Пәні: Биология
|
Сабақтың тақырыбы: Кіріспе. Ботаника- өсімдіктер жайлы ғылым |
Мұғалімнің аты-жөні:Утенбаева М Күні:04.09.2017ж |
|||
|
СЫНЫП: 6 «А» «Ә» |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспаған оқушылар саны: |
||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаттары: |
Ботаника туралы мәлімет алу, өсімдіктер туралы түсіну, өсімдіктер туралы білу |
|||
|
Сабақтан күтілетін нәтиже: 1-деңгей (білу, түсіну): |
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады Ботаника туралы мәлімет алады |
|||
|
2-деңгей (қолдану, талдау): |
Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: өсімдіктер туралы түсінеді |
|||
|
3-деңгей (жинақтау, бағалау): |
Оқушылардың кейбіреулерімынаныорындайалады: өсімдіктер туралы біледі |
|||
|
Тілдік мақсат: |
өсімдіктер, ботаника |
|||
|
Ресурстар: |
Маркер плакат стикерлер |
|||
|
Пәнаралық байланыс: |
география |
|||
|
Алдыңғы оқу: |
5 сынып |
|||
|
САБАҚ ЖОСПАРЫ |
||||
|
Сабақ барысы және жоспарланған уақыт |
Берілетін тапсырмалар және қолданылатын әдістер |
Бағалау критерийлері және жұмыс түрлері |
||
|
ҰЙЫМДАСТЫРУ КЕЗЕҢІ минут |
Сыныптың психологиялық ахуалын қалыптастыру. Оқушыларды сабақтың мақсатымен таныстыру. Салемдесу. Оқушыларды түгелдеу Ыстық сезім тренингі арқылы сабаққа зейіндерін аудару |
Ынтымақтастық қалыптастыра білу |
||
|
ҮЙ ТАПСЫРМАСЫН СҰРАУ минут 1-деңгей (білу, түсіну): |
(Қажеттілігіне қарай әдіс қолдануға болады) Кластер әдісі |
Басмармақ арқылы |
||
|
2-деңгей (қолдану, талдау): |
Сәйкестік тест |
Оқулықтан тыс басқа материялдардан мәлімет жинау |
||
|
3-деңгей (жинақтау, бағалау): |
Венн диаграммасы |
Тақырыптағы түйінді мәселелерді табу |
||
|
ЖАҢА САБАҚ минут |
(Қажеттілігіне қарай әдіс қолдануға болады) (Жаңа сабаққа дайындықпен келген оқушының қорғауын ұйымдастыру); Жаңа сабаққа Біреуі үйде үшеуі қонақта әдісімен тапсырмаларды бөліп беру |
Бір бірімен байланыса отырып тақырыпты ашу |
||
|
САБАҚТЫ БЕКІТУ минут 1-деңгей (білу, түсіну): |
(Қажеттілігіне қарай әдіс қолдануға болады) Т өсімдіктер оптастыру |
Сұрақтарға жауап беру арқылы зат алмасумен танысу танысу |
||
|
2-деңгей (қолдану, талдау): |
Кездесу әдісі |
Басмармақ арқылы |
||
|
3-деңгей (жинақтау, бағалау): |
Бағдаршам әдісі |
формативті |
||
|
ҮЙГЕ ТАПСЫРМА минут 1-деңгей (білу, түсіну): |
(Оқушыларға келесі сабаққа шолу жасатуға тапсырма беру) Күн шуағы әдісі |
Смайлик арқылы |
||
|
2-деңгей (қолдану, талдау): |
Т кестесі |
Бармақ арқылы. Барлық тақырыпты қамту |
||
|
3-деңгей (Шығармашылыққа, ғылыми зерттеушілікке бағытталған тапсырмалар) |
Эссе |
Смайлик арқылы |
||
|
БАҒАЛАУ |
Бағдаршам арқылы бағалау |
|
||
|
КЕРІ БАЙЛАНЫС |
Екі жұлдыз бір тілек арқылы кері байланыс алу |
|
||
|
Рефлексия |
|
|
Сабақтың мақсаты мен сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімді болды? |
|
|
|
|
|
Сабақтың мақсаты мен сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімсіз болды? |
|
|
Келесі сабақта өз жоспарыңызға қандай өзгерістер енгізген болар едіңіз |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ботаника- өсімдіктер жайлы ғылым
