Материалдар / Ашық сабақ: "Біздің сынып " , 2 сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ: "Біздің сынып " , 2 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Ұстаздарға, оқушыларға
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
05 Қазан 2020
913
1 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Күні:

Сынып: 2

Пәні: дүниетану

Мектебі:

Мұғалім:

Қатысқандар саны:0

Қатыспағандар саны:0

Сабақтың тақырыбы

Біздің сынып

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

2.1.2.4. Өз сыныбының ұжымын сипаттау.

Сабақтың мақсаттары

Барлық оқушылар: Өз сыныбының ұжымын сипаттай алады. Оқушылардың басым бөлігі: Сынып,ұжым және сыныптастың айырмашылығын біледі,әдептілік ережелерін ажыратады. Кейбір оқушылар: Сынып проблемасын анықтай алады, жою салдарын түсіндіріп бере алады.

Бағалау критерийлері

Сынып ұжымы туралы әңгімелейді.

Тілдік мақсаттар

Пәнге тән лексика мен терминология: Сынып-класс-class, ұжым-коллектив-collective. Диолог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер:

Сынып деген не?

Ұжым деген не?

Сыныпта қанша терезе, парта, бар?

Тақта қандай түсті? Жазуға арналған сөздер:

Өз сыныбыңның ұжымын сипаттайтын сөздерді жазу.

Құндылықтарды дарыту

Топтық,жұптық жұмыстар барысында құрметпен қарау,ынтымақтастық,ашықтық,жауапкершілік,өмір бойы білім алу жүзеге асады.

Пәнаралық байланыс

Әдебиеттік оқу, Өзін-өзі тану,қазақ тілі,математика.

АКТ қолдану дағдылары

Интербелсенді тақта

Бастапқы білім

Сынып туралы ұғыммен таныс.

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы


Психологиялық ахуал қалыптастыру.

Ашық аспан болсын

Әр күніміз біздің

Сәттілікке толсын!

Дүниетану пәнінен

Білмегенді білейік

Үйренейік көрейік!


Топтастыру.

Қима суреттер бойынша 2 топқа топтасады.

1-топ «Сынып»

2-топ «Ұжым»


«Ашық сұрақ» әдісі арқылы үй тапсырмасын пысықтау.

Мадақтау арқылы бағалау.


Ширату жаттығуы.

Бейнеролик көрсету.

Оқушылар бейнероликтен не көрдік?

Бүгінгі сабаққа қандай қатысы бар деп ойлайсыңдар?

Сабақ тақырыбы мен мақсаты хабарланады.


Сабақтың ортасы




(Ұ) «Кім білгір» ойыны.

1.Сынып топ басшысы кім?

2.Сынып оқу секторы кім?

3.Сынып тәртіп секторы кім?

4.Спорт секторы кім?

5.Тазалық секторы кім?

Бағалау: Жетондармен бағалау


(Т) «Бірік.Ойлас. Баянда».

Суреттердегі оқиғаларды талқыла.Бұл оқиғадан шығудың жолын ізде.

Дескриптор

Білім алушы

-Суреттегі оқиғаны талқылайды;

-Жағдаяттан шыға біледі.

Бағалау: Керемет! Жарайсың! Тамаша!Талпын! жетондары арқылы бағаланады.


Оқулық





Сергіту сәті


Мультимедиа арқылы би әуені тыңдалады,оқушылар дене қимылдарын жасайды.

Сергіту сәтіне арналған жинақ


(ЖЖ) «Көршіңмен ой бөліс» әдісі.

1.Мектепте кімдер жұмыс жасайды?

2.Әр оқушы мектепте ойына келгенін жасай ала ма?

3.Мектепте бір күнге тәртіп ережелерін сақтауды тоқтатты делік.Сонда сендер өздеріңді қалай ұстар едіңдер?

4.Сенің сыныбың ұйымшыл ма?

5.Сынып ұжымы ұйымшыл болу үшін балалар достықтың қандай ережелерін сақтай білуі керек?

6.Сыныбың ең үздік сынып болу үшін сен не істер едің?

Дескриптор

Білім алушы

-Сұрақтарға нақты жауап береді;

-Өз ойын толық жеткізеді.

Бағалау. Жетонмен бағалау.


(Ж)

Бөлімше 1.2 Мектеп және мектеп қоғамдастығы

Оқу мақсаты 2.1.2.4 Өз сыныбының ұжымын сипаттау

Бағалау критерийі Білім алушы

Сынып ұжымы туралы әңгімелейді

Ойлау дағдыларының Қолдану

деңгейі

Тапсырма


  • Гүл күлтелеріне өз сыныбыңның ұжымын сипаттайтын сөздер жаз.








  • Өз сыныбың туралы тағы не қосар едің? Жұпта әңгімеле.


Дескриптор

Білім алушы


- сынып ұжымын сипаттайтын сөздерді жазады;


-өз сыныбы туралы қосымша ақпараттар айтады.






Сабақтың соңы

Рефлексия

«Термометрмен өлшеу» әдісі.

Төменгі бөлігі-түсінбедім.

Ортаңғы бөлігі-түсіндім бірақ сұрағым бар.

Жоғарғы бөлігі-толық түсіндім.



Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай

жоспарлайсыз? Сіз

қабілеті жоғары

оқушыларға тапсырманы

күрделендіруді қалай

жоспарлайсыз?

Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы.

Сабақ мақсатына сараланған кейбір оқушылар «Бірік.Ойлас.Баянда» топтық жұмысында бір-біріне қолдау көрсету арқылы сараланады.

Жұптық жұмыс «Көршіңмен ой бөліс» әдісі арқылы диолог және қолдау көрсету арқылы сараланады.

Ашық сұрақтар қойылады.

Бағалау критерийлары басшылыққа алынады.

Дескриптор құрастырылады.

Кері байланыс

«Жетондар» арқылы бағалау.

«Тамаша», «Керемет», «Жарайсың» «Талпын»

Рефлекция «Термометрмен өлшеу»



Партада дұрыс отыру.

Қалам мен дұрыс жұмыс жасау.

Оқушы ережесін сақтау.

Сергіту сәтін орындауда ара қашықтықты сақтау.






Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!