Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Көркем еңбек пәні бойынша 9 сынып ұл балаларға 1 тоқсанның қысқа мерзімді жоспарлар
беріледі
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Көркем еңбек |
Мектеп: |
||||||
Күні: |
Педагогтің аты-жөні: |
||||||
Бөлім: |
Сәндік-қолданбалы өнер |
||||||
сабақ № 1 Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
Сабақтың тақырыбы |
Заманауи интерьердегі сәндік бұйымдар |
||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.1.2.1 мәдени және тарихи жәдігерлер, қолөнер мен дизайн салалары шығармаларының материалдарын, бағытын, салыстырмалы талдау |
||||||
Сабақтың мақсаты |
|
||||||
Сабақтың барысы |
|||||||
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
басы |
Оқушылармен аманадасып,сыныпты түгендеп аламын. Сабақтың тақырыбына шығу үшін оларға әртүрлі интерьерлердің бұйымдарын жинақтап, оқушыларға көрсетемін. Сұрақтар:
Оқушылардың сабақ тақырыбы мен мақсатымен таныстырамын. |
Оқушылар амандасып , бір-біріне сәттілік тілейді. |
Қалыптастырушы бағалау: Бірін – бірі бағалау. |
Оқулықтағы графикалық суреттер |
|||
ортасы |
Оқушылардың сабаққа қызығушылықтарын арттыру үшін отандық интерьер дизайнері Елзат Мұқашевтің сұхбатын қараймыз. Кейін сұрақтар қойылады:
Яғни, қазақ стиліндегі интерьер дизайны енді аяққа тұрып жатқан стиль болып табылады. Қазақ стилінде дәстүрлі әшекейлердің және жарқын элементтердің (бау, басқұрлар) болуы, табиғи жылы түстердің реңктерді (текемет, сырмақ, терілер, кілем) пайдаланумен сипатталады. Сондай-ақ, бұл интерьерде табиғи немесе боялған ағаш (кереге, шаңырақ, есік, кеудеше, ожау), түрлі-түсті маталар (перделер, жастықтар, құрақ көрпе) және асыл металдар - күміс, қола және мыстардың (зергерлік бұйымдар, қару-жарақтар, ыдыстар) болуы шарт. Оқушыларды шағын 4 топқа бөліп аламын. Және оларға материал атауларына сай екі елдің бұйымдары туралы жазылған парақшаларды таратып шығамын. Оқушыларға қалыптастырушы бағалау тапсырмасы: Таңдалған бұйымы материал бойынша ақпаратпен танысыңыз. Және ақпараттағы екі елдің бұйымын Венн диаграммасында салыстырыңыз.Оқушылармен тапсырма бойынша дескрипторларды құрастырып аламын:
|
|
Дискриптор арқылы бағалау 1ші топқа арналған дескрипторлар: Бірнеше елдердің интерьер бұйымдарына салыстырмалы талдау жүргізеді; - Талдау нәтижесі бойынша таныстырылым өнімін даярлайды. Өз талдауымен сыныпты таныстырды. |
Интерактивті тақта https://www.youtube.com/watch?v=izN6A-nHjKw https://krisha.kz/content/articles/2017/inter-er-po-kazahski-v-chyom-osobennost https://kk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%8B%D2%9B |
|||
Аяқталуы |
Уақыт аяқталған кейін оқушылар кезекпен сыныптың алдына шығып өздерінің венн диаграммаларымен таныстырады. Таныстырылым аяқталып болғаннан кейін олардан кейінгі шығатын оқушылар, бұл топты дескрипторлар бойынша бағалап, өз ұсыныс пен пікірлерін жеткізеді. Барлық оқушылар өз жұмыстарын таныстырып болғаннан кейін, әр топ оқушыларына кері байланыс беремін. Оқушыларға сабақтағы жақсы ақпаратты түсіндірген жұпты немесе топты, венн диаграммасынқызықты түрде рәсімдеген, тапсырманы барлық дескрипторларға сай орындаған оқушыларды таңдауды ұсынамын.Сабақты қорытындылау үшін сабақтың мақсатына қайта оралып, оқушылардың мақсатына қаншалықты жете алғандары бойынша кері байланыс беріп аяқтаймын. |
Оқушылар бүгінгі сабақты қандай деңгейде түсініп,білгендерін айтады |
Оқушылардың айтқан жауаптарына пікір қалдыру. |
|
|||
Қосымша ақпарат |
|||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқыту мақсаттары жүзеге асырымды болды ма? Бүгін оқушылар нені үйренді? Оқыту ортасы қандай болды? Менің бөліп оқытқаным өз мәнінде жүзеге асты ма? Мен өз уақытымды ұтымды пайдалана алдым ба? Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен? |
|
||||||
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі тапсырманы атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты) 1: 2: Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға және үйренуге қатысты)? 1: 2: Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпаратты білдім? 1: 2: |
Көркем еңбек |
Мектеп: |
||||||
Күні: |
Педагогтің аты-жөні: |
