|
Бөлімі: Масатыдай құлпырар жердің жүзі |
Мектеп: «Қараөзек» ЖОМ КММ |
|||
|
Мұғалімнің аты - жөні: Ишанкұлова Рыскул |
||||
|
Күні :13.02.2018ж |
||||
|
Сынып: 3 «Ә» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақ тақырыбы: |
Көктем сәні (ертегі) |
|||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
Білімділік. Ертегіні оқи
отырып, табиғаттағы аң - құстардың тыныс - тіршілігімен, түрлерімен
таныстыру. |
|||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: ертегіні біледі, айтады Көптеген оқушылар: жыл мезгілдері туралы айтады Кейбір оқушылар: алған білімін өмірде қолдана алады |
|||
|
Тілдік мақсат |
Түйінді сөздер мен сөз тіркестері: көңіл күй, шаттық Сыныптағы диолог\жазылым үшін сай келетін тіл стилі. сәйкестендіру Талқылауға арналған сұрақтар: Көктем сәні не? |
|||
|
Құндылықтарды дарыту |
Құрмет- тыңдалым кезінде. Ынтымақтастық – топтық, жұптық жұмыс кезінде. Еңбек және шығармашылық – тапсырма орындау кезінде. |
|||
|
Пәнаралық байланыстар |
Еңбекке баулу, дүниетану |
|||
|
АКТ қолдану дағдылары |
|
|||
|
Бастапқы білім |
Ертегіні біледі, айта алады |
|||
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
Психологиялық дайындық Біз балдырған баламыз, Құстай қанат қағамыз. Дүниені аралап, Оқып білім аламыз. Үй тапсырмасы «Жазғытұрым» өлеңін сұрау. |
Оқушылар шеңберде жиналып, мұғаліммен бірге бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді. |
||
|
|
Жаңа
тақырып
Ертегі түрлері:
|
Оқулық , суреттер |
||
|
Сабақтың ортасы\ сабақтың негізгі бөлімі |
1. Қасқыр – гүл - өмірдің, қуаңшылықтың сыйы, ауа
тазарады, жердің сәні. Ертегіні рөлге бөліп оқу Оқушылар ертегіні рөлге бөліп оқиды. «Гүл күлтешелері» Берілген күлтешелерге «Көктем сәні» туралы оқушылар өз ойларын жазып толтырады. |
Ертегі рөлінің кейіпкерлері |
||
|
Сабақтың соңы |
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
|
Бағалау парақшасын толтырады. |
||
|
Үйге тапсырма |
Мазмұндау |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Көктем сәні"
"Көктем сәні"
|
Бөлімі: Масатыдай құлпырар жердің жүзі |
Мектеп: «Қараөзек» ЖОМ КММ |
|||
|
Мұғалімнің аты - жөні: Ишанкұлова Рыскул |
||||
|
Күні :13.02.2018ж |
||||
|
Сынып: 3 «Ә» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақ тақырыбы: |
Көктем сәні (ертегі) |
|||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
Білімділік. Ертегіні оқи
отырып, табиғаттағы аң - құстардың тыныс - тіршілігімен, түрлерімен
таныстыру. |
|||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: ертегіні біледі, айтады Көптеген оқушылар: жыл мезгілдері туралы айтады Кейбір оқушылар: алған білімін өмірде қолдана алады |
|||
|
Тілдік мақсат |
Түйінді сөздер мен сөз тіркестері: көңіл күй, шаттық Сыныптағы диолог\жазылым үшін сай келетін тіл стилі. сәйкестендіру Талқылауға арналған сұрақтар: Көктем сәні не? |
|||
|
Құндылықтарды дарыту |
Құрмет- тыңдалым кезінде. Ынтымақтастық – топтық, жұптық жұмыс кезінде. Еңбек және шығармашылық – тапсырма орындау кезінде. |
|||
|
Пәнаралық байланыстар |
Еңбекке баулу, дүниетану |
|||
|
АКТ қолдану дағдылары |
|
|||
|
Бастапқы білім |
Ертегіні біледі, айта алады |
|||
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
Психологиялық дайындық Біз балдырған баламыз, Құстай қанат қағамыз. Дүниені аралап, Оқып білім аламыз. Үй тапсырмасы «Жазғытұрым» өлеңін сұрау. |
Оқушылар шеңберде жиналып, мұғаліммен бірге бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді. |
||
|
|
Жаңа
тақырып
Ертегі түрлері:
|
Оқулық , суреттер |
||
|
Сабақтың ортасы\ сабақтың негізгі бөлімі |
1. Қасқыр – гүл - өмірдің, қуаңшылықтың сыйы, ауа
тазарады, жердің сәні. Ертегіні рөлге бөліп оқу Оқушылар ертегіні рөлге бөліп оқиды. «Гүл күлтешелері» Берілген күлтешелерге «Көктем сәні» туралы оқушылар өз ойларын жазып толтырады. |
Ертегі рөлінің кейіпкерлері |
||
|
Сабақтың соңы |
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
|
Бағалау парақшасын толтырады. |
||
|
Үйге тапсырма |
Мазмұндау |
|||
шағым қалдыра аласыз