Ботаника- өсімдіктер жайлы ғылым
Пәні: Биология
|
Сабақтың тақырыбы: Кіріспе. Ботаника- өсімдіктер жайлы ғылым |
Мұғалімнің аты-жөні:Утенбаева М Күні:04.09.2017ж |
|||
|
СЫНЫП: 6 «А» «Ә» |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспаған оқушылар саны: |
||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаттары: |
Ботаника туралы мәлімет алу, өсімдіктер туралы түсіну, өсімдіктер туралы білу |
|||
|
Сабақтан күтілетін нәтиже: 1-деңгей (білу, түсіну): |
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады Ботаника туралы мәлімет алады |
|||
|
2-деңгей (қолдану, талдау): |
Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: өсімдіктер туралы түсінеді |
|||
|
3-деңгей (жинақтау, бағалау): |
Оқушылардың кейбіреулерімынаныорындайалады: өсімдіктер туралы біледі |
|||
|
Тілдік мақсат: |
өсімдіктер, ботаника |
|||
|
Ресурстар: |
Маркер плакат стикерлер |
|||
|
Пәнаралық байланыс: |
география |
|||
|
Алдыңғы оқу: |
5 сынып |
|||
|
САБАҚ ЖОСПАРЫ |
||||
|
Сабақ барысы және жоспарланған уақыт |
Берілетін тапсырмалар және қолданылатын әдістер |
Бағалау критерийлері және жұмыс түрлері |
||
|
ҰЙЫМДАСТЫРУ КЕЗЕҢІ минут |
Сыныптың психологиялық ахуалын қалыптастыру. Оқушыларды сабақтың мақсатымен таныстыру. Салемдесу. Оқушыларды түгелдеу Ыстық сезім тренингі арқылы сабаққа зейіндерін аудару |
Ынтымақтастық қалыптастыра білу |
||
|
ҮЙ ТАПСЫРМАСЫН СҰРАУ минут 1-деңгей (білу, түсіну): |
(Қажеттілігіне қарай әдіс қолдануға болады) Кластер әдісі |
Басмармақ арқылы |
||
|
2-деңгей (қолдану, талдау): |
Сәйкестік тест |
Оқулықтан тыс басқа материялдардан мәлімет жинау |
||
|
3-деңгей (жинақтау, бағалау): |
Венн диаграммасы |
Тақырыптағы түйінді мәселелерді табу |
||
|
ЖАҢА САБАҚ минут |
(Қажеттілігіне қарай әдіс қолдануға болады) (Жаңа сабаққа дайындықпен келген оқушының қорғауын ұйымдастыру); Жаңа сабаққа Біреуі үйде үшеуі қонақта әдісімен тапсырмаларды бөліп беру |
Бір бірімен байланыса отырып тақырыпты ашу |
||
|
САБАҚТЫ БЕКІТУ минут 1-деңгей (білу, түсіну): |
(Қажеттілігіне қарай әдіс қолдануға болады) Т өсімдіктер оптастыру |
Сұрақтарға жауап беру арқылы зат алмасумен танысу танысу |
||
|
2-деңгей (қолдану, талдау): |
Кездесу әдісі |
Басмармақ арқылы |
||
|
3-деңгей (жинақтау, бағалау): |
Бағдаршам әдісі |
формативті |
||
|
ҮЙГЕ ТАПСЫРМА минут 1-деңгей (білу, түсіну): |
(Оқушыларға келесі сабаққа шолу жасатуға тапсырма беру) Күн шуағы әдісі |
Смайлик арқылы |
||
|
2-деңгей (қолдану, талдау): |
Т кестесі |
Бармақ арқылы. Барлық тақырыпты қамту |
||
|
3-деңгей (Шығармашылыққа, ғылыми зерттеушілікке бағытталған тапсырмалар) |
Эссе |
Смайлик арқылы |
||
|
БАҒАЛАУ |
Бағдаршам арқылы бағалау |
|
||
|
КЕРІ БАЙЛАНЫС |
Екі жұлдыз бір тілек арқылы кері байланыс алу |
|
||
|
Рефлексия |
|
|
Сабақтың мақсаты мен сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімді болды? |
|
|
|
|
|
Сабақтың мақсаты мен сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімсіз болды? |
|
|
Келесі сабақта өз жоспарыңызға қандай өзгерістер енгізген болар едіңіз |
|
шағым қалдыра аласыз













