Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Ашық сабақ Нұрлы орта мектебі
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Пәні: математика Күні:24.11.2017ж Сынып:1 «Б» |
Мектеп: Еңбекшіқазақ ауданы Нұрлы орта мектебі Мұғалімнің аты-жөні: Болатбай М Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||||
Сабақтың тақырыбы: Ондықпен санау |
||||||||||
Оқу мақсаттары |
1.1.2.5 Ондықтан аттамай 20 көлеміндегі сандарды/ ондықтарды ауызша қосу және азайтуды орындау |
|||||||||
Са Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушылар: 20-ға дейінгі сандар тізбегін/ондықтармен 100-ге дейінгі сандар тізбегін құрастырады; Оқушылардың басым бөлігі: 100 көлеміндегі сандар, суреттер тұратын тізбектердің заңдылықтарын анықтайды; Кейбір оқушылар: cанның жаңа бірлігі — ондық туралы түсінігі болады, 100-ге дейін ондықтармен санайды, жазады, салыстырады. |
|||||||||
Құндылықтарды дарыту |
Топпен жұмыс барысында ұйымшылдық, сыпайылық – адам бойындағы ерекше қасиеттердің бірі. |
|||||||||
Пәнаралық байланыстар |
Қазақ тілі, әдебиеттік оқу |
|||||||||
АКТ қолдану дағдылары (мұғалім үшін) |
Ертегі тыңдау |
|||||||||
Бастапқы білім |
Он көлеміндегі сандарды қосып-азайта алады. |
|||||||||
|
|
|||||||||
Сабақтың барысы |
||||||||||
Сабақтың кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||||||
Сабақтыңбасы 2 минут
5 минут
7 минут 7 минут
|
1.Психологиялық дайындық. Әппақ болып таң атты, Түтiн тiке шығады. Қарлығаштар қанатын Самғап биiк ұшады. Топ-топ, топ басайық, Жалаудан күн жасайық. Жаса, жаса алтын күн Жаса, жаса жарқын күн. Жаңа тақырыпты меңгертуге дайындық Балаларға сандар туралы ертегі айтып беру. Ерте кезде алғаш адамдар жазуды, оқуды білмеген. Күндердің күнінде аң аулауға шыққан бір аңшы келе жатса, жолдың шетінде жалғыз таяқша сияқты 1 деген цирф (сан) жатыр екен. Кенет оған тіл бітіп, әлгі аңшыға былай депті: «Эй, адам, мені өзіңмен алып кет те, жерге егіп, суар. Күнде суарсаң, менен көптеген сандар өсіп шығады. Ауласына еккен 1 деген ағаштан суарған сайын көптеген сандар пайда бола беріпті. Олар 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 100, 1000. Әлгі ағаш сендер сияқты үлкейген сайын, сандар да көбейе береді. Сандар көбейген сайын адамдар сандарды есте сақтау үшін сандарды оқып, таңбалайтын болыпты: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 1 онд. = 10 бірл., 2 онд. = 20 бірл., 3 онд. = 30 бірл., 4 онд. = 40 бірл., 5 онд. = 50 бірл., 6 онд. = 60 бірл., 7 онд. = 70 бірл., 8 онд. = 80 бірл., 9 онд. = 90 бірл., 10 онд. = 100 бірл. 1-тапсырма Бір бумада неше бірлік бар? Ол неше ондық болады? Ондықтармен санап, сәйкес өрнек құрып,есепті ламинатталған қағазға жазып шығар. + = 40+20=60
ҚБ: Жапырақшалар тарату
2-Тапсырма (Ж) Түсіп қалған сандарды тап. Ламинатталған қағазда орындау.
ҚБ: Қасындағы келесі жұпқа тексертіп, бағалату. |
Суреттер Ламинатталған қағаз
Ламинатталған қағаз маркер
Суреттер |
||||||||
Сабақтың ортасы 5 минут
5 минут
|
3-тапсырма (Т) Қарындаштағы қосылғыштардың мәнін сәйкес келетін санды қарындаштың түсімен бояу.
