Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы
Тараз қаласының білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы» КММ
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім |
Мамандықтар әлемі |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні |
11.12.2023 |
|||||
|
Сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Кішкентай тігінші |
|||||
|
Оқу мақсаты |
4.5.1.3 өз бетінше шағын мәтіннен етістіктің шақ, рай формаларын ауызша/жазбаша тілде қолдану; 4.2.2.1 берілген тірек сөздер мен жоспардың негізінде қысқа монолог құру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру Топты ұйымдастыру. Сәлемдесу. Байланысты тексеру, оқушыларды түгендеу, сабаққа дайындығын тексеру Қызығушылығын ояту « Ой»түрткі» сұрақтары Жаңа сөздерді оқу, қайталау, сөз тіркесін құрастыру. Жіп – нить Қайшы – ножницы Түйме – пуговица Ине – игла Тігу – шить Пішу – кроить Қию – резать Өлшеу – измерять Сөз тіркесін құрау. Мысалы: |
Оқушылар сабаққа дайындығын білдіреді Сұрақтарға жауап береді Жаңа сөздерді оқиды, қайталайды, сөз тіркесін құрастырады. |
Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды. |
Презентация «Кішкентай тігінші» Оқулық 12 бет |
||
|
Сабақтың ортасы |
«Есте сақтайық» айдары бойынша етістіктің келер шағын оқушыларға салыстырмалы түрде түсіндіремін, мысалдар келтіремін, оқушыларға тиісті жұрнақтарды қолдана отырып, келер шаққа мысал келтірулерін сұраймын. Айтылым. Сөйлемдердегі бастапқы мағынадағы етістіктерді келер шақта өзгертіп айт.
Оқылым. Оқушыларға мәтінді оқытамын, аудартамын, жаңа сөздерге мән беруін қадағалаймын, мәтін бойынша сұрақтар қоямын. Үй жұмысы: 13-бет, 2-тапсырма |
Оқушылар мұғалімнің айтқанын мұқият тыңдайды, естерінде сақтайық, келер шақтың жұрнақтарын қолдана отырып, мысадар келтіреді. Оқушылар сөйлемді келер шақта өзгертіп айтады. Оқушылар мәтінді оқиды, мазмұнын түсінеді, мәтінді аударады, мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді. |
Оқушылар сыныптастарының жауабын тыңдай отырып бірін-бір бағалайды. |
Оқулық 13 бет Оқулық 13 бет, 2-тапсырма |
||
|
Сабақтың соңы |
Қалыптастырушы бағалау «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі арқылы бір-бірін бағалайды.
|
Оқушылар не білдім?, не үйрендім?, не білгім келеді? Сұрақтарынаа жауап береді. |
Сабақтағы жауаптарына қарай бағалайды. |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Кішкентай тігінші
Кішкентай тігінші
Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы
Тараз қаласының білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы» КММ
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім |
Мамандықтар әлемі |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні |
11.12.2023 |
|||||
|
Сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Кішкентай тігінші |
|||||
|
Оқу мақсаты |
4.5.1.3 өз бетінше шағын мәтіннен етістіктің шақ, рай формаларын ауызша/жазбаша тілде қолдану; 4.2.2.1 берілген тірек сөздер мен жоспардың негізінде қысқа монолог құру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру Топты ұйымдастыру. Сәлемдесу. Байланысты тексеру, оқушыларды түгендеу, сабаққа дайындығын тексеру Қызығушылығын ояту « Ой»түрткі» сұрақтары Жаңа сөздерді оқу, қайталау, сөз тіркесін құрастыру. Жіп – нить Қайшы – ножницы Түйме – пуговица Ине – игла Тігу – шить Пішу – кроить Қию – резать Өлшеу – измерять Сөз тіркесін құрау. Мысалы: |
Оқушылар сабаққа дайындығын білдіреді Сұрақтарға жауап береді Жаңа сөздерді оқиды, қайталайды, сөз тіркесін құрастырады. |
Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды. |
Презентация «Кішкентай тігінші» Оқулық 12 бет |
||
|
Сабақтың ортасы |
«Есте сақтайық» айдары бойынша етістіктің келер шағын оқушыларға салыстырмалы түрде түсіндіремін, мысалдар келтіремін, оқушыларға тиісті жұрнақтарды қолдана отырып, келер шаққа мысал келтірулерін сұраймын. Айтылым. Сөйлемдердегі бастапқы мағынадағы етістіктерді келер шақта өзгертіп айт.
Оқылым. Оқушыларға мәтінді оқытамын, аудартамын, жаңа сөздерге мән беруін қадағалаймын, мәтін бойынша сұрақтар қоямын. Үй жұмысы: 13-бет, 2-тапсырма |
Оқушылар мұғалімнің айтқанын мұқият тыңдайды, естерінде сақтайық, келер шақтың жұрнақтарын қолдана отырып, мысадар келтіреді. Оқушылар сөйлемді келер шақта өзгертіп айтады. Оқушылар мәтінді оқиды, мазмұнын түсінеді, мәтінді аударады, мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді. |
Оқушылар сыныптастарының жауабын тыңдай отырып бірін-бір бағалайды. |
Оқулық 13 бет Оқулық 13 бет, 2-тапсырма |
||
|
Сабақтың соңы |
Қалыптастырушы бағалау «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі арқылы бір-бірін бағалайды.
|
Оқушылар не білдім?, не үйрендім?, не білгім келеді? Сұрақтарынаа жауап береді. |
Сабақтағы жауаптарына қарай бағалайды. |
|
||
шағым қалдыра аласыз













