Каучинг сабағының
жоспары сессия №3
Зерттеу әңгіме арқылы белсенділікті
арттыру
Мақсаты: Мұғалімдерге Зерттеу іңгіме арқылы арқылы
оқушылардың белсенділігін, сөйлеу қабілеттерін арттыру жолдары
жайлы терең мәлімет бере отырып,
өзіндік жұмыс жасауға
бағыттау
Оқу нәтижесі
: Сессия барысында зерттеу әңгіме
арқылы мұғалімдердің таным қабілетін дамыту жолдарын
меңгереді.
Оқыту әдістері:
Диалогтік оқыту, Мерсердің үш іңгімесін
пайдалану
Уақыты
|
Сабақтың кезеңдері
|
Мұғалімнің іс әрекеті
|
Коучерлердің іс әрекеті
|
Оқыту үшін бағалау
|
Қажетті ресурстар,қолданылатын
құралдар
|
|
Кіріспе
|
Коуч
тақырыпты және оның мақсатын хабарлайды.
Мұғалімдердің жағдайын сұрау. Ынтымақтастық
атмосферасын құру
|
Жылдам нұсқауды
орындайды.
|
|
|
|
Топқа бөлу
|
Мұғалімдерге түрлі
түсті конфеттер тарату және сол конфеттердің түстері арқылы топқа
болу. Яғни алған конфеттердің түсіне қарай топқа
бөлінеді.
-
«Топқа
бөлу» әдісі.
|
Жылдам нұсқауды орындайды
|
|
|
|
Топ ережесін құру
|
Жоғарыдағы әдіс
арқылы мұғалімдер бірлескен жұмыс арқылы топқа бөлінеді. Және
ынтымақтастық атмосфера құрылады.
«Топқ Уақыттан ұтымды
пайдалану
Топты тыңдау
Белсенді қатысу
Топ ережесін
құруды суреттеу а бөлу» әдісі
|
Жылдам нұсқауды орындайды
|
|
|
|
Топтық жұмыс
|
Үш
топқа үш кітап тарату. Үш түрлі кітапты топ мүшелері зерттеуге
уақыт береді.
|
Тапсырма орындау
|
Өзінбағалау
|
|
|
Видеоролик
Сұрақ
|
Мұғалімдер бейнероликтен көрген өздерінің ой
түйіндерін топта талқылау
Зерттеушілік әңгіме бізге не
берді?
Мостинг ойыны арқылы пікірлесу.
|
Постер қорғау
|
|
|
|
Видеоролик
|
Әлемнің жеті кереметі
|
Ой түйінін айту
|
Өзара бағалау
|
|
|
Сұрақ
|
Видео сізде не ой
тудырды?
Сол туралы қандай мақалдар
білесіңдер?
Бала көңілі қандай?
Жоқты армандамай,бардың қадіріне
жету.
|
Сұраққа жауап беру
|
|
|
|
Сергіту сәті
|
Фил сызу пантаимиясы
|
Тапсырманы орындау
|
|
|
|
Рефлексия
|
Атқарылған жұмыстардың нәтижесінде балада
айтарлықтай нәтиже пайда болады деген пікірге не дейсіздер
?
«Жеміс ағашы» әдісі
арқылы әр топ өз ұсыныстарын.
Пікірлерін параққа түсіріп жапсырады,
Белсенділік көрсеткен
мұғалімдерге смайлктер
беру.
|
Жылдам нұсқауды орындайды
|
|
|