Тексерілді: Оқу ісінің меңгерушісі Б Ахметқалиева
|
САБАҚ: |
Әдебиет |
|||||
|
Күні: |
08.02 |
|||||
|
СЫНЫП: 6 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Бердібек Соқпақбаев «Менің атым – Қожа» |
|||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: Оқушылар Бердібек Соқпақбаевтың әлемге танылған әйгілі шығармасы туралы біледі.. Қожа мінезіне талдау жасайды., өз көзқарастарын жүйелі айтуға үйренеді. |
|||||
|
Оқушылардың басым бөлігі:Мазмұнға байланысты - ақын шығармасын оқи отырып, композициялық құрылымына талдайды. шығарманы оқи отырып, ой тереңдігін, тіл шеберлігін сипаттай алады. |
||||||
|
Кейбір оқушылар: СТО - ға байланысты - тақырыпты меңгерту барысында СТО әдістері білімдерін ортаға салып, өз ой - пікірлерін қорытындылайды; топтық жұмысқа байланысты – топтағы жұмысты ұйымдастыра алады, жұмыс нәтижелерін көрсетеді. |
||||||
|
Алдыңғы оқу |
М.Әлімбаев “Ана тілім ғажап деп айта аламын” жаттау 3 мин |
|||||
|
Жоспар |
||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
|
Ресурс тар |
|||
|
Басталуы |
* Ынтымақтастық
атмосферасын қалыптастыру.”” Психологиялық ахуал “ Ереже: |
2 мин |
Қолпаштау
|
|||
|
Ортасы |
“Кинометафора әдісі” әдісі Оқушыларға фильмінен үзінді көрсетіледі. Оқушылар табады. Зерттеушілік
конференция” слайд Б.Соқпақбаев өмірі мен
шығармалары. Е “Тұжырым картасы “әдісі І топ Белсенді кейіпкерлер:
Қожа,
Жантас,
Миллат,
Майқанова. “Ойды қағып алу” ІІ топ Композициялық құрылымына талдау. Оқиғаның басталуы. Оқиғаның байланысы. Оқиғаның дамуы. Оқиғаның шарықтау шегі.
Ой түйіні, шешімі.
«Қай сәт бейнеленген?» «Тұлғаны таны» – Балалар, қазір экранға фоталар шығады. Сол адамдар бізге таныс па? Олар кімдер?
|
15мин |
Сабақтың көрнекілігі:сызбалар, АКТ, маркер, А3 |
|||
|
Аяғы |
“Буктрейлер” “Менің атым Қожа” кітабы туралы слайд. Кері байланыс “20 SMS” |
|
||||
|
Үй тапсырмасы |
Үйге тапсырма: «Бақытты
балалық» ойтолғау |
|
||||
|
Қосымша ақпарат интернет желісінен |
||||||
|
|
||||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Үйге тапсырмалар беріледі. |
Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Оқушыларды бағалау. |
Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ-мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
||||
|
« » әдісі Жеңілден күрделіге қарай тапсырмалар бере отырып қабілетті оқушылармен жұмыс жүргізілді қолдау көрсетілді |
Белсенділік танытқан оқушылар білімдеріне қарай бағаланады. |
|
||||
|
Рефлексия Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қалай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. |
|||||
|
|
||||||
|
Қорытынды бағамдау Сабақта қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Қандай екі нәрсе Сіздің сабағыңызды жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? |
||||||
Бекітемін:
Мектеп директоры-Темирбеков.Б.Ж.
Тексерілді:
Оқу ісінің меңгерушісі-Ахметқалиева.Б.С.
“Майлин атындағы мектеп-балабақша кешені” КММ
Ашық сабақ тақырыбы: “Менің атым Қожа”
Өткізген: Пән мұғалімі- Абилмажинова.А.
2017-2018 оқу жылы
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ерліктің ерен тұлғасы
Ерліктің ерен тұлғасы
Тексерілді: Оқу ісінің меңгерушісі Б Ахметқалиева
|
САБАҚ: |
Әдебиет |
|||||
|
Күні: |
08.02 |
|||||
|
СЫНЫП: 6 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Бердібек Соқпақбаев «Менің атым – Қожа» |
|||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: Оқушылар Бердібек Соқпақбаевтың әлемге танылған әйгілі шығармасы туралы біледі.. Қожа мінезіне талдау жасайды., өз көзқарастарын жүйелі айтуға үйренеді. |
|||||
|
Оқушылардың басым бөлігі:Мазмұнға байланысты - ақын шығармасын оқи отырып, композициялық құрылымына талдайды. шығарманы оқи отырып, ой тереңдігін, тіл шеберлігін сипаттай алады. |
||||||
|
Кейбір оқушылар: СТО - ға байланысты - тақырыпты меңгерту барысында СТО әдістері білімдерін ортаға салып, өз ой - пікірлерін қорытындылайды; топтық жұмысқа байланысты – топтағы жұмысты ұйымдастыра алады, жұмыс нәтижелерін көрсетеді. |
||||||
|
Алдыңғы оқу |
М.Әлімбаев “Ана тілім ғажап деп айта аламын” жаттау 3 мин |
|||||
|
Жоспар |
||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
|
Ресурс тар |
|||
|
Басталуы |
* Ынтымақтастық
атмосферасын қалыптастыру.”” Психологиялық ахуал “ Ереже: |
2 мин |
Қолпаштау
|
|||
|
Ортасы |
“Кинометафора әдісі” әдісі Оқушыларға фильмінен үзінді көрсетіледі. Оқушылар табады. Зерттеушілік
конференция” слайд Б.Соқпақбаев өмірі мен
шығармалары. Е “Тұжырым картасы “әдісі І топ Белсенді кейіпкерлер:
Қожа,
Жантас,
Миллат,
Майқанова. “Ойды қағып алу” ІІ топ Композициялық құрылымына талдау. Оқиғаның басталуы. Оқиғаның байланысы. Оқиғаның дамуы. Оқиғаның шарықтау шегі.
Ой түйіні, шешімі.
«Қай сәт бейнеленген?» «Тұлғаны таны» – Балалар, қазір экранға фоталар шығады. Сол адамдар бізге таныс па? Олар кімдер?
|
15мин |
Сабақтың көрнекілігі:сызбалар, АКТ, маркер, А3 |
|||
|
Аяғы |
“Буктрейлер” “Менің атым Қожа” кітабы туралы слайд. Кері байланыс “20 SMS” |
|
||||
|
Үй тапсырмасы |
Үйге тапсырма: «Бақытты
балалық» ойтолғау |
|
||||
|
Қосымша ақпарат интернет желісінен |
||||||
|
|
||||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Үйге тапсырмалар беріледі. |
Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Оқушыларды бағалау. |
Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ-мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
||||
|
« » әдісі Жеңілден күрделіге қарай тапсырмалар бере отырып қабілетті оқушылармен жұмыс жүргізілді қолдау көрсетілді |
Белсенділік танытқан оқушылар білімдеріне қарай бағаланады. |
|
||||
|
Рефлексия Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қалай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. |
|||||
|
|
||||||
|
Қорытынды бағамдау Сабақта қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Қандай екі нәрсе Сіздің сабағыңызды жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? |
||||||
Бекітемін:
Мектеп директоры-Темирбеков.Б.Ж.
Тексерілді:
Оқу ісінің меңгерушісі-Ахметқалиева.Б.С.
“Майлин атындағы мектеп-балабақша кешені” КММ
Ашық сабақ тақырыбы: “Менің атым Қожа”
Өткізген: Пән мұғалімі- Абилмажинова.А.
2017-2018 оқу жылы
шағым қалдыра аласыз













