Материалдар / Емделушілермен әңгіме, емделушілерді бақылау
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Емделушілермен әңгіме, емделушілерді бақылау

Материал туралы қысқаша түсінік
Қарым-қатынас жасауда қиындық көруші емделушілермен қарым-қатынас ерекшеліктері. Емделушілермен әңгімелесу ерекшеліктері мен емделушілерді бақылау.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
30 Сәуір 2021
557
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады



№ 130 бұйрығына

35 қосымша

6 сәуір 2020 ж.

3 нысан





Анвар Исмаилов атындағы кәсіптік колледжі



Орта білімнен кейінгі, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына арналған педагогінің сабақ жоспары

 

Тақырыбы : «Емделушілермен әңгіме, емделушілерді бақылау»

Модуль атауы /пәні: Психология негіздері және коммуникативті дағдылар

Дайындаған: Балғабай Айдын Сапарғалиқызы

" 22 " сәуір 2021 ж.

Байланыс: aydyn.balabay.01@mail.ru

Сот.тел. +7 7074863292

























1. Жалпы мәлімет

      Курс - 2 Мб-202

     Сабақ түрі – топтық ізденіс сабағы

2. Сабақ мақсаты: білім алушылардың қызығушылығын арттыра отырып бәсекелестікке, жауапгершілікке тәрбиелеу

3. Сабақ міндеті: - Түсіндіру, әңгімелесу, пікір алысуды түйінді мәселе қою арқылы жүргізу

Көрнекі құралдар:Слайд,плакат

4. Сабақтың барысы

Сабақ этаптары

t

мин

Тапсырманың мазмұны

Әдістемелік қабылдау

Іс-әрекетті ұйымдастыру формасы

АКТны қолдану дағдылары

1

2

3

4

5

6

Ұйымдастыру

3







2

Практикалық сабаққа қатысушылармен сәлемдесу және кіріспе.

Сергіту

Синхронды топ

Оқу кабинеті

Түгелдеу

Журнал бойынша

Синхронды

Оқу кабинеті

Жұмыс ережелерін анықтау және практикалық сабақты бағалау критерийі

Бірлескен жұмыс міндеттері

Синхронды

топ

Симуляциялық кабинет

Тақырып бойынша оқу материалын ұсыну


Оп1

10

Тақырыпты хабарлау және сабақтың мақсатын қою. Оқу материалымен таныстыру.

Презентация Р/Р

“ ”

Симуляциялық кабинет

Симуляциялық кабинет

Рп2

15

Жас ерекшелігі психологиясы

Психология ғылымның бір саласы бола отырып, ж.ер.психологиясы ғылыми талдауға ұшырауы мүмкін психологиялық фактіні – бақылау мен эксприментті алудың негізгі екі әдісін пайдаланады.

Алайда, психологиялық – педагогикалық зерттеу пәнінің ерекшелігі аталған әдістерді пайдалануда айрықша өзгерістер тудырады. Мәселен, жас ерекшелігі психологиядағы бақылаулар, көбінесе, бала психологиясының дамуын дәлелдейтін фактілерді жүйелі тіркеуді сипатына күнделікті жазу түрінде ие болады. Балалар пихологиясы, былайынша айтқанда, ерте сәбилік шақ психологиясытек бақылауға негізделеді. Соңғы жылдары педагогикалық және жас ерекшелігі психологиясында психологиялық эксприменттің ролі айтарлықтай өсті.

Блиц-сауалнама

Синхронды

топ


Муляж,іс-тәжірибиелік құрал-жабдық,көрнекілік








Прп3

20

Негізгі бөлім

Тақырып: Бала дамуының тұтас процесінің үш негізгі жағын бөлуге болады.

Орындау:Оқыту процесінде білім мен іс-әрекет тәсілдерінің дамуы

Орындау:Игерілген тәсілдерді қолданудың психологиялық механизмдерінің дамуы

Орындау : Жеке адамның жалпы қасиеттерінің (бағыттылығы, іс-әрекет, сана және ойлаудың психологиялық құрылымы) дамуы.


