Материалдар / Презентация Сақтар
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

Презентация Сақтар

Материал туралы қысқаша түсінік
Сақ тайпасы жөнінде слайд
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
13 Қаңтар 2023
186
0 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 25% жеңілдік
беріледі
770 тг 578 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
img_page_1
Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Шымкент қаласы № 43 жалпы орта мектеп Тарих және география пәнінің мұғалімі Стамкулова Меруерт Айтубаевна

1 слайд
Шымкент қаласы № 43 жалпы орта мектеп Тарих және география пәнінің мұғалімі Стамкулова Меруерт Айтубаевна

Білім сапасын арттырудағы тәжірибем Оқушыларға тарих пәнін оқытуда заманауи әдіс - тәсілдерді қолдану

2 слайд
Білім сапасын арттырудағы тәжірибем Оқушыларға тарих пәнін оқытуда заманауи әдіс - тәсілдерді қолдану

Жоспары : • І. Кіріспе • ІІ.Негізгі бөлім. • ІІ. 1. Тарих сабағында сындарлы оқыту тәсілдерін қолдану • ІІ. 2. Тарих сабағ

3 слайд
Жоспары : • І. Кіріспе • ІІ.Негізгі бөлім. • ІІ. 1. Тарих сабағында сындарлы оқыту тәсілдерін қолдану • ІІ. 2. Тарих сабағында А қпараттық коммуникациялық техналогияларды пайдаланудың тиімділігі туралы • ІІІ. Қорытынды

Мақсаты: оқушылардың іскерлігі мен дағдыларын қалыптастыра отырып шығармашылық жұмысқа баулу, ой-өрісінің дамуына мүмкіндік

4 слайд
Мақсаты: оқушылардың іскерлігі мен дағдыларын қалыптастыра отырып шығармашылық жұмысқа баулу, ой-өрісінің дамуына мүмкіндік тудыру . Негізгі міндеті : оқушылардың шығармашылық қабілетін дамыту, жан-жақты дамуына көңіл бөлу, ғылыми-зерттеу дағдыларын қалыптастыру .

«Сын тұрғысынан ойлау бағдарламасы» • Ойлау арқылы оқу мен жазуды дамыту: • мұғалімге тәуелділіктен арылып, өзінің білім беру

5 слайд
«Сын тұрғысынан ойлау бағдарламасы» • Ойлау арқылы оқу мен жазуды дамыту: • мұғалімге тәуелділіктен арылып, өзінің білім беру қызметін өздері басқаруға; • - жеке ерекшелігі мен қабілетіне сай тапсырмаларды өзі таңдап, іздеп тауып, белсене орындауға; • - құр мәлімет алумен шектелмей, сабақ барысында өз пікірін ашық айтып, сұхбат жүргізуге; • - ой - өрісі ғана емес, рухани және әлеуметтік жағынан өздерін - өздері дамытып, тәрбиелеуге.

Сын тұрғысынан оқыту дегеніміз не? сұрақтар қойып және оларға жауап іздеу әр мәселеге байланысты өз пікірін айтып, оны

6 слайд
Сын тұрғысынан оқыту дегеніміз не? сұрақтар қойып және оларға жауап іздеу әр мәселеге байланысты өз пікірін айтып, оны дәлелдей алу басқалардың пікірлерін дәлірек қарастыруды және сол дәлелдемелердің қисынын зерттеу

Бағдарлама құрылымы үш деңгейден тұрады 1.Қызығушылықты ояту 2.Мағынаны ашу 3.Ой толғаныс

7 слайд
Бағдарлама құрылымы үш деңгейден тұрады 1.Қызығушылықты ояту 2.Мағынаны ашу 3.Ой толғаныс

Сабақтарда қолданылатын әдіс-тәсілдер Оқушыларды ң пайдалану әдістері Топтау Түртіп алу Әлемді шарлауБолжауСтикердегі диалог

8 слайд
Сабақтарда қолданылатын әдіс-тәсілдер Оқушыларды ң пайдалану әдістері Топтау Түртіп алу Әлемді шарлауБолжауСтикердегі диалог Ассоциация

Сындарлы оқыту О қушы өз бетінше білім алуды ұйымдастырады С ын тұрғысынан нақты мақсатты шешім қабылдауға үйренеді О қушыл

9 слайд
Сындарлы оқыту О қушы өз бетінше білім алуды ұйымдастырады С ын тұрғысынан нақты мақсатты шешім қабылдауға үйренеді О қушылар кез-келген сұраққа өмірден мысал келтіре отырып салыстырып жауап береді

АКТ-ны тиімді пайдалану АКТ құзыреттілігі қалыптасады Бір-біріне көмектеседіОқушыны ғаламтормен тиімді жұмыс жасай білуге

10 слайд
АКТ-ны тиімді пайдалану АКТ құзыреттілігі қалыптасады Бір-біріне көмектеседіОқушыны ғаламтормен тиімді жұмыс жасай білуге бағыттайды Сабаққа деген ынтасы жоғарылайды . Оқушының өзіне сенімін нығайтады және жұмыс жасай білу дағдысын қалыптастырады Жаңалыққа құштарлығы оянады Оқушы танымын кеңейтеді

Критериа лды бағалау жүйесі  Бағалау функциялары:  Мотивациялық  Тәрбиелік  Дамытушылық  Түзетушілік  Ақпараттық  Бағала

11 слайд
Критериа лды бағалау жүйесі  Бағалау функциялары:  Мотивациялық  Тәрбиелік  Дамытушылық  Түзетушілік  Ақпараттық  Бағалау қағидалары:  Әділдігі  Шынайылығы  Жүйелілігі  Көрнекілігі

Нәтиже • 1. Сабақты белсенді өткізіп, әр баладан еркін жауап алуға жағдай жасау. • 2. Сенімділікке тәрбиелеу. • 3. Қиялын дамыт

12 слайд
Нәтиже • 1. Сабақты белсенді өткізіп, әр баладан еркін жауап алуға жағдай жасау. • 2. Сенімділікке тәрбиелеу. • 3. Қиялын дамыту « менің ойымша» деген жауапқа алуға жағдай жасау. • 4. Әр түрлі жауапты соңына дейін тыңдау. • 5. Жауап беруге тілек білдірмеген баланы өз еркінсіз, қинап сұрамау. • 6. Баланың дүниетанымының кеңіп, рухани өсуіне, әр сабақта жағдай жасау. • 7. Жеке тұлға ретінде « мен» деген рөлін көтеру, өз пікірін қалыптастыру. • Қорыта айтқанда, жаңа технологиялардың көмегімен оқушылардың білімін жетілдіру мен оқу сапасын арттыруға болады Нәтиже