Материалдар / 3 сыныпта үйден оқитын балаларға арналған оқушыларға түзету сабағынан кмж лар І жарты жылдық

3 сыныпта үйден оқитын балаларға арналған оқушыларға түзету сабағынан кмж лар І жарты жылдық

Материал туралы қысқаша түсінік
3 сынып оқушыларына арналған бағдарламаға егізделіп жасалған түзету сабағының І жарты жылдығына қысқа мерзімді жоспарлар
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
18 Мамыр 2024
190
0 рет жүктелген
1350 ₸ 1500 ₸
Бүгін алсаңыз 10% жеңілдік
беріледі
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі

__________________________________________________

(білім беру ұйымының атауы)

Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары


(сабақтың тақырыбы)


Бөлім

Өзім туралы.Сенсорлық процестер мен кеңістіктік бағдарлауды дамыту

Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)


Күні


Сынып

Қатысушылардың саны

Қатыспағандар саны

Сабақтың тақырыбы

Жаңа оқу жылымен

1.1 естіп қабылдауын дамыту.

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

3.1.1.1 дыбыс деңгейіне қарай (қатты-тыныш) дыбыссыз дыбыстарды дауыстап ажырату;

3.1.1.2 ұзақ уақытына қарай (ұзақ-қысқа) сөйлеу тіліне жатпайтын дыбыстарды ажырату

Сабақтың мақсаттары

Дыбыс деңгейіне қарай қатты-тыныш дыбыстарды дауыстап ажыратады

Ұзақ уақытына қарай (ұзақ-қысқа) сөйлеу тіліне жатпайтын дыбыстарды ажыратады


      Сабақтың барысы


Сабақтың кезеңі/ уақыт



Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар






Сабақтың басы 7 минут

  • Сәлеметсің бе?

  • Бүгінгі көңіл күйің қалай?

  • Психологиялық ахуал

Шұғылалы алтын Күн!

Күліп шықты ол бүгін.


Сабаққа қажетті оқу –құралдарын түгендеу


Жаңа тақырыпты жариялау

Бүгінгі сабағымыздың тақырыбы «Жаңа оқу жылымен. Естіп қабылдауды дамыту»деп аталады.Бүгінгі сабағымызда қатты-тыныш, ұзақ және қысқа сөйлеу тілдік емес дыбыстарды ажыратып үйренеміз.

- Сәлеметсізбе мұғалім!

- Көңіл күйім жақсы


Мұғаліммен бірге қимыл-қозғалысты қайталайды


Оқу құралдарын түгенде



Сабақтың тақырыбымен, мақсатымен танысады.

























Сабақтың ортасы

30 минут


1-тапсырма

Мұқият бол. Шыққан дыбысты тыңда. Егер дыбыс қатты шықса сары жалауша, тыныш шықса, жасыл жалауша көтер.

Төменде суретте берілген дыбыстар телефон көмегімен қойылады. Бала тыңдап, тиісті жалаушаны көтеру керек.

2- тапсырма

Музыкалық аспап даусын мұқият тыңда. Егер маспап даусы ұзақ шықса қолды 1 рет, қысқа шықса 2 рет шапалақта.

Дефектолог музыкалық аспап даусын қатты және тыныш етіп кезекпен шығарып отырады. Бала нұсқауға сәйкес орындауы қажет.


Сергіту сәті

Қол ұшына қара да,
Үшбұрыш сыз ауада,
Сол қол босқа тұрмасын,
Шеңбер жасап тынбасын.

3-тапсырма

Ұсақ моториканы дамыту

Су-Джок доптарымен жаттығулар жасау

4-тапсырма

Дыбыстарды мұқият тыңдап, қатты не тыныш, ұзақ не қысқа шыққанын айт

Дыбыстар аудиотаспадан қойылады.









Аудиотаспаны мұқият тыңдайды. Егер дыбыс қатты шықса сары, тыныш шықса жасыл жалауша көтереді.
















Музыкалық аспап даусы ұзақ шықса 1 рет, қысқа шықса 2 рет қол шапалақтайды.








Сергіту сәтін қимылдармен орындайды.








Ұсақ моториканы дамыту үшін су-Джок доптарымен жаттығуды орындайды.\









Дыбыстарды қатты не тыныш, ұзақ не қысқа деп ажыратады.























































Сабақтың соңы

8 мин

Балалар бүгінгі сабақ саға несімен ұнады немесе ұнамады?

Кері байланыс

Бүгінгі сабақты түсінсең бағдаршамның жасыл түсіне, ал түсінбесең қызыл түсіне, әліде көмек қажет десең сары түсіне стикерді жапсыр

Үйге тапсырма

Суретті боя

Сабақтың өзіне ұнаған және ұнамаған тұстарын айтып өтеді.




Стикерлерді бағдаршамға жапсырады.


Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі

__________________________________________________

(білім беру ұйымының атауы)

Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары

Мен әдепті баламын. Көріп қабылдауын дамыту

(сабақтың тақырыбы)


Бөлім

Өзім туралы.Сенсорлық процестер мен кеңістіктік бағдарлауды дамыту

Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)


Күні


Сынып

Қатысушылардың саны

Қатыспағандар саны

Сабақтың тақырыбы

Мен әдепті баламын. Көріп қабылдауын дамыту

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

3.1.2.1 заттарды мақсатты түрде (көзбен тексеру) қарау;

3.1.2.2 заттарды жапсыру және құрастыру кезінде түстерді кезектестіру

Сабақтың мақсаттары

3аттарды мақсатты түрде (көзбен тексереді) қарайды

3аттарды жапсыру және құрастыру кезінде түстерді кезектестіреді


      Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт



Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар










Сабақтың басы 7 минут

  • Сәлеметсің бе?

  • Бүгінгі көңіл-күйің қалай?

  • Психологиялық ахуал

«Жүрек жылуы»

Мен сені жақсы көремін

Жүрегімнің жылуын

Мен саған беремін.

Үй тапсырмасын сұрау

Суретті боя

Жаңа тақырыпты жариялау

Бүгінгі сабағымызда «Мен әдепті баламын. Көріп қабылдауды дамыту» атты тақырыпты өтетін боламыз.заттарды қарап көрңп, түстерді кезекпен жапсыруға үйренеміз.

- Сәлеметсізбе мұғалім!

- Көңіл күйім жақсы

Мұғаліммен бірге қайталайды (қолындағы жүректерді бір-бірімен алмасады).



Бояған суретін көрсетеді.






Сабақтың тақырыбымен, мақсатымен танысады.





























Сабақтың ортасы

1350 ₸ - Сатып алу

Материал жариялап тегін
сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!