ҚБ: Топтар өзара бағалау |
Жұмбақ
Төр топқа есептер
|
||||||||
Сабақтыңсоңы 3 минут
2 минут |
Дәптермен жұмыс Кері байланыс |
Дәптер |
||||||||
Саралау – мектепте және сы- ныптағы әдептілік ережелерін тауып айтудықабілетті оқушы лар үшін жоспарладым. |
Бағалау – оқушылардың материалды қаншалықты меңгеруі, ашық сұраққа жауап беруі,тыңдалым, айтылым дағдылары- ның қалыптасуы, қанағаттануы, жұптық жұмысты орындау белсенділіктері, жазудың каллиграфиялық талаптарға сай екендігі бойынша жүргізіледі. |
Денсаулық және қауіпсіздік тех- никасынының сақталуы Қауіпсіздік тех- никасы ережеле рінің тармақта- ры
|
||||||||
Санауда қиналған оқушыларға дидактикалық тапсырма ұсыну |
Оқушылардың сабақ барысында үйренгенін бағалауүшін қолданған әдіс-тәсілдер: қолдау көрсету, шапалақтау, мақтау, ауызша бағалау, бармақ арқылы. |
Сергіту сәтін ұйымдастыру арқылы қарастырылады |
||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары, оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар борлды, неліктен? |
|
|||||||||
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1:
2:
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады ( оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1:
2:
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/ қиындықтары нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
|
Тексерілді:
Пәні: математика Күні:20.11.2017ж Сынып:1 «Б» |
Мектеп: Еңбекшіқазақ ауданы Нұрлы орта мектебі Мұғалімнің аты-жөні: Болатбай М Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||
Сабақтың тақырыбы: Қосудың ауыстырымдылық қасиеті |
|||||||||||
Оқу мақсаттары |
1.1.1.2** 11-ден 20-ға дейінгі сандарды оқу, жазу және салыстыру |
||||||||||
Са Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушылар: 20-ға дейінгі сандар тізбегін/ондықтармен 100-ге дейінгі сандар тізбегін құрастырады; Оқушылардың басым бөлігі: 100 көлеміндегі сандар, суреттер, фигуралар, символдардан тұратын тізбектердің заңдылықтарын анықтайды; Кейбір оқушылар: cанның жаңа бірлігі — ондық туралы түсінігі болады, 100-ге дейін ондықтармен санайды, жазады, салыстырады. |
||||||||||
Құндылықтарды дарыту |
Топпен жұмыс барысында ұйымшылдық, сыпайылық – адам бойындағы ерекше қасиеттердің бірі. |
||||||||||
Пәнаралық байланыстар |
Қазақ тілі, әдебиеттік оқу |
||||||||||
АКТ қолдану дағдылары (мұғалім үшін) |
Сергітуге арналған жұмбақтар |
||||||||||
Бастапқы білім |
Он көлеміндегі сандарды қосып-азайта алады. |
||||||||||
|
|
||||||||||
Сабақтың барысы |
|||||||||||
Сабақтың кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||
Сабақтыңбасы 2 минут
5 минут
7 минут 8 минут
|
1.Психологиялық дайындық. Сабақта қорықпа, Айтқанымды орында. Білесің бе сен өзің- Бес саусақ бар қолыңда Қайтадан бір санап ал, Құпиясы және бар. Жақсы баға алады, Қол көтерген балалар. Жаңа тақырыпты меңгертуге дайындық 1-тапсырма 10+20=30 20+ =40 20+10=30 + 20 =40 10+30= 30+ =40 +10= 10+ =40
ҚБ: Жапырақшалар тарату |
Слайд
Суреттер Ламинатталған қағаз
|
|||||||||
Сабақтың ортасы
8 минут
|
2-Тапсырма (С) Оқушыларды "ондық" түсінігімен таныстырыңыз. Дециметр. Ойын түрінде өткізіңіз. жетіспейтін санды табыңыз. 10 20 ? 40 ? 60 70 ? 90 100 (Ж) Тура және кері бағытта ондықтармен санап шығыңыз.
