- 1400 моншақ салынған 20 қорап ?????

Рефлексия

12 слайд
Рефлексия

12 слайд

Рефлексия

НазарларыңызғаНазарларыңызға рахметрахмет !!

13 слайд
НазарларыңызғаНазарларыңызға рахметрахмет !!

13 слайд

НазарларыңызғаНазарларыңызға рахметрахмет !!