2-БӨЛІМ: МЕНІҢ МЕКТЕБІМ 8 - САБАҚ
|
Тақырыбы: КЕЛ, ҚАЙТАЛАЙЫҚ? |
Мектебі: № 25 ЖОББМ |
|||
|
Күні: |
||||
|
1- сынып |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
Сабаққа қатыспаған оқушылар саны: |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
1.1.2.1 Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну 1.1.3.1 Хабарламаны тыңдау жəне мұғалімнің көмегімен мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру, сəйкес иллюстрация/заттық сурет/сызба таңдау 1.2.3.1 Сұхбаттасын түсіну жəне түрлі тəсілмен əрекет жасау, этика нормаларын сақтап жауап беру 1.5.1.2 Мұғалімнің көмегімен жіктік жалғауларын ауызша тілде қолдану |
|||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: 2-бөлімде өткен тақырыптарды қандай деңгейде меңгергендерін көрсете алады. Мұғалімнің сұрақтарына жауап бере алады, басқа оқушыларға сұрақ қоя алады. |
|||
|
Оқушылардың көпшілігі: 2-бөлімде өткен такқырыптар бойынша өзара тілдесе алады, сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін дұрыс сақтап қолдана алады. |
||||
|
Кейбір оқушылар орындай алады: 2-бөлім бойынша өткен материалдарды өмірлік жағдаяттарда еркін қолдана алады. |
||||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Жоспарланған жұмыс |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 2-5мин.
|
Оқушылардың сабаққа дайындығы. Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл-күй қалыптастыру. |
Психологиялық ақуал Амансың ба Алтын күн, Амансыз ба Көк аспан. Амансың ба достарым, Амансыз ба ұстазым! |
||
|
Сабақтың ортасы 6-40 |
(МК, Ұ) Бұл сабақта оқушылар 2-бөлім бойынша өткен тақырыптарды қайталайды, еске түсіреді. Мұнда өткен тақырыптармен байланысты 8 сюжет берілген. Оқушылар мұғалімнің көмегімен әр сюжет бойынша жұмыс жасайды. Ең алдымен оқушылар әр сюжетте берілген диалогтің толық нұсқасын тыңдайды, әр сюжет бойынша хормен, жеке-жеке қайталайды. Содан кейін берілген суреттер бойынша диалогті толықтырып айтады. (МК, Ұ) Оқушыларға оқулықтағы суреттерде берілген сұрақтарды қоямыз, оқушылар сұрақтарға өз қалауы бойынша жауап бере алады:
(Ж) Оқушылар берілген сұрақтар бойынша жұппен жұмыс жасайды. Олар бұл сұрақтарға өз қалаулары бойынша жауап бере алады. Осы бөлімнің соңында оқушылар:
Дәптердегі тапсырмаларды орындау арқылы оқулықпен жұмыс барысында меңгерген білімдерін бекіте түседі. |
Оқулық Аудиодиск:
2.8.1. № 1 жұмыс дәптері |
||
|
Сабақтың соңы 41-45 |
Сабақты қорытындылау мақсатында оқушылармен кері байланыс орнатылады. Оқушылар сабақ барысында нені білгені, қалай жұмыс істегені, не қызық әрі жеңіл болғаны, не қиындық туғызғаны туралы ой-пікірлерін білдіре алады. |
«Менің көңіл-күйім» баспалдағы Оқушылар стикерлерге өздерінің есімдерін жазып (немес өз бейнелерін салып) тақтада жапсырылған баспалдақтардың біріне жапсырады. Баспалдақтарда «Керемет», «Өзіме сенімдімін», «Жақсы», «Жаман емес», «Маған көмек керек» деп аталады. |
||
|
Қосымша ақпарат |
||||
|
Қорытындылау |
|
|||
|
Сабақ барысында енгізілген өзгерістер: Жүргізілген жұмыстың тиімділігі: |
||||
|
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе? Сабақты қандай әдіс-тәсілдер жақсартар еді? |
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
КЕЛ, ҚАЙТАЛАЙЫҚ?