ҚБ: Қасындағы келесі жұбқа тексертіп, бағалату. |
|
|||||||||
Сабақтыңсоңы 6 минут
2 минут |
Дәптермен жұмыс Кері байланыс |
Дәптер |
|||||||||
Саралау – мектепте және сы- ныптағы әдептілік ережелерін тауып айтудықабілетті оқушы лар үшін жоспарладым. |
Бағалау – оқушылардың материалды қаншалықты меңгеруі, ашық сұраққа жауап беруі,тыңдалым, айтылым дағдылары- ның қалыптасуы, қанағаттануы, жұптық жұмысты орындау белсенділіктері, жазудың каллиграфиялық талаптарға сай екендігі бойынша жүргізіледі. |
Денсаулық және қауіпсіздік тех- никасынының сақталуы Қауіпсіздік тех- никасы ережеле рінің тармақта- ры
|
|||||||||
Санауда қиналған оқушыларға дидактикалық тапсырма ұсыну |
Оқушылардың сабақ барысында үйренгенін бағалауүшін қолданған әдіс-тәсілдер: қолдау көрсету, шапалақтау, мақтау, ауызша бағалау, бармақ арқылы. |
Сергіту сәтін ұйымдастыру арқылы қарастырылады |
|||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары, оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар борлды, неліктен? |
|
||||||||||
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1:
2:
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады ( оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1:
2:
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/ қиындықтары нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
|
Тексерілді:
Пәні: математика Күні:22.11.2017ж Сынып:1 «Б» |
Мектеп: Еңбекшіқазақ ауданы Нұрлы орта мектебі Мұғалімнің аты-жөні: Болатбай М Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||
Сабақтың тақырыбы: Екі таңбалы сандар |
|||||||||||
Оқу мақсаттары |
1.1.1.3** 20 көлемінде сандардың разрядтық құрамын анықтау, разрядтық қосылғыштарға жіктеу |
||||||||||
Са Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушылар: 20-ға дейінгі сандар тізбегін/ондықтармен 100-ге дейінгі сандар тізбегін құрастырады; Оқушылардың басым бөлігі: 100 көлеміндегі сандар, суреттер, фигуралар, символдардан тұратын тізбектердің заңдылықтарын анықтайды; Кейбір оқушылар: cанның жаңа бірлігі — ондық туралы түсінігі болады, 100-ге дейін ондықтармен санайды, жазады, салыстырады. |
||||||||||
Құндылықтарды дарыту |
Топпен жұмыс барысында ұйымшылдық, сыпайылық – адам бойындағы ерекше қасиеттердің бірі. |
||||||||||
Пәнаралық байланыстар |
Қазақ тілі, әдебиеттік оқу |
||||||||||
АКТ қолдану дағдылары (мұғалім үшін) |
Сергітуге арналған жұмбақтар |
||||||||||
Бастапқы білім |
Он көлеміндегі сандарды қосып-азайта алады. |
||||||||||
|
|
||||||||||
Сабақтың барысы |
|||||||||||
Сабақтың кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||
Сабақтыңбасы 2 минут
5 минут
7 минут 8 минут
|
1.Психологиялық дайындық. Сабақта қорықпа, Айтқанымды орында. Білесің бе сен өзің- Бес саусақ бар қолыңда Қайтадан бір санап ал, Құпиясы және бар. Жақсы баға алады, Қол көтерген балалар. Жаңа тақырыпты меңгертуге дайындық Түсіндіру стратегиясы (С) Оқушылардан ең үлкен және ең кіші болатын ондықты атауды сұраңыз. Осы сандардың жазылымында ортақ не бар? Математикада осындай сандар дөңгелектенген сандар деп аталады.
ҚБ: Жапырақшалар тарату |
Слайд
Суреттер Ламинатталған қағаз
|
|||||||||
Сабақтың ортасы
8 минут
|
2-Тапсырма (С) Оқушыларды "ондық" түсінігімен таныстырыңыз. Дециметр. Ойын түрінде өткізіңіз. жетіспейтін санды табыңыз. 10 20 ? 40 ? 60 70 ? 90 100 (Ж) Тура және кері бағытта ондықтармен санап шығыңыз.
