Презентация Көркем әдебиет пәні
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
1 слайд
ДАУЛЕТБАЕВА ГУЛЬНАР ЖАНАБИЛОВНА
МАКИН ОРТА МЕКТЕБІНІҢ
МЕКТЕПАЛДЫ ДАЯРЛЫҚ ТОП МҰҒАЛІМІ
Білім беру саласы: Қатынас
Бөлім/бөлімше: 1 Тыңдалған материалдың мазмұнын түсіну
1.3 тыңдағанын мазмұндау
Оқу пәні: Көркем әдебиет
Тақырыбы: «Төлдер айтысы» ертегі
Оқу мақсаты:
0.1.1.1. Шағын мәтіндер, ертегілер және т.б. мазмұны бойынша сұрақтарға жауап
беру.
0.1.3.1. Тыңдалған материалды иллюстр а ция бойынша оқиға жүйесін сақтап
баян дау.
ҰОҚ мақсаты:
Ертегі мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді.
Тыңдалған материалды иллюстрация бойынша оқиға ретін сақтап баяндайды.
1 слайд
ДАУЛЕТБАЕВА ГУЛЬНАР ЖАНАБИЛОВНА МАКИН ОРТА МЕКТЕБІНІҢ МЕКТЕПАЛДЫ ДАЯРЛЫҚ ТОП МҰҒАЛІМІ Білім беру саласы: Қатынас Бөлім/бөлімше: 1 Тыңдалған материалдың мазмұнын түсіну 1.3 тыңдағанын мазмұндау Оқу пәні: Көркем әдебиет Тақырыбы: «Төлдер айтысы» ертегі Оқу мақсаты: 0.1.1.1. Шағын мәтіндер, ертегілер және т.б. мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру. 0.1.3.1. Тыңдалған материалды иллюстр а ция бойынша оқиға жүйесін сақтап баян дау. ҰОҚ мақсаты: Ертегі мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді. Тыңдалған материалды иллюстрация бойынша оқиға ретін сақтап баяндайды.
2 слайд
Берілген ертегі
иллюстрациясы
бойынша, сұрақ
құрастырып
келесі топқа
ұсын, олардың
жауабын тыңда. Берілген сурет
арқылы үй
жануарлары
туралы
әңгімеле Рөлдерге бөлініп
ертегін сахналау
арқылы
диалогка, бір-
бірімен қарым
қатынасқа кіреді Белсенді әдіс-
тәсілдер
сұрақ-жауап әдісі,
/айналым әдісі/
суретті сөйлет Сахналау
2 слайд
Берілген ертегі иллюстрациясы бойынша, сұрақ құрастырып келесі топқа ұсын, олардың жауабын тыңда. Берілген сурет арқылы үй жануарлары туралы әңгімеле Рөлдерге бөлініп ертегін сахналау арқылы диалогка, бір- бірімен қарым қатынасқа кіреді Белсенді әдіс- тәсілдер сұрақ-жауап әдісі, /айналым әдісі/ суретті сөйлет Сахналау
3 слайд
Қызығушылықтарын
арттыру үшін балаларды
топтастырдым. Рөлдерге
бөлдім.Топпен жұмыс
істеген кезінде балалар
тапсырмаларды
уақытында және жылдам
орындауға тырысады
САРАЛАУ
әдістері Педагогтың қолдауы
балалардың
қажеттіліктерімен
деңгейлеріне қарай
жетелеуші сұрақтар
қойып оларға бағыт
бердім
Тапсырмаларды
орындаған кезде
балалар бір- біріне
сұрақ қою, жауап беру
арқылы диалогка
қатысады. Ресурстарды саралау.
Сабақ уақытында
тақырыпқа қатысты
иллюстрацияларды және
суреттерді қолдана
отырып балалар сол
ресурстар бойынша
әңгіме, сұрақтар және т.б
тапсырмаларды өз
беттерімен орындайды
3 слайд
Қызығушылықтарын арттыру үшін балаларды топтастырдым. Рөлдерге бөлдім.Топпен жұмыс істеген кезінде балалар тапсырмаларды уақытында және жылдам орындауға тырысады САРАЛАУ әдістері Педагогтың қолдауы балалардың қажеттіліктерімен деңгейлеріне қарай жетелеуші сұрақтар қойып оларға бағыт бердім Тапсырмаларды орындаған кезде балалар бір- біріне сұрақ қою, жауап беру арқылы диалогка қатысады. Ресурстарды саралау. Сабақ уақытында тақырыпқа қатысты иллюстрацияларды және суреттерді қолдана отырып балалар сол ресурстар бойынша әңгіме, сұрақтар және т.б тапсырмаларды өз беттерімен орындайды
4 слайд
БАҚЫЛАУ ПАРАҒЫ
КРИТЕРИЙ
Өздігінен
орындайды Бағыттаушы
сұрақтар
көмегімен
орындайды Орындай
алмайды
Ертегі мазмұны бойынша
сұрақтарға жауап береді.
Тыңдалған материалды
иллюстрация бойынша оқиға
ретін сақтап баяндайды.
Қорытынды жасай алады
4 слайд
БАҚЫЛАУ ПАРАҒЫ КРИТЕРИЙ Өздігінен орындайды Бағыттаушы сұрақтар көмегімен орындайды Орындай алмайды Ертегі мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді. Тыңдалған материалды иллюстрация бойынша оқиға ретін сақтап баяндайды. Қорытынды жасай алады
5 слайд
Нені меңгердім: Бағдарламаның түйінді
идеяларын, яғни 4 К моделін жүзеге асыруды,
саралаудың әдістерін ескерте отырып жаңа әдіс-
тәсілдерді сабақта тиімді қолдануға, спиральдік
қағидаты бойынша оқытуға.
Болашақта нені өзгертуге тырысамын:
жаңарту білім беру бағдарлама бағыты бойынша
жұмыс жасауға тырысамын. .Қорытындыл
ау
5 слайд
Нені меңгердім: Бағдарламаның түйінді идеяларын, яғни 4 К моделін жүзеге асыруды, саралаудың әдістерін ескерте отырып жаңа әдіс- тәсілдерді сабақта тиімді қолдануға, спиральдік қағидаты бойынша оқытуға. Болашақта нені өзгертуге тырысамын: жаңарту білім беру бағдарлама бағыты бойынша жұмыс жасауға тырысамын. .Қорытындыл ау