Материалдар / Ашық сабақ Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесі. Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесін шешу
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

Ашық сабақ Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесі. Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесін шешу

Материал туралы қысқаша түсінік
Слайд+ бағалау парағы дайын. 87770508886 толық ақпарат ала аласыз.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
07 Ақпан 2024
142
1 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 25% жеңілдік
беріледі
700 тг 525 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Сабақ жоспары


Мектеп: «Өлеңті ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» КММ


Бөлім:

6.3В Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер

Мұғалімнің аты-жөні:


Сынып:

6 сынып

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:


Күні:


Сабақтың тақырыбы:

Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесі. Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесін шешу

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

6.2.2.14 бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесін шешу;

Сабақтың мақсаты:

Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесін шеше алады және координаталық түзуде кескіндей алады. Теориялық білімдерін жүйелейді және бекітеді.

Сабақтың барысы:

Сабақ кезеңі/Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

5 мин.

Ұйымдастыру кезеңі:

1. Оқушылармен амандасу, түгендеу.

2. Оқушылар өздеріне ұнаған банк карта арқылы қандай банктың картасына қарап топтарға бөлініп отырады. Халық банк, Каспий банк, Евразия банк болып 3 топқа бөлінеді.

Үй тапсырмасын көршілері интерактивті тақтадағы жауаппен салыстырып тексереді. Барлығы 1ұпай



Оқулық,

дәптер, қалам

ДК экраны, банк картасы бейнеленген қималар

Жаңа сабаққа кіріспе

7 минут


Мұғалім бүгінгі тақырыпты және сабақтың мақсатымен таныстырады.

«Пликерс» сайт арқылы өткен тақырыпты қайталау үшін 5 сұрақтан құралған тест тапсырманы орындайды.

Мұғалім тақтаға тақырыпты жалпылама түсіндіріп және қателіктері болса түзетіп орындап өтеді. https://www.plickers.com/library


Оқушылар өздерінің QR код арқылы тесттің жауабын мұғалімге жауаптарын көрсетіп отырады.

Дескриптор:

Берілген сан аралығын теңсіздік түрінде жазады.

Теңсіздіктер шешімін сан аралығымен жазады.

Жалпы - 2 балл

4-5 - дұрыс жауапқа -2 ұпай

2-3 дұрыс жауапқа -1 ұпай

Одан төмен дұрыс жауап бергендерге ұпай берілмейді.

QR код, тапсырма парағы

Сабақтың ортасы

15 минут

Топпен жұмыс: Топтарға тапсырма парағы беріледі.

Оқулықтан №1029, 1031


  1. 2. 3.


4. 5.


Жасыл- (-∞; -3]

Жасыл- (-∞; 1)

Сары- (-∞; -2)

Қызғылт- (- ∞; 5]

Көк- ( -3; +∞)

Топтар тапсырма парағынан берілген тапсырмаларды бірлесе орындап, жауаптарын бояп тақтаға парақтарын іліп қояды.

Дескриптор:

1.Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесін шешу жолдарын талдайды. Жалпы - 3 балл

  • 4-5 дұрыс орылған тапсырма-3 ұпай

  • 3 дұрыс орылған тапсырма-2 ұпай

  • 1-2 дұрыс орылған тапсырма-1 ұпай


Тапсырма парағы, түрлі түсті қарындаштар

ДК экраны


Сергіту сәті

2 минут

Мұғалім оқушыларға отыр және тұр деп айтып тұрады.

Оқушылар мүғалім отыр десе тұру керек, тұр десе отыру керек.


Оқушылардың зейінін шоғырландыруға, және отырып тұру арқылы жаттығу жасайды.


Жеке жұмыс

10 минут

Оқушыларға кестемен тапсырмалар таратылып беріледі.

Оқушылар кестемен тапсырманың орындайды

Дескриптор: Жалпы - 4 балл

1. Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер жүйесін шешеді

2. Берілген сан аралығын теңсіздік түрінде жазады.

Теңсіздіктер шешімін сан аралығымен жазады.

14-16 тапсырма- 4 ұпай

10-13 тапсырма -3 ұпай

6-9 тапсырма -2 ұпай

3-5 тапсырма -1 ұпай

ДК экраны

дәптер, тапсырма парағы

Сабақтың соңы

Ой толғаныс.

Рефлексия

6 мин.

«Құнды пікір» әдісі.

Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды.

Үй тапсырмасы: Оқулықтан №1032



Оқушылар өздерінің баллдары бар қарталарына аттарын жазып, артына бүгінгі сабақта алған пікірін, сұрақтарын жазып құнды пікір банкоматына әкеліп салады.

Мұғалім оқушылардың сабаққа қатысқан белсенілігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша әр оқушының өзіне тиісті баллын қойып бағалайды. Сонымен қатар, оқушыларды ынталандыру үшін

«Қошеметтеу» әдісі арқылы бағалайды.





Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!