Материалдар / Диалогтік оқыту арқылы оқушылардың белсенділігін, сөйлеу қабілеттерін арттыру жолдары
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Диалогтік оқыту арқылы оқушылардың белсенділігін, сөйлеу қабілеттерін арттыру жолдары

Материал туралы қысқаша түсінік
Коучинг сабақ
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
18 Желтоқсан 2017
455
1 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады





Каучинг сабағының жоспары сессия №2



Диалогтік оқыту арқылы оқушылардың белсенділігін, сөйлеу қабілеттерін арттыру жолдары



Мақсаты: Мұғалімдерге Диалогтік оқыту арқылы оқушылардың белсенділігін, сөйлеу қабілеттерін арттыру жолдары жайлы терең мәлімет бере отырып, өзіндік жұмыс жасауға бағыттау

Оқу нәтижесі : Сессия барысында диалогтік оқыту арқылы оқушылардың таным қабілетін дамыту жолдарын меңгереді.



Оқыту әдістері: Диалогтік оқыту, Атом малекуласы



Уақыты

Сабақтың кезеңдері

Мұғалімнің іс әрекеті

Коучерлердің іс әрекеті

Оқыту үшін бағалау

Қажетті ресурстар,қолданылатын құралдар


Кіріспе


Коуч тақырыпты және оның мақсатын хабарлайды.

Мұғалімдердің жағдайын сұрау. Ынтымақтастық атмосферасын құру

Жылдам нұсқауды орындайды.




Топқа бөлу

Мұғалімдерге стикерлер тарату және сол стикерлерге тілек жаздырту арқылы топқа болу. Яғни алған стикер түсіне қарай топқа бөлінеді.

  1. «Топқа бөлу» әдісі.


Жылдам нұсқауды орындайды




Топқа бөлу

Топ ережесін құру

Жоғарыдағы әдіс арқылы мұғалімдер бірлескен жұмыс арқылы топқа бөлінеді. Және ынтымақтастық атмосфера құрылады.

«Топқ Уақыттан ұтымды пайдалану

Топты тыңдау

Белсенді қатысу

Топ ережесін құруды суреттеу а бөлу» әдісі


Жылдам нұсқауды орындайды




Тренинг жаттығу (бір бірімен танысу)

Ақ қағазбен өзіңді бейнеле

Тапсырма орындау

Өзінбағалау



Видеоролик

Сұрақ

Мұғалімдер бейнероликтен көрген өздерінің ой түйіндерін топта талқылау

ХХІ ғасыр ата мұғалімі қандай болу керек?

Өмірде мамандықты қалай таңдауға болады?

Өз кәсібіңізді қалай бағалайсыз?

Мамандық таңдауда көбінесе кіммен ақылдасу керек деп ойлаймыздар?




Постер қорғау




Болжау

Видеоролик



Ой түйінін айту

Өзара бағалау



Сергіту сәті

«Көңілді өлең» стратегиясы бұнда мұғалімдер көңілді өлең құрап, сессияны жандандыру керек






Рефлексия

Атқарылған жұмыстардың нәтижесінде балада айтарлықтай нәтиже пайда болады деген пікірге не дейсіздер ?

«Екі жұлдыз бір тілек» әдісі арқылы әр топ өз ұсыныстарын. Пікірлерін параққа түсіріп жапсырады, Белсенділік көрсеткен мұғалімдерге смайлктер беру.


Жылдам нұсқауды орындайды











Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!