Жеке бөлшектерді ылғалды жылумен өңдеу
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
1 слайд
Тараз қаласы № 55 орта мектаптің көркем еңбек
пәні мұғалімі Анарбаева Рауза
Сабақтың тақырыбы : Жеке бөліктерін өңдеу
Оқу мақсаттары : 6.2.2.2- Тігін бұйымдарын ылғалды-
жылулық өңдеу режимдерін білу, сипаттау және оларды
тәжірибеде қолдану
Сабақ мақсаты:
Тігін бұйымдарын ылғалды- жылулық өңдеу режимдерін
анықтайды, сипаттайды
Тәжірибеде қолданады
Қауіпсіздік ережесін сақтайды
Бағалау крийтерилері: Мата түріне сай ылғалды-
жылулық өңдеу режимдерін сақтайды, тәжірибеде
қолданады
1 слайд
Тараз қаласы № 55 орта мектаптің көркем еңбек пәні мұғалімі Анарбаева Рауза Сабақтың тақырыбы : Жеке бөліктерін өңдеу Оқу мақсаттары : 6.2.2.2- Тігін бұйымдарын ылғалды- жылулық өңдеу режимдерін білу, сипаттау және оларды тәжірибеде қолдану Сабақ мақсаты: Тігін бұйымдарын ылғалды- жылулық өңдеу режимдерін анықтайды, сипаттайды Тәжірибеде қолданады Қауіпсіздік ережесін сақтайды Бағалау крийтерилері: Мата түріне сай ылғалды- жылулық өңдеу режимдерін сақтайды, тәжірибеде қолданады
2 слайд
Белсенді оқу әдістері
Сабақтың басы
«Мозайка» әдісі арқылы топқа бөлу
Сабақтың ортасы
«Ақылды доп» ойыны арқылы өткен
материалға шолу.
«Галереяны шарлау» әдісі арқылы мата
түрлерін әр түрлі режимде үтіктеуге
болатынын анықтайды.
Сабақтың соңы
«Бас бармақ» әдісі
әдістерін пайдаланып бағалау жүргіздім.
2 слайд
Белсенді оқу әдістері Сабақтың басы «Мозайка» әдісі арқылы топқа бөлу Сабақтың ортасы «Ақылды доп» ойыны арқылы өткен материалға шолу. «Галереяны шарлау» әдісі арқылы мата түрлерін әр түрлі режимде үтіктеуге болатынын анықтайды. Сабақтың соңы «Бас бармақ» әдісі әдістерін пайдаланып бағалау жүргіздім.
3 слайд
Саралау
«Галереяны шарлау» әдісін қолданып,
оқушыларға материалды пайдаланудың
анағұрлым ауқымды көлемін көрсетеді.
«Ақылды доп» ойыны әдісін қолданып,
сұраққа жылдам жауап беру қарқынын
зерттеушілік мақсатта алдым.
«Диалог және қолдау көрсету» тәсілін
тапсырманы орындау барысында жан -
жақты әрі нақты көмек көрсету үшін
пайдаландым. Бұл әдісті қолдану
барысында сөбен қолдау көрсету және
ынталандыруда мыңызды рөл атқарады.
3 слайд
Саралау «Галереяны шарлау» әдісін қолданып, оқушыларға материалды пайдаланудың анағұрлым ауқымды көлемін көрсетеді. «Ақылды доп» ойыны әдісін қолданып, сұраққа жылдам жауап беру қарқынын зерттеушілік мақсатта алдым. «Диалог және қолдау көрсету» тәсілін тапсырманы орындау барысында жан - жақты әрі нақты көмек көрсету үшін пайдаландым. Бұл әдісті қолдану барысында сөбен қолдау көрсету және ынталандыруда мыңызды рөл атқарады.
4 слайд
Критериалды бағалау
«Бас бармақ» әдісі
«Отшашу шапалақ» әдістерін
пайдаланып бағалау жүргіздім.
Дескриторлар
4 слайд
Критериалды бағалау «Бас бармақ» әдісі «Отшашу шапалақ» әдістерін пайдаланып бағалау жүргіздім. Дескриторлар