||||||
Бөлім: |
Сәндік-қолданбалы өнер |
||||||
сабақ № 2 Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
Сабақтың тақырыбы |
Интерьердің сәнді заттарының (шырағдан, сәнді сағаттар) дайындалу техникалары мен тәсілдерін зерделеу |
||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.1.3.1 шығармашылық идеяларды (оның ішінде ақпараттық-коммуникативтік технологияны) дамыту мен іске асыруда бірінші және екінші ақпарат көздерін толыққанды және нәтижелі қолдану |
||||||
Сабақтың мақсаты |
|
||||||
Сабақтың барысы |
|||||||
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
басы |
Оқушылармен аманадасып,сыныпты түгендеп аламын. Сабақтың тақырыбына шығу үшін слайд арқылы 4 әртүрлі суреттерді көрсетемін. Оқушылар әр суретке мұқият қарап оларды өзара байланыстыратын сөзді табулары қажет. Кейін оқушыларға бағыттаушы сұрақтарды қоямын:
Оқушылардың сабақ тақырыбы мен мақсатымен танысырамын. |
Оқушылар амандасып , бір-біріне сәттілік тілейді. |
Қалыптастырушы бағалау: Бірін – бірі бағалау. |
Оқулықтағы графикалық суреттер
|
|||
ортасы |
Оқушыларға сұрақтар қойылады:
Үстел үстіне қойылатын сағат шағын сағат түрі. Үстел үстіне қойылатын сағаттар кабинеттерде немесе кітапханада үйлесімді көрінеді. Қабырға сағаты өте ыңғайлы сағат түріне жатады.Себебі ол интерьерде аса көп орынды алмайды.Сағаттың дизайны мен оны ілу орынына үйлесімді болуы қажет. Оқушыларға берілетін қалыптастырушы бағалау тапсырмасы: Берілген сілтеме бойынша бейнебаянды қарап шығыңыз және сол бойынша бақылау кестесін толтырыңыз. Бақылау кестесінде:
Бақылау парақшасы әр шағын топқа таратылып беріледі. Оқушылармен дескрипторларды құрастырамыз: |
Қазақтың ұлттық сәндік қолданбалы бұйымдары (ши тоқу, киіз бас) Әр түрлі ұлттық бұйымдармен танысады. Оқушылар сәндік-қолданбалы өнер үлгілер атауын анықтайды. (Видеофильмді көру) Жасаған нобайлары мен жоспарын жұпта талқылайды Топтағы әр оқушы қарсы топтағы әр оқушыға сұрақ қояды. |
Дискриптор арқылы бағалау 1ші топқа арналған дескрипторлар: Интерьерге арналған сағат дизайнымен танысады; АКТ-ны қолданып интерьерге арналған сағатты жасаудың техникасын таныстырады. |
Интерактивті тақта 3-Слайд. 4-5 слайдтар 6- . |
|||
А яқталуы |
Оқушылар кезекпен ортаға шығып өздерінің бақылау парақшаларына сүйене отырып, сағатты жасау әдістерін түсіндіреді. Оқушыларды ортаға шығармас бұрын, олардың ортаға шығу кезектерін нақтылап алу қажет.Өзара бағалауды жүзеге асыру таныстыруға шыққан оқушылардың тобын одан кейінгі шығатын оқушылар дескрипторлар бойынша бағалап өз кері байланыстарын береді. Және оқушылардың кері байланыстарын толықтырып тұрамын. Соныңда оқушылармен сабақ мақсатына қайта оралып, оны қаншалықты орындай алғанымыз бойынша кері байланыс беріп, аяқтаймын. |
Оқушылар бүгінгі сабақты қандай деңгейде түсініп,білгендерін айтады |
Оқушылардың айтқан жауаптарына пікір қалдыру. |
|
|||
Қосымша ақпарат |
|||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқыту мақсаттары жүзеге асырымды болды ма? Бүгін оқушылар нені үйренді? Оқыту ортасы қандай болды? Менің бөліп оқытқаным өз мәнінде жүзеге асты ма? Мен өз уақытымды ұтымды пайдалана алдым ба? Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен? |
|
||||||
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі тапсырманы атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты) 1: 2: Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға және үйренуге қатысты)? 1: 2: Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпаратты білдім? 1: 2: |
Көркем еңбек |
Мектеп: |
||||||
Күні: |
Педагогтің аты-жөні: |
||||||
Бөлім: |
Сәндік-қолданбалы өнер |
||||||
сабақ № 3 Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
Сабақтың тақырыбы |
Идеяларды дамытуды талқылау мен нобай орындау. Жұмысты жоспарлау |
||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.1.4.1 жұмысты орындаудың тиімді (оптималды) әдістері мен реттілігін анықтай отырып, шығармашылық қызметін жоспарлау 9.1.5.1 күрделі нысандар, пішіндер мен образдардың дизайнын дайындау үшін түрлі салалар бойынша білімдерді жалпылау |
||||||
Сабақтың мақсаты |
|
||||||
Сабақтың барысы |
|||||||
