Материалдар / Ашық сабақ "Біріккен сөздер" 4-сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ "Біріккен сөздер" 4-сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Әріптестер сабағымнан өздеріне керегін алар деген ойдамын
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
14 Желтоқсан 2020
474
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Мектеп:

Аты-жөні

12 жалпы білім беретін бастауыш мектеп

Жағалбай Рысгүл Сүлейменқызы

Күні:

08.12 .2020ж

Сынып:

Қатысушылар саны:21

Қатыспағандар саны:0

Бөлім:

Тақырыбы

Мамандықтар әлемі

Біріккен сөздер

Оқыту мақсаттары

4.2.4.1 – мәтін мазмұны бойынша шешім табуға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру

4.4.2.1* - күрделі сөздердің түрлерін ажырата алу (біріккен сөз, қос сөз, қысқарған сөз)


Сабақтың мақсаттары

- мәтін мазмұны бойынша шешім табуға бағытталған сұрақтар құрастырып және жауап бере алады;

  • Біріккен сөздерді тауып, құрамындағы өзгерістерді дәлелдейді;

каллиграфиялық нормаларды сақтап, жазу техникасын жетілдіреді;

Бағалау критерийлері

  • мәтін мазмұны бойынша сұрақтар құрастырып, жауап бере алады;

біріккен сөздерді тауып, жасалуын түсіндіре алады;

Сабақтың барысы.


Сабақтың кезеңі

Мұғалімнің әрекеті

Оқушының

әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Басы

Психологиялық ахуал қалыптастыру.

«Ғажайып жылулық шынжыры» жылулық шеңбері.Балалар бір-біріне жымиып күлу арқылы,жылы күлкілерін сыйлайды.

Жұмыс ережесін келісу

  • Сабақтабір-бірімізді сыйлаймыз, тыңдаймыз!

  • Уақытты үнемдейміз!

  • Нақты,дәл жауап береміз!

  • Сабақта өзіміздің шапшаңдығымызды, тапқырлығымызды көрсетеміз!

  • Сабаққа белсене қатысып, жақсы баға аламыз!

Алдыңғы білімді еске түсіру (ұжымда)

«Жедел жауап» әдісі


Оқушылар сұраққа жауап береді, жұмысты берілген түріне қарай орындай ды.


ҚБ: От шашу арқылы бір-бірін бағалау.



Психологиялық ахуал.





Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары.

Ортасы

Мәтінді тыңда.

Қазақстан пайдалы қазбаларға бай. Оны жерасты байлығының «қоймасы» деп бекер айтпаған , Қазақстанда жер жүзінде кездесетін пайдалы қазбалардың барлық түрі бар. Пайдалы қазбаларды өндіру үшін алдымен оның шыға тын орнын табу керек. Мұндай кен орындарын іадеумөн геологтер айналысады. Олар әртүрлі техникалық құралдарды пай¬даланады. Табылған пайдалы қазбалардың шығатын жерін шартты белгілер арқылы картаға түсіреді.

«Дүниетану» кітабынан

Неліктен Қазақстан жерасты байлығыньщ «қоймасы» деп айтылады?

«Қазақстанның пайдалы қазбалар картасымөн» танысып, одан пайдалы қазбалар шығатын жер-су атауларын тап.

Дескрипторы:

Оқушылардың сауаттылығын арттыруға, көркем жазу, дұрыс оқу дағдыларын қалыптастыруға және сөйлеу мәдениетін дамытуға мән беріледі. топтық,жұптық, жеке жұмыстарды орындайды.

Тірек сөздерден монолог құрап жаз

Тақырыбы: Мен геологпін

Тірек сөздер: мен,геолог,жерасты қазбала ры,іздеп табу,оның қорын анықтау,кен байлықтары,халықтың игілігіне жарату, Ерейментау, Ақсу, Жезқазған ,Кентау, мақтан ету.

Берілген сұраққа жауап беріп, тапсырмаларды талапқа сай орындай ды.










Белсенді оқу тапсырмалары(ұжымда)


Жұмыс дәптерінде гі жазылым тапсырмаларын орындау






Форматив

ті бағалау.


ҚБ: Бас бармақ арқылы бір-бірін бағалау.






Оқылым, жазылым тапсырмалары.

Соңы

Жаңа білім мен тәжірибені қолдану.

Ой толғаныс кезеңі.

Өленді мәнерлеп оқы.

Жезқазған - жер қайнарым,

Мыс балқып, қойнауында тулайды ағын,

Көзіндей батыр мінез бабалардың

Ұлы – мәрт қызы - көркем нұрлы аймағым!

Дүниені жайласа да дауылды ағын,

Ерлерше сақтап қалған мәнін, жанын.

Жігерін жұқартпаған жезді өлкеде

Жер қазып, мыс балқытқан бауырларым.

Фариза Оңғарсынова

Өлең не туралы?

Мыстан не жасайды? Жауабын тауып жазыңдар





Оқулық тағы қосымша тапсырма лар.

ҚБ: Бағдаршам көздері арқылы бір-бірін бағалау.


тапсырмалар.

Кері байланыс

«Рефлексия» кері байланыс.




Сабақтан алған әсерлерін жазад

«Рефлексия»

Кері байланыс тақтайша сы.


Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!