КЕЛ, ҚАЙТАЛАЙЫҚ?
2-БӨЛІМ: МЕНІҢ МЕКТЕБІМ 8 - САБАҚ
|
Тақырыбы: КЕЛ, ҚАЙТАЛАЙЫҚ? |
Мектебі: № 25 ЖОББМ |
|||
|
Күні: |
||||
|
1- сынып |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
Сабаққа қатыспаған оқушылар саны: |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
1.1.2.1 Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну 1.1.3.1 Хабарламаны тыңдау жəне мұғалімнің көмегімен мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру, сəйкес иллюстрация/заттық сурет/сызба таңдау 1.2.3.1 Сұхбаттасын түсіну жəне түрлі тəсілмен əрекет жасау, этика нормаларын сақтап жауап беру 1.5.1.2 Мұғалімнің көмегімен жіктік жалғауларын ауызша тілде қолдану |
|||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: 2-бөлімде өткен тақырыптарды қандай деңгейде меңгергендерін көрсете алады. Мұғалімнің сұрақтарына жауап бере алады, басқа оқушыларға сұрақ қоя алады. |
|||
|
Оқушылардың көпшілігі: 2-бөлімде өткен такқырыптар бойынша өзара тілдесе алады, сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін дұрыс сақтап қолдана алады. |
||||
|
Кейбір оқушылар орындай алады: 2-бөлім бойынша өткен материалдарды өмірлік жағдаяттарда еркін қолдана алады. |
||||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Жоспарланған жұмыс |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 2-5мин.
|
Оқушылардың сабаққа дайындығы. Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл-күй қалыптастыру. |
Психологиялық ақуал Амансың ба Алтын күн, Амансыз ба Көк аспан. Амансың ба достарым, Амансыз ба ұстазым! |
||
|
Сабақтың ортасы 6-40 |
(МК, Ұ) Бұл сабақта оқушылар 2-бөлім бойынша өткен тақырыптарды қайталайды, еске түсіреді. Мұнда өткен тақырыптармен байланысты 8 сюжет берілген. Оқушылар мұғалімнің көмегімен әр сюжет бойынша жұмыс жасайды. Ең алдымен оқушылар әр сюжетте берілген диалогтің толық нұсқасын тыңдайды, әр сюжет бойынша хормен, жеке-жеке қайталайды. Содан кейін берілген суреттер бойынша диалогті толықтырып айтады. (МК, Ұ) Оқушыларға оқулықтағы суреттерде берілген сұрақтарды қоямыз, оқушылар сұрақтарға өз қалауы бойынша жауап бере алады:
(Ж) Оқушылар берілген сұрақтар бойынша жұппен жұмыс жасайды. Олар бұл сұрақтарға өз қалаулары бойынша жауап бере алады. Осы бөлімнің соңында оқушылар:
Дәптердегі тапсырмаларды орындау арқылы оқулықпен жұмыс барысында меңгерген білімдерін бекіте түседі. |
Оқулық Аудиодиск:
2.8.1. № 1 жұмыс дәптері |
||
|
Сабақтың соңы 41-45 |
Сабақты қорытындылау мақсатында оқушылармен кері байланыс орнатылады. Оқушылар сабақ барысында нені білгені, қалай жұмыс істегені, не қызық әрі жеңіл болғаны, не қиындық туғызғаны туралы ой-пікірлерін білдіре алады. |
«Менің көңіл-күйім» баспалдағы Оқушылар стикерлерге өздерінің есімдерін жазып (немес өз бейнелерін салып) тақтада жапсырылған баспалдақтардың біріне жапсырады. Баспалдақтарда «Керемет», «Өзіме сенімдімін», «Жақсы», «Жаман емес», «Маған көмек керек» деп аталады. |
||
|
Қосымша ақпарат |
||||
|
Қорытындылау |
|
|||
|
Сабақ барысында енгізілген өзгерістер: Жүргізілген жұмыстың тиімділігі: |
||||
|
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе? Сабақты қандай әдіс-тәсілдер жақсартар еді? |
||||
шағым қалдыра аласыз