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
басы |
Оқушылармен амандасып,оларды түгендеймін. Өтілген сабақты оқуышлардың естеріне түсіру үшін «Аквариум»әдісін қолданамын. Оқушыларға алдымен өткен сабақты есімізге түсіру үшін екі -үш оқушы қажет екендігін айтамын. Оқушылар ортаға шығып орындықтарға жайғасқан сәтте, сыныпты тәртіп ережелерімен таныстырамын.Оқушылар өткен сабақтартарды естеріңе түсіріп, жүзеге асырған практикалық жұмыстарды талқылаулары қажет.Талқылауға 3-4 минут беріледі.Оқушылар талқыны еш қысылмай,дауыстап айтады. Талқылап болғаннан кейін, олардың айтқан мәліметтерінің растылығы туралы сыныптастары айтулары тиіс.Айтылмай қалған ақпаратты толықтырулары мүмкін. Оқушыларды сыныпппен бірге үш шапалақпен орындарына шығарып саламыз. Сабақтың тақырыбына шығу үшін оқушыларға сұрақтар қоямын:
Оқушылардың сабақ тақырыбы мен мақсатымен танысырамын. |
Оқушылар амандасып , бір-біріне сәттілік тілейді. Шағын топтағы оқушылар бірігіп тоқсандық жұмыста жасайтын нобайды таңдайды. |
Қалыптастырушы бағалау: Бірін – бірі бағалау. |
Оқулықтағы графикалық суреттер |
|||
ортасы |
Оқушыларды шағын топтарға біріктіремін. Оқушыларға қалыптастырушы бағалау тапсырмасы беріледі: Шағын топтағы оқушылар бірігіп тоқсандық жұмыста жасайтын нобайды таңдаңыз.Таңдалынған нобай негізінде шығармашылық жұмысты жоспарлаңыз. Оқушыларға слайд арқылы жоспар парағын көрсетіп, түсіндіремін. Жоспар парағына шағын топта ақылдаса таңдалыған нобай кірістірілуі керек. Сонымен қатар кестеде қажетті құрал-жабдықтар мен жұмыстың орындалу қадамдарын ашып, жазулары керек. Дескрипторлар:
|
. |
Дискриптор арқылы бағалау дескрипторлар: Игерген білімдерін жалпылап,тоқсандық шығармашылық жұмыста жасайтын сағат нобайын таңдайды; |
Интерактивті тақта https://www.youtube.com/watch?v=ngVZzWR74dk
|
|||
Аяқталуы |
Оқушылардың барлық жұмыстары бір партаның немесе еден бетіне жиналып шағын көрме ұйымдастырылады.Көрмеде мынадай сұрақтар қойылады:
Соныңда оқушылармен сабақ мақсатына қайта оралып, оны қаншалықты орындай алғанымыз бойынша кері байланыс беріп, аяқтаймын. |
Оқушылар бүгінгі сабақты қандай деңгейде түсініп,білгендерін айтады |
Оқушылардың айтқан жауаптарына пікір қалдыру. |
|
|||
Қосымша ақпарат |
|||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқыту мақсаттары жүзеге асырымды болды ма? Бүгін оқушылар нені үйренді? Оқыту ортасы қандай болды? Менің бөліп оқытқаным өз мәнінде жүзеге асты ма? Мен өз уақытымды ұтымды пайдалана алдым ба? Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен? |
|
||||||
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі тапсырманы атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты) 1: 2: Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға және үйренуге қатысты)? 1: 2: Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпаратты білдім? 1: 2: |
Көркем еңбек |
Мектеп: |
|
||||||
Күні: |
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||
Бөлім: |
Сәндік-қолданбалы өнер |
|
||||||
сабақ № 4-5-6-7 -8 Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|||||
Сабақтың тақырыбы |
Интерьердің сәндік заттарын дайындау мен безендіру |
|
||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.2.1.1 мазмұнды, ерекше туындыны орындау үшін өз бетінше және сенімділікпен өнердің көркем құралдарын қолдану 9.1.6.2 бұйымды дайындау мен безендіру барысында заманауи және дәстүрлі емес материалдарды қолданудың өзіндік (оригиналды) шешімдері мен жолдарын ұсыну 9.2.3.3 шығармашылық жұмыстар мен бұйымдар жасау барысында қазақ ұлттық мәдениет элементтерін пайдалану |
|
||||||
Сабақтың мақсаты |
|
|
||||||
Сабақтың барысы |
|
|||||||
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
басы |
Ынтымақтастық атмосфераны орнату үшін бір-біріне жылы лебіздерін білдіреді және күннің сәтті өтуін тілейді. Оқушылармен біріге өтілген сабақты талқылаймыз.Сабақ тақырыбына шығу үшін оқушыларға сағатты түрлі техниикамен орындау жолдарын презентация көрсетіп, сұрақ қоямын: - Бұл слайдта не көрдіңіздір? - Не үшін сағаттарды түрлі техникамен сәндейді?
Кейін сабақ мақсаттарын , бағалау критерилерін таныстырамын. |
Оқушылар амандасып , бір-біріне сәттілік тілейