Материалдар / Ашық сабақ Арифметикалық прогрессия 9 сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ Арифметикалық прогрессия 9 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Арифметикалық прогрессияны табуда топпен жұмыс, ауызша сұрақ-жауаптарға жауаптар беріледі.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
12 Қырқүйек 2018
374
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Сыныбы


Пәні


Күні


Сабақтың тақырыбы

Арифметикалық прогрессия. Арифметикалық прогрессияның п-мүшесінің формуласы



Мақсаты

Арифметикалық прогрессия, арифметикалық прогрессияның айырымы, п-ші мүшесінің формуласы мен қасиеттерімен таныс бола отырып, оларға берілген есептерді шығара білуге, логикалық ойлануға дағдыландыру

Күтілетін нәтиже:

А. Арифметикалық прогрессияның айырымын біледі ;

В Арифметикалық прогрессияның п-ші мүшесінің формуласын біледі;

С.Арифметикалық прогрессияның формуласын түрлендіре алады және есептерді шығара біледі:

Қолданылған стратегиялар:

«Мен сені таныстырғым келеді...», «1-4» дейін санау», «Постер», «Интервью» , «Бедерлі пышқы». «Көршінің сұрағына жауап», кері байланыс «Ай», «Бағалау парағы», «Бағалау пирамидасы», «Стакан», «Ашық журнал»

Қолданылған модульдер:

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер. Сыни тұрғыдан ойлау. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау. Оқыту мен оқуда АКТ-ны пайдалану. Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту.

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері

Уақыты

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Кіріспе


3 минут

Оқушылармен амандасу

Оқушыларды «Стандарт», «Дәреже» және «Коэффициент» бойынша топқа бөлу.

Оқушылар амандасады. Оқушылар үш топқа бөлінеді.


Тұсаукесер


6 минут

«Қорапшадан шыққан сұрақтар» өткен тақырыптар бойынша әр топтан кез келген 2 оқушы суырып жауап береді.

  • Y=ax2 түрінде берілген функцияның графигі;

  • Y=ax3 түрінде берілген функцияның графигі;

  • Y=к/х түрінде берілген функцияның графигі;

  • Кез келген санның 0 дәрежесі неге тең?

  • 2 санының кубы ...

  • 9 санының квадраты . . .

  • Парабола

  • Кубтық парабола

  • Гипербола

  • 1

  • 8

  • 81

Негізгі бөлім



1 минут




13 мин


7 мин




9 минут

Қызығушылықтарын ояту мақсатында ребус қойылады:

Shape2

Жаңа сабақ түсіндіріліп, жаңа ұғымдарды жеке жеке толық түсіндірем.

Оқулықпен жұмыс

1 – топ: №156

2 – топ: №157

3 – топ: №161

Топтық жұмыс

1 – топ: семантикалық карта

2 – топ: Графикалық диктант

3 – топ: тест тапсырмалары

Ребустың шешуі:

Б І Р М Ү Ш Е





Орындарында отырып, тапсырманы орындайды.



Оқушылар белсенділік танытып, топтық жұмысқа жақсы қатысады.

Қорытынды


Рефлексия

3 минут

3 минут

Үйге тапсырма: №155,158 сөздік

«Поезд» әдісі бойынша кері байланыс алынады

Түсініп алады, күнделікке түртіп алады

Тақтаға түсінгендері бойынша стикер жапсырады



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!