Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Қысқа мерзімді жоспар
Бөлім: |
Денелердің өзара әрекеттесуі |
|
Педагогтің аты-жөні |
Амангелді Н.Д |
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
Деформатция. Серпімділік күші. Гук заңы. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.2.2.5 – Гук заңының формуласы бойынша серпімділік күшін есептеу |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: -оқушылардың тақырып бойынша алған білімдерін бекіту және тереңдету Басым бөлігі: -өз білімдерін топ алдында көрсетуге, жылдамдыққа тәрбиелеу; Кейбір оқушылар: -өмірден мысалдар келтіреді,
өзге пәндермен тақырыпты
байланыстырады |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||
Сабақтың басы |
Сыныпқа жағымды ахуал орнату. |
Оқушылар мұғаліммен амандасады |
|
|
|||||||||||||
Сабақтың ортасы |
Мұғалім оқушыларды бүгінгі сабақтың тақырыбымен және сабақтың мақсатымен таныстырады.
|
Оқушылар дәптерді ашып бүгінгі күнді және бүгінгі сабақта өтілетін тақырыпты жазады.
Теориялық материалмен
жұмыс
Дұрыс және қате анықтаманы белгілейді
Суретпен жұмыс
Оқулықтағы берілген есептерді шығарады.
Оқушылар тест тапсырмаларын орындайды |
Керекті термин сөздермен анықтамалар жазылған -2б
Деформация туралы түсінген Деформация түрлерін біледі. Гук заңын тұжырымда алады. Физикалық шамаларды біледі-2б
Суреттегі серпімділік күшінің шамасын анықтай алады.-1 б
Қатаңдықты хбж не келтіре алады Сығылудың мәнін біледі Гук заңын есептер шығаруда қолдана алады-2б
Әрбір сұрақ-1балл |
Презентация Оқулық Дәптер
Кесте
Сурет
Оқулық
|
|||||||||||||
Сабақтың соңы |
Рефлекция Кері байланыс: ««Бес саусақ» әдісі . Бас бармақ – басты мәселе .бүгінгі сабақта ең құнды мәселе қандай болды. Балан үйрек - бірлесу. Мен топта қалай жұмыс жасадым? Кімге көмектестім? Кімге риза болдым? Ортан терек – ойлау. Мен бүгін қандай білім мен тәжірибе алдым? Шылдыр шүмек – шынайлық. Сабақ маған ұнады ма? Неліктен?Кішкене бөбек - көңіл күй ахуалы. |
|
Стикер |
|
Дескрипторлар
Тапсырма№ |
|
Балл |
Жаңа тақырыпты меңгеру Тапсырма№1 |
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз |