Материалдар / In my life.Менің өмірімде
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

In my life.Менің өмірімде

Материал туралы қысқаша түсінік
Сын тұрғысынан ойлай отырып, оқушыларды ағылшын тілінде өз өмірлерінде істеген іс-әрекеттері туралы Present Perfect шағын қолдана отырып айтуға үйрету.Сандық технологияларда құзырлылық танытатын белсенді оқушы болып қалыптасуын қамтамасыз ету.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
30 Қазан 2021
266
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімді жоспар

1–сабақ

Тақырыбы

In my life.Менің өмірімде

Сыныбы

7 «А»

Күні

22 10 2021

Мақсаты

Сын тұрғысынан ойлай отырып, оқушыларды ағылшын тілінде өз өмірлерінде істеген іс-әрекеттері туралы Present Perfect шағын қолдана отырып айтуға үйрету.Сандық технологияларда құзырлылық танытатын белсенді оқушы болып қалыптасуын қамтамасыз ету.

Міндеттері

  • Жаңа грамматикамен,жаңа сөздермен танысу және оларды сөйлем ішінде қолдана білуге үйрету;

  • оқушылардың уақытын тиімді пайдалануын дағдыландыру;

  • оқушы бойында өз бетімен білім алу, өзін-өзі реттеу дағдыларын қалыптастыру.

Күтілетін нәтиже

Сандық технологияларда құзырлылық танытатын белсенді оқушы болып қалыптасуы қамтамасыз етіледі.

Тақырыпқа байланысты жаңа сөздерді үйренеді.

Сыни ойлау арқылы психологиялық сенім қалыптасады.

Оқушылар іс-әрекеттер барысында бірін-бірі және өзін-өзі бағалау арқылы ізденімпаздыққа, жауапкершілікке үйренеді.

Ресурстар

Hot spot 3 .Macmillan.2013.Colin Granger. Интерактивті тақта, флипчарт, маркер, түрлі түсті бояу, бағалау парақтары,кері байланыс.

Organization moment.


  • Organization moment.

  • Сәлемдесу

  • Checking up homework:Ex 6 song and Ex 7 p 29

Сабақтың мақсат-міндеттерімен танысу

Кеспе суреттерді құрастыру арқылы топтарға бөлу. (3 топ)

«Mime game!»Әр топ өздері құраған суреттегі жануарды сипаттайды.

Тұсаукесер

Warm up.

  • Warm up.

  • Сыныпта психологиялық ахуал қалыптастыру мақсатында сергіту жаттығуын жасаймыз!


Негізгі бөлім

Presentation

  • Presentation : Lesson 9. In my life.

  • Vocabulary work.Сөздікпен жұмыс. 3 мин.

  • aeroplane- аэроплан

  • bus – автобус

  • castle – қамал

  • cheese – ірімшік

  • Chinese – қытайлық

  • frog–бақа

  • igloo–қардан жасалған үй

  • leaf– жапырақ

  • Mexican– мексикандық

  • never – ешқашан

  • rainbow– кемпірқосақ

  • rock– шың

  • smelly –жұпар иісті

  • spinach – шпинат

  • train– пойыз

  • take exam-емтихан тапсыру

  • Listen write number .Дисктан дикторды тыңдау.

After the text answer the questions. Мәтін тыңдағаннан кейін сұраққа жауап береді.

  • Grammar spot:Present Perfect: ever/never

  • We use the present perfect simple to talk about experiences in our lives up to now.We often use ever, never with this use.

  • Form:Have/has+ V+ed or 3-rd form

Example: I have eaten spinach leaves..

  • Grammar practice( дәптермен жұмыс) Work with the exercise-book.

  • Ex2 p 31 Complete three of these phrases to make true sentences. Work with the group. Топпен жұмыс. 6 мин.

Life experiences. Where have you been?


Оқушылар топ ішінде постерге өздерінің өмірлерінде қайда болғандарын,не жеп көргендерін бір-біріне баяндап,постерге көрсетеді.


Қорытынды бөлім

Conclusion.


  • Құпия зат стратегиясын қолдану.

Picture 35 Тақтада пайда болған суреттермен оқушылар топ ішінде 2 сұрақ құрастырулары қажет. Және сол сұрақты келесі топқа қояды.


Бағалау


Putting the marks










  • Putting the marks.

Формативтібағалау: топтық, өзара, жеке бағалау; смайлик жинау, мадақтау, сенім білдіру.3 мин

Смайлик арқылы бағалау.


Smiles

Marks

«5» excellent

«4» good

«3» satisfactory


Рефлексия

Reflection

Топтың әр мүшесі рефлексия жасайды. 5 мин

I know

I want to know

I don’t understand

I agree with






Үй жұмысы

Giving the homework.


  • Giving the homework.

  • Ex 1p 30.To learn the new words and poem.

Өзіндік есеп

Сабақтың тақырыбы

In my life

Сабақтың мақсаты

Оқушылар басынан өткендері жайлы әңгімелеседі, өзара ой бөліседі, пікірталас негізінде ой қорытуға үйренеді.

Сабақтың міндеттері

Диалогтық және монологтық сөйлеу дағдылары қалыптасады.Оқушылар бір-бірінен диалог арқылы ақыл беріп,ойларын бөліседі.

Сабақтың барысы

Мұғалімнің рөлі

Оқушы белсенділігі

1.Ұйымдастыру (топқа бөліп отырғызу:кеспе суреттерді құрау арқылы.Оқушылар сипаттамасы бойынша жануарлардың аттарын табады) 2мин

2.Тренинг : «Комплимент айту»

Басқа топтардан алған жаңа мәліметтерін екінші бағанға түсіруін тапсырдым

  1. Екі топтың бір біріне сұрақ қоюын бақыладым.

3.Жұптық жұмыста сұрақтың дұрыс қойылуын қадағаладым


4.Жаңа сабақты, грамматиканы қорытындылап өттім



5.Үй тапсырмасын бердім

«Where have I been?» тақырыбында шағын эссе жазады.


  1. Оқушылар арасында достық қарым-қатынас орнады.

  2. Комплимент айтып сыныптастарының көңілін көтерді.

  3. Бір-біріне ақыл кеңес берді.

  4. Оқулық бойынша кесте толтырды

  5. Өз бетімен талдап және қорытынды жасады.

  • Жекелеген оқушылар тапсырмалар орындады. Мағынасына орай тиісті етістіктерді қолданды.

Қолданылған модульдер

Келесі модульдерді қолдандым

Оқушылар не үйренді

  1. АКТ

  2. Диалогтық әдіс

  3. Оқытуды бағалау

  4. Оқытудағы көшбасшылық

  5. СТО


  1. Өз ойын ашық айтуға;

  2. Теориялық білімді тәжірибеде іске асыруға;

  3. Өз білімін бағалауға;

  4. Мұғаліммен және жолдастарымен пікір алмасуға;

  5. Өзіне сеніммен қарауға.

Мен не үйрендім

Деңгейлік тапсырмалар бойынша жұмыс жасауға үйрендім.

Оқушылардың жұмысын ұйымдастыруға тренингті қызықты етіп жүргізудің бір жолын үйрендім.


Кедергілер

Оқушылардың топ ережесіне бағынбауы.

Сөздік қорының аздығы.

Оқушылардың өз пікірін қорғауда сенімсіздіктің басым болуы.

Бір тапсырмадан екінші тапсырмаға көшкенде кейбір балалардың топқа ілеспей қалуы

Түйін

Диалог құруда оқушыларға көмек беруге мүмкіндік берудің маңызы зор екенін түйдім.Яғни қажет кейбір сөздерді тақтада жазып қою керек.

Оқушылардың сөздік қорын оңай түрде толықтыруға тиімді жаттығуларды әзірлеудің қажеттілігін түсіндім.














Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!