|
Пәні: музыка |
Бөлімі:Ғарышқа саяхат. |
||||||
|
Мектептің атауы |
|
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
|
||||||
|
Күні: |
26.04 |
||||||
|
Сынып: |
4 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жылдар мен ғарыш музыкасы |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.2.1.1- музыкалық шығармашылық жұмыстарды жасау үшін өз идеясын ұсыну және түрлі материалдар мен ресурстарды таңдау |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: музыкалық шығармашылық жұмыстарды жасау үшін өз идеясын ұсыну және түрлі материалдар мен ресурстарды таңдайды Кейбір оқушылар: музыкалық көркемдеуші құралдарды қолдана отырып ,аспаптарда ойнау дағдыларын көрсетеді Көптеген оқушылар: өз ара бір бірін бағалайды. |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы |
Амандасу.1-тапсырма. Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру 1. Кезекші жауабы. 2. Сабаққа даярлау. Кел, балалар келіңдер,
Сабағымызды көріңдер. Өткен сабақты бекіту: «Қызықты жетілік» ойыны
ІІІ. Жаңа
сабақ: 1.
Кіріспе
- Олай болса, бүгінгі
сабағымызда ғарыш туралы білетін боламыз.
Мәтінмен
жұмыс: Мәтінді топқа бөліп оқып
түсіндіріп беру.
Жерді қоршаған бүкіл дүние –
ӘЛЕМ немесе ҒАРЫШ деп аталады.
Оқулық бойынша қосымша
материалмен таныстыру. ( Слайд бойынша
түсіндіру)
Бағалау
Рефлексия Мен не білдім? Бүгін мен не үйрендім? Мен үшін қандай тапсырма қиын болды. Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым?
|
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. Оқушылар бейнематериалды көрген соң пікірталасқа арналған сұрақтарға жауап береді Оқулықта көрсетілген концертті ұйымдастыру және жүргізу талаптарымен танысады. Тыңдалым тыңдап, сұрақтарға жауап береді Ғарыш туралы мәліметтер жинау Қойылған сұрақтарға жауап береді. |
Оқушылар бір бірін бағалайды Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі Бір бірін «Басбармақ» әдісімен бағалады.
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі Әр бір жасалынған жұмысты 10 балл мен бағаланады. Бағдаршам түсі арқылы бағалау. |
hhtp/mpp.aytis/youtube.com Бейнежазба сілтемесі Смайлик Бейнежазба,оқулы Сұрақтарға жауап бередіӘн орындау, аудиожазбалар,бейнежазбал Рефлексия тақтайшасы |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ғарышқа сапар
Ғарышқа сапар
|
Пәні: музыка |
Бөлімі:Ғарышқа саяхат. |
||||||
|
Мектептің атауы |
|
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
|
||||||
|
Күні: |
26.04 |
||||||
|
Сынып: |
4 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жылдар мен ғарыш музыкасы |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.2.1.1- музыкалық шығармашылық жұмыстарды жасау үшін өз идеясын ұсыну және түрлі материалдар мен ресурстарды таңдау |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: музыкалық шығармашылық жұмыстарды жасау үшін өз идеясын ұсыну және түрлі материалдар мен ресурстарды таңдайды Кейбір оқушылар: музыкалық көркемдеуші құралдарды қолдана отырып ,аспаптарда ойнау дағдыларын көрсетеді Көптеген оқушылар: өз ара бір бірін бағалайды. |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы |
Амандасу.1-тапсырма. Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру 1. Кезекші жауабы. 2. Сабаққа даярлау. Кел, балалар келіңдер,
Сабағымызды көріңдер. Өткен сабақты бекіту: «Қызықты жетілік» ойыны
ІІІ. Жаңа
сабақ: 1.
Кіріспе
- Олай болса, бүгінгі
сабағымызда ғарыш туралы білетін боламыз.
Мәтінмен
жұмыс: Мәтінді топқа бөліп оқып
түсіндіріп беру.
Жерді қоршаған бүкіл дүние –
ӘЛЕМ немесе ҒАРЫШ деп аталады.
Оқулық бойынша қосымша
материалмен таныстыру. ( Слайд бойынша
түсіндіру)
Бағалау
Рефлексия Мен не білдім? Бүгін мен не үйрендім? Мен үшін қандай тапсырма қиын болды. Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым?
|
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді. Оқушылар бейнематериалды көрген соң пікірталасқа арналған сұрақтарға жауап береді Оқулықта көрсетілген концертті ұйымдастыру және жүргізу талаптарымен танысады. Тыңдалым тыңдап, сұрақтарға жауап береді Ғарыш туралы мәліметтер жинау Қойылған сұрақтарға жауап береді. |
Оқушылар бір бірін бағалайды Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі Бір бірін «Басбармақ» әдісімен бағалады.
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі Әр бір жасалынған жұмысты 10 балл мен бағаланады. Бағдаршам түсі арқылы бағалау. |
hhtp/mpp.aytis/youtube.com Бейнежазба сілтемесі Смайлик Бейнежазба,оқулы Сұрақтарға жауап бередіӘн орындау, аудиожазбалар,бейнежазбал Рефлексия тақтайшасы |
|||
шағым қалдыра аласыз















