Қазақ тілі | Мектеп: Екпінді ЖОМ |
Күні:15.12 | Мұғалімнің аты-жөні: Шинтаева Г.К. |
Сынып: 11 «А» | Қатысқандар саны:12 | Қатыспағандар саны: |
Сабақ тақырыбы: | Шешеннің өзін ұстау әдебі мен мәдениеті |
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары | Шешеннің мәдениеті мен тыңдаушы ортаны ерекшелігін ескертуден және соған қарай өзін бейімдеуден анық көретіндігін түсіндіру |
Сабақ мақсаттары | Шешендік әдеп пен мәдениет шарттарын меңгерту, шешендік келбеттің сипаттарын айту, талдау |
Тілдік мақсат | Шешендік келбет, тіл сауаттылығы, аудиториямен қатынас, сөздік қор |
|
Бағалау критерийлері | І.Материалды меңгеруін біледі.ІІ. Өзін-өзі ұстай білу шарттарын айта аладыІІІ. Шешендік келбеттің сипаттарын анықтайды. |
Құндылықтар-ды дарыту | Шынайы болуға баулу, өзін ортада ұстай білуге тәрбиелеу |
Пәнаралық байланыстар | Әдебиет, тарих |
АКТ қолдану дағдылары | Берілген тапсырмаларды оқушылар интербелсенді тақтадан электронды оқулық бойынша жұмыс жасай отырып ойлау,шығармашылық қабілеттерін дамыту |
Бастапқы білім | Сен көпшілік алдында сөйлеп көрдің бе? |
Сабақ барысы |
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурс-тар |
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы/ сабақтың негізгі бөлімі
Сабақтың соңы
| Ұйымдастыру кезеңі: - оқушылардың зейінін сабаққа аудару- Оқушылармен амандасу,түгелдеу,топқа бөлу «Ақ тілек» Үй тапсырмасыМиға шабуыл әдісі бойынша ашық, жабық сұрақтар қоямын.Жаңа сабақ Жаңа сабаққа мағұлмат беруОқушыларға негізгі тақырыппен танысуға уақыт беру. «Серпілген сауал» әдісі Сұрақтар: Шешендік әдеп пен мәдениет шарттарыТіл сауаттылығыӨзін өзі ұстай білуіШешендік келбетСергіту сәті «Жүйрік ой» жаттығуы Сергіту сәтінде оқушылардың көңіл-күйін дамытуға арналған психологиялық жаттығуларСабақты қорыту «Кім шапшаң?»БағалауКері байланыс «Аяқталмаған сөйлем» әдісіМенің түсінгенім......Маған түсінуге қиын болғаны..........Менің ұсынысым......................Кері байланыс парақшасы әрбір оқушыға таратылып, толтырылады. Үйге тапсырма . Металдарға қатысты он мақал тауып жазып келу |
|
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?Қабілетті, зерек оқушыға тапсырманы жылдам орындап қойса, қосымша ресурс пен тапсырма беремін. | Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?
Оқушылардың сабақ барысында орындаған әр тапсырмасына қалыптастырушы бағалау (жарайсың, дұрыс айтасың, өте дұрыс, ғажап, тамаша, т.б.)жүргізіп отырамын.
| Денсау-лық және қауіпсіз-дік техника-сының сақталуыСергіту сәтін күрделі тапсырмадан соң орындатамын. |
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? |
|
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? 1: 2: |