Материалдар / Ашық сабақ "Менің елім" 1-сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ "Менің елім" 1-сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
сабақ жоспары
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
28 Ақпан 2018
1079
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады


ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАРДЫҢ


Сабақ жоспары


САБАҚ 4 бөлім, 15 сабақ, Менің елім

Медвежка орта мектебі

Күні

Мұғалімнің аты жөні: Ж.Т. Қазанова

СЫНЫП 1

Қатысқандар

Қатыспағандар

Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары

Т.1.1.4.1 Мұғалімнің көмегімен тыңдалған материал не туралы екенін түсіну.

О.1.3.2.1 Мәтіндегі таныс сөздердің мағынасын түсіну.

А.1.2.2.1 Сурет бойынша екі сөйлем құрастыру

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар орындай алады: Таныс сөздерді оқиды, сөздерді қайталайды.


Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Сөздердің мағынасын түсінеді.


Кейбір оқушылар орындай алады: Өз ойларын айта алады.


Тілдік мақсат

Оқушылар орындай алады: Мемлекеттік әнұранды орындай алады.


Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Елбасы, рәміз, ту, елтаңба, әнұран, елорда.


Диалог құруға шығарма жазуға арналға пайдалы тіркестер

Біздің елбасымыз, мемлекеттік рәміздер, көгілдір ту, елтаңбасы елімнің, Қазақстанның елордасы.

Талқылауға арналған сұрақтар: Біздің планетамыз неге ұқсайды?


Не себепті деп ойлайсыз: Себебі жер дөңгелек


ишара


Алдыңғы оқу

Дүкен туралы



Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығу түрлері

Ресурстар

Басы 10 мин

  1. Әнұран орындаймыз

  2. Кезекшімен сұхбат

  3. Психологиялық ахуал

  4. Үй тапсырмасын тексеру




«Ыстық орындық»

Смайлик

Ортасы 18 мин

М: Балалар біздің планетамыз неге ұқсайды? (Мұғалім глобусты көрсетіп, оның неге ұқсайтынын сұрайды)

Балалар: Дөңгелек шарға.

М: Балалар, глобуста көк түс нені білдіреді?

Б: Көлдер, өзендер.

М: Ал, сары түс нені білдіреді?

Б: Мемлекеттер, елдер.

М: Жер шарында қандай елдерді білесіңдер?

Б: Қытай, Ресей,...

М: Біз тұратын ел қалай аталады?

Б: Қазақстан

М: Дұрыс айтасыңдар. Біз Қазақстанда тұрамыз. Оны біліп, түсіну үшін картаны пайдалану керек. Бәрің картаға қараңдар. Осы картадан біздің басты қалаларымызды кім көрсетеді (балалар жеке-жеке көрсетіп, мағлұмат береді)


Жаңа сөздер:

Елбасы – Президент

Рәміз – Символ

Ту – Флаг

Елтаңба – Герб

Елорда – Столица


М:Біз картаға қарап байтақ елімізбен таныстық. Осы біздің еліміз Қазақстан туралы тақпақ оқиық.

М: Жарайсыңдар, балалар! Ал біздің еліміздің бас қаласы қалай аталады?

Б: Астана қаласы.

М: Балалар, әр мемлекеттің өз президенті және мақтан ететін рәміздері бар.

М: Ал, біздің елбасымыз кім?

Б: Нұрсылтан Әбішұлы Назарбаев

М: (Н.Ә. Назарбаев туралы қысқаша мәлімет)

М: Ал біздің еліміздің рәміздерін кім атайды?

Б: Ту, Елтаңба, Әнұран.

М: Ту, Елтаңба, Әнұран туралы қысқаша айтады.

Дидактикалық ойын: Басқа әуендердің ішінен әнұранды тап.

М: Жарайсыңдар, балалар! Біздің мемлекеттік тіліміз қай тіл болады?

Б: Мемлекеттік тіл – қазақ тілі.

Сергіту сәті

Глобус




















Карта


Слайд








Слайд







Слайд





Слайд

Слайд

Үнтаспа





Слайд

Соңы 7 мин

М: Балалар, естеріңде болсын, Қазақстан республикасының рәміздерін, мемлекеттік тілін құрметтеп, өз еліңді, жеріңді қорғап, халқыңа адал еңбек ету керек. Сонда адал азамат, азаматша болып ержетесіңдер!

Қазақстанның әрі қарай бұдан да жақсы көркеюі үшін сендер мына салынған картаға өз тілектеріңді білдіресіңдер.

Қорытынды: - Балалар, сендердің кішкентай ғана жүректеріңнен шыққан тілектерің қабыл болсын! Енді осы Отанымыздың адал азаматы болу үшін не істеуіміз керек?

Б: Жақсы оқимыз!










Стикер

Қосымша ақпарат



Саралау оқушыға мейлінше қолдау көретуді қалай жоспарлайсыз. Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз

Бағалау. Оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз

Пәнаралық байланыс

Денсаулық және қауіпсіздік АКТ мен байланыс

Құндылықтармен байланыс тәрбие элементі

Суреттер арқылы сұрақтар қою.

Бағалау парағы бойынша бағалау.

География, орыс тілі

Рефлексия

Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма

Бүгін оқушылар не үйренді

Сабақ қалай өтті қай деңгейде өтті

Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма тапсырмалар сәйкес болды ма

Уақытты қалай пайдаландым

Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге

Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз

Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз



Оқушылар бүгінгі сабақ туралы пікірлерін стикерлер арқылы картаға іледі.


Қорытынды бағалау



Ең жақсы өткен екі нәрсе оқыту мен оқуға қатысты: Сұақ-жауап, пікірлерін стикерлер арқылы картаға жапстыру.





Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді оқыту мен оқуға қатысты






Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім



Бағалау

Дискрепторлар

Таныс сөздердің мағынасын түсінеді

Күнделікті өмірде қолданады

Таныс сөздерді еске түсірді.

Мәтінен таныс сөздерді атайды.

Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді







Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!