№
|
Жүргізілетін жұмыс атауы
|
мақсаты
|
Күтілетін нәтиже
|
мерзімі
|
Тәліптің не істегісі
келетінін анықтауға бағытталған кезең (қыргүйек
айы)
|
1.
|
Тәлімгерлік жоспарды бекіту. Тәліпті
анықтау.
|
Тәлімгерлік жоспарды
талдау.Тәліп анықталады.
|
Тәлімгерлік жоспар бекітіледі. Тәліп
анықталады.
|
1 апта
|
2.
|
Ұзақ мерзімді, орта
мерзімді, қысқа мерзімді сабақ жоспарларын
жасау.
|
Тәліпке Ұзақ мерзімді, орта мерзімді, қысқа
мерзімді сабақ жоспарларын жасауға бағыт беру
|
Тәліп Ұзақ мерзімді, орта мерзімді, қысқа
мерзімді сабақ жоспарларын жасай алады.
Тәліпке қажетті көмекті
анықтау.
|
2
апта
|
3
|
Журнал толтыру және дәптер тексерумен
таныстыру
|
Тәліпке журналру және дәптер текс толтыру
ережесімен т аныстыру
|
Тәліп журнал толтыруды және дәптер тексере
алады.
|
3 апта
|
4
|
Тәлім алушының сабақтарына қатысу қандай көмек
керек екендігін анықтау.
|
Тәлім алушының сабағына қатысу.
|
Тәлім алушыға қажетті көмекті
анықтау.
|
3 апта
|
5
|
Тәліппен жүргізілетін жұмыстар жайлы
бейресми әңгіме жүргізу.
|
Әңгімелесу проблемаларды
анықтау
|
Проблемалар анықталады.
|
4
апта
|
Тиісті, тиімді шешімдер
таңдау кезеңі
|
1
|
Өз сабақтарымға
қатыстыру.
|
Жаңа әдіс-тәсілдерге деген тәліптің көз қарасын
бақылау.
|
Жаңа әдістермен танысады.
|
қазан
|
2
|
Сындарлы оқыту туралы түсінік
беру
|
Сындарлы оқытуға тәліптің көз-қарасын
бақылау.
|
Сындарлы оқытудың тиімділігі мен
танысады
|
қараша
|
3
|
Топтық жұмыстың тиімділігі туралы түсінік
беру.
Топ
ережесін,тоқа бөлу әдістерімен,
оқушылардың айтылым дағдысын дамытудағы
топтық жұмыстың тиімділігімен таныстыру
|
Мәні мен мағынасын
түсінеді
|
Топтық жұмыс туралы
біледі.
Топқа оқушыларды бөле алады.
Оқушылардың айтылым дағдысын дамытуда
топтық жұмысты пайдалана алады.
|
желтоқсан
|
4
|
7 модуль идеясымен
таныстыру
|
7 модуль туралы түсінеді
|
7 модуль идеясымен
танысады
|
қаңтар
|
|
СТО туралы түсінік беру
|
СТО туралы біледі
|
СТО сабақтарында қоладана
алады
|
Ақпан
|
5
|
«Оқушы үні» туралы түсінік
беру
|
Оқушы үнінің тиімділігі туралы
біледі
|
Сабақтарынан кейін оқушы үнін тыңдауға
үйренеді.
|
наурыз
|
6
|
АКТ туралы түсінік беру
|
Сабақтарында АКТ қолданудің тиімділіг
туралы біледі.
|
Сабақтарында АКТ тиімді пайдалануды
үйренеді
|
Сәуір
|
Өзгерістерді енгізуге мақсат ету
кезеңі
|
1
|
Тәліппен сабақты бірлесіп
жоспарлау
|
Тәліпке кеңес беру.
|
Сабақ жоспарын құру.
|
мамыр
|
2
|
Тәліптің сыныбында
бірлесе отырып үлгілі сабақ өткізу.Сабақ соңында оқушылардың
рефлексия алу.
|
Оқушылардың сабақ барысындағы іс-әрекеттін
бақылау.
|
Топтық жұмысты
пайдаланады.Тәліп өз сыныбындағы оқушы рефлексиясын назарда
ұстайды.
|
мамыр
|
3
|
Кәсібе
әңгіме
|
Тәліппен жүргізіліп жатқан жұмыстар ,
өзгерістер жайлы әңгімелесу.
|
Тәліпті ынталандыру.
|
мамыр
|
4
|
Тәлімгерге хат
|
Кері байланыс алу. Қажеттілігін
анықтау.
|
Өзінің бар ой пікірімен
бөліседі.
|
мамыр
|