|
Сабақтың тақырыбы |
8-сынып |
қазақ әдебиеті |
|||||||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: |
|
||||||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлығы:сюжетті анықтамасын біледі. |
||||||||||
|
Көбі: пролог, эпилогтарды анықтай алады |
|||||||||||
|
Кейбірі: шығарманы өз бетінше аяқтай алады |
|||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Әдебиетпен, тарихпен |
||||||||||
|
Қажетті құрал-жабдықтар |
Оқулық, плакаттар, маркер, «Мақал-мәтелдер» жинағы |
||||||||||
|
Оқыту әдістері: |
Топтық жұмыс, жеке жұмыс |
||||||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті. Жаттығу түрлері |
Оқушы әрекеті |
|||||||||
|
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы
|
1-әрекет.(2 минут) Сынып ахуалын қалыптастыру.(1, 5-модуль)
2-әрекет. Сабақ мақсатымен таныстыру. (1, 4, 5-модульдер) Оқушыларға сабақ мақсаты мен міндетін таныстырып талдатады. Жетістік критерийлері таныстырылады. ( минут). Б.Момышұлының «Ұшқан ұя» повесіні 3-әрекет. Топқа бөлу. (1, 5-модульдер). (2 минут)
4-әрекет. Топтық жұмыс. (1 ,2-модульдер).Әр топқа әр түрлі тапсырма беріледі. 1-топ «Торлы диаграмма»/ 2-топ «Жалған ба,шындық па?» 3-топ «Мазмұндық жоспар» 4-топ «Тест құрастыру» 5-әрекет.«Қысқаша ойкөкпар»
Дискрипторлар білім алушы
6-әрекет.Рефлексия кезеңі.Кестені толтыру. (1, 2-модульдер), (5 минут) .8-әрекет.Үйге тапсырма : Б.Момышұлының «Ұшқан ұя» туындысының кейіпкерлеріне мінездеме жазу
|
1-әрекет. Оқушылар тыңдайды.
2-әрекет.Оқушылар дәптерлеріне сабақтың тақырыбын жазады. Сабақ мақсаттарын оқиды.
3-әрекет.Оқушылар топқа бөлінеді.
4-әрекет.Топтық жұмыс. (1 , 2-модульдер) 5- әрекет. Әр оқушы өз дәптерлеріне орындайды.
6-әрекет.Рефлексия кезеңі. «тұжырым кестесі» әдісі
8-әрекет.Үйге тапсырма алады.
|
|||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ.Б.Момышұлы "Ұшқан ұя" повесінің композициялық құрылысы, 8-сынып
Ашық сабақ.Б.Момышұлы "Ұшқан ұя" повесінің композициялық құрылысы, 8-сынып
|
Сабақтың тақырыбы |
8-сынып |
қазақ әдебиеті |
|||||||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: |
|
||||||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлығы:сюжетті анықтамасын біледі. |
||||||||||
|
Көбі: пролог, эпилогтарды анықтай алады |
|||||||||||
|
Кейбірі: шығарманы өз бетінше аяқтай алады |
|||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Әдебиетпен, тарихпен |
||||||||||
|
Қажетті құрал-жабдықтар |
Оқулық, плакаттар, маркер, «Мақал-мәтелдер» жинағы |
||||||||||
|
Оқыту әдістері: |
Топтық жұмыс, жеке жұмыс |
||||||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті. Жаттығу түрлері |
Оқушы әрекеті |
|||||||||
|
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы
|
1-әрекет.(2 минут) Сынып ахуалын қалыптастыру.(1, 5-модуль)
2-әрекет. Сабақ мақсатымен таныстыру. (1, 4, 5-модульдер) Оқушыларға сабақ мақсаты мен міндетін таныстырып талдатады. Жетістік критерийлері таныстырылады. ( минут). Б.Момышұлының «Ұшқан ұя» повесіні 3-әрекет. Топқа бөлу. (1, 5-модульдер). (2 минут)
4-әрекет. Топтық жұмыс. (1 ,2-модульдер).Әр топқа әр түрлі тапсырма беріледі. 1-топ «Торлы диаграмма»/ 2-топ «Жалған ба,шындық па?» 3-топ «Мазмұндық жоспар» 4-топ «Тест құрастыру» 5-әрекет.«Қысқаша ойкөкпар»
Дискрипторлар білім алушы
6-әрекет.Рефлексия кезеңі.Кестені толтыру. (1, 2-модульдер), (5 минут) .8-әрекет.Үйге тапсырма : Б.Момышұлының «Ұшқан ұя» туындысының кейіпкерлеріне мінездеме жазу
|
1-әрекет. Оқушылар тыңдайды.
2-әрекет.Оқушылар дәптерлеріне сабақтың тақырыбын жазады. Сабақ мақсаттарын оқиды.
3-әрекет.Оқушылар топқа бөлінеді.
4-әрекет.Топтық жұмыс. (1 , 2-модульдер) 5- әрекет. Әр оқушы өз дәптерлеріне орындайды.
6-әрекет.Рефлексия кезеңі. «тұжырым кестесі» әдісі
8-әрекет.Үйге тапсырма алады.
|
|||||||||
шағым қалдыра аласыз