ҚБ: Қасындағы келесі жұбқа тексертіп, бағалату. |
|
|||||||||
Сабақтыңсоңы 6 минут
2 минут |
Дәптермен жұмыс Кері байланыс |
Дәптер |
|||||||||
Саралау – мектепте және сы- ныптағы әдептілік ережелерін тауып айтудықабілетті оқушы лар үшін жоспарладым. |
Бағалау – оқушылардың материалды қаншалықты меңгеруі, ашық сұраққа жауап беруі,тыңдалым, айтылым дағдылары- ның қалыптасуы, қанағаттануы, жұптық жұмысты орындау белсенділіктері, жазудың каллиграфиялық талаптарға сай екендігі бойынша жүргізіледі. |
Денсаулық және қауіпсіздік тех- никасынының сақталуы Қауіпсіздік тех- никасы ережеле рінің тармақта- ры
|
|||||||||
Санауда қиналған оқушыларға дидактикалық тапсырма ұсыну |
Оқушылардың сабақ барысында үйренгенін бағалауүшін қолданған әдіс-тәсілдер: қолдау көрсету, шапалақтау, мақтау, ауызша бағалау, бармақ арқылы. |
Сергіту сәтін ұйымдастыру арқылы қарастырылады |
|||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары, оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар борлды, неліктен? |
|
||||||||||
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1:
2:
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады ( оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1:
2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/ қиындықтары нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
|
Пәні: математика Күні:23.11.2017ж Сынып:1 «Б» |
Мектеп: Еңбекшіқазақ ауданы Нұрлы орта мектебі Мұғалімнің аты-жөні: Болатбай М Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||
Сабақтың тақырыбы: Екі таңбалы сандарды салыстыру |
|||||||||||
Оқу мақсаттары |
1.1.1.3** 20 көлемінде сандардың разрядтық құрамын анықтау, разрядтық қосылғыштарға жіктеу |
||||||||||
Са Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушылар: 20-ға дейінгі сандар тізбегін/ондықтармен 100-ге дейінгі сандар тізбегін құрастырады; Оқушылардың басым бөлігі: 100 көлеміндегі сандар, суреттер, фигуралар, символдардан тұратын тізбектердің заңдылықтарын анықтайды; Кейбір оқушылар: cанның жаңа бірлігі — ондық туралы түсінігі болады, 100-ге дейін ондықтармен санайды, жазады, салыстырады. |
||||||||||
Құндылықтарды дарыту |
Топпен жұмыс барысында ұйымшылдық, сыпайылық – адам бойындағы ерекше қасиеттердің бірі. |
||||||||||
Пәнаралық байланыстар |
Қазақ тілі, әдебиеттік оқу |
||||||||||
АКТ қолдану дағдылары (мұғалім үшін) |
Сергітуге арналған жұмбақтар |
||||||||||
Бастапқы білім |
Он көлеміндегі сандарды қосып-азайта алады. |
||||||||||
|
|
||||||||||
Сабақтың барысы |
|||||||||||
Сабақтың кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||
Сабақтыңбасы 2 минут
5 минут
7 минут 8 минут |
1.Психологиялық дайындық. Сабақта қорықпа, Айтқанымды орында. Білесің бе сен өзің- Бес саусақ бар қолыңда Қайтадан бір санап ал, Құпиясы және бар. Жақсы баға алады, Қол көтерген балалар. Жаңа тақырыпты меңгертуге дайындық — Екі таңбалы сандарды қалай салыстырады? — Данада — 15, ал Динарада — 14 стикер бар. Қайсысында стикер кем? Неліктен? — 1 ондық және 1 бірлігі бар саннан 1-ге артық санды ата. — 2 ондық және 0 бірлігі бар санан 1-ге кем сан-ды ата. Сандарды салыстыр а) 15 12; ә) 13 19 ; б) 9 18; в) 20 10.
ҚБ: Жапырақшалар тарату |
|
|||||||||
Сабақтың ортасы
8 минут
|
2-Тапсырма (С) Оқушыларды "ондық" түсінігімен таныстырыңыз. Дециметр. Ойын түрінде өткізіңіз. жетіспейтін санды табыңыз. 10 20 ? 40 ? 60 70 ? 90 100 (Ж) Тура және кері бағытта ондықтармен санап шығыңыз.