жеке


Офлайн

Жаңа тақырыпты бекіту

30

Зерттеуші психиканың қалыптасуының тақ сол сәтті психологиялық ерекшеліктерін білуге тырысқан кезде бала психикасын дамуын көлденең кесу әдісімен де зерттей алады. Бірнеше қайталанатын мұндай кесулер бір қатар сынаушылар жөнінде мағлұмат алуға көмектеседі. Кейде психолктар бір сынаушының өрін оның елеулі өзгерстерді жүйелі тіркей отырып, ұзақ уақыт зерттейді. Педагогикалық және жас ерекшелігі психологиясының өзіне қабылау мен эксприменттің және олардың өзгеріліп пайдаланған барлық түрлерін қамтитын сан алуан нақтылы зерттеу әдістерін кең қолданылады. Нақты психологиялық әдістердіңмолдығы мен сан алуандығы қазіргі педагогикалық және жас ерекшелігі психологиясыныңкұрделі теориялық әрі практикалық мәнді проблемаларын шешуді қамтамассыз етеді.

Педагогикалық және жас ерекшелігі психологиясы психология ғылымның ертеден келе жатқан және тұрақты дәстүрлі бар неғұрлым дамыған саласы. Педагогикалық және жас ерекшелігі проблемаларын

ғылымында күрделі еңбектерімен байытқан белгілі психолог - ғылымдар: Б.Г. Ананьев, Л.И. Божович, П.Я.Гальперин, В.В. Давыдов, Л.В.Занков, Г.С.Костюк, н.ф.Тальцина, т.б. нәтижелі зерттеп келеді.


Графикалық ұйымдастырушы


Асинхронды жеке тұлға

Муляж,іс-тәжірибиелік құрал-жабдық,көрнекілік


Кері байланыс

Рефлексия

10

Тапсырманы бақылау тізімі критерийлері бойынша өзін-өзі бағалау

Білім алушы қойылған сұраққа жауап береді және өзі келесі білім алушыға сұрақ қояды.Іс тәжірибие арқылы көрсетеді:Түрлі жастағы емделушілермен қарым-қатынас(диалог)

Тапсырмалар орындалған соң, білім тапсырмаларын береді

Пәндік терминологияны жаттап алу:

Чек-парағы

Асинхронды жеке тұлға

Муляж,іс-тәжірибиелік құрал-жабдық,көрнекілік




5. Бақылау парағы (балл парағы)


Критерийі

Максималды балл саны

Әріптік баға

Деңгейге жету

1

Оқу материалына деген қызығушылықты, шығармашылық және сыни ұстанымды, ақыл-ойды, тәнді және мінез-құлықты жүйелі дамыту арқылы білім алуға деген сүйіспеншілікті қалыптастыру.Өзара қарым-қатынас орнату кезіндегі жақсы көзқарасты дамыту

15

С, С-,D, D+ (Қанағат.)

Білімі

2

Ақпарат иесіне сілтеме жасамай көшіріп алуға жол бермеу, басқа адамдардың идеялары мен ой-пікірлеріне құрметпен қараумен негізделетін академиялық адалдықты сақтау қағидалары

15

3

Бейбітшілік уақытта және әскери кезеңде ТЖ жұмысындағы емдік-алдын алу мекемелерінің дайындығы кезінде уақытты тиімді пайдалана алады

20

В-, С+,

( жақсы )

Түсінігі

4

Білім алушылар таңдауы бойынша іс шара көрсету

25

В, (жақсы)

Қолдану

5

Білім алушылар Бейбітшілік уақытта және әскери кезеңде ТЖ жұмысындағы емдік-алдын алу мекемелерінің дайындығын толығымен меңгерген

25

А, А- (өте жақсы)

Талдау

Синтез



100







1 Мәселені анықтау

2 Мәселені шешу

3 Мәселе шешімді қабылдау

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!