ҚБ: Қасындағы келесі жұбқа тексертіп, бағалату. |
|
|||||||||
Сабақтыңсоңы 6 минут
2 минут |
Дәптермен жұмыс Кері байланыс |
Дәптер |
|||||||||
Саралау – мектепте және сы- ныптағы әдептілік ережелерін тауып айтудықабілетті |
Бағалау – оқушылардың материалды қаншалықты меңгеруі, ашық сұраққа жауап беруі,тыңдалым, айтылым дағдылары- ның қалыптасуы, |
Денсаулық және қауіпсіздік тех- никасынының сақталуы Қауіпсіздік тех- никасы ережеле рінің тармақта- ры |
|||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары, оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар борлды, неліктен? |
|
||||||||||
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады ( оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/ қиындықтары нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? |
Пәні: математика Күні:29.11.2017ж Сынып:1 «Б» |
Мектеп: Еңбекшіқазақ ауданы Нұрлы орта мектебі Мұғалімнің аты-жөні: Болатбай М Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||||
Сабақтың тақырыбы: Сандық сәуленің көмегімен қосу және азайту |
||||||||||
Оқу мақсаттары |
1.2.1.1 санды өрнектерді (қосынды, айырма ) құрастыру, жазу, оқу және ажырату |
|||||||||
Са Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушылар: 20-ға дейінгі сандар тізбегін/ондықтармен 100-ге дейінгі сандар тізбегін құрастырады; Оқушылардың басым бөлігі: 100 көлеміндегі сандар, суреттер, фигуралар, символдардан тұратын тізбектердің заңдылықтарын анықтайды; Кейбір оқушылар: cанның жаңа бірлігі — ондық туралы түсінігі болады, 100-ге дейін ондықтармен санайды, жазады, салыстырады. |
|||||||||
Құндылықтарды дарыту |
Топпен жұмыс барысында ұйымшылдық, сыпайылық – адам бойындағы ерекше қасиеттердің бірі. |
|||||||||
Пәнаралық байланыстар |
Қазақ тілі, әдебиеттік оқу |
|||||||||
Бастапқы білім |
Он көлеміндегі сандарды қосып-азайта алады. |
|||||||||
|
|
|||||||||
Сабақтың барысы |
||||||||||
Сабақтың кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||||||
Сабақтыңбасы 2 минут
5 минут
7 минут 8 минут
|
1.Психологиялық дайындық. Сабақта қорықпа, Айтқанымды орында. Білесің бе сен өзің- Бес саусақ бар қолыңда Қайтадан бір санап ал, Құпиясы және бар. Жақсы баға алады, Қол көтерген балалар. Жаңа тақырыпты меңгертуге дайындық 1-тапсырма 13+20=33 20+ =44 20+ =33 + 20 =40 10+30= 30+ =40 +10 = 40 10+ =40
ҚБ: басбармақ арқылы бағалау |
Слайд
Ламинатталған қағаз
|
||||||||
Сабақтың ортасы
8 минут
|
2-Тапсырма (Т) Оқушыларды "ондық" түсінігімен таныстырыңыз. Дециметр. Сандық сауледегі жетіспейтін санды табыңыз. 1 0 20 ? 40 ? 60 70 ? 90 100 ҚБ: Қасындағы келесі жұбқа тексертіп, бағалату. |
Парақ |
||||||||
Сабақтыңсоңы 6 минут 2 минут |
Дәптермен жұмыс Кері байланыс бағдаршам |
Дәптер |
||||||||
Саралау – мектепте және сы- ныптағы әдептілік ережелерін тауып айтудықабілетті оқушы лар үшін жоспарладым. |
Бағалау – оқушылардың материалды қаншалықты меңгеруі, ашық сұраққа жауап беруі,тыңдалым, айтылым дағдылары- ның қалыптасуы, қанағаттануы, жұптық жұмысты орындау белсенділіктері, жазудың каллиграфиялық талаптарға сай екендігі бойынша жүргізіледі. |
Денсаулық және қауіпсіздік тех- никасынының сақталуы Қауіпсіздік тех- никасы ережеле рінің тармақта- ры
|
||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары, оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар борлды, неліктен? |
|
|||||||||
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1:
2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады ( оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1:
2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/ қиындықтары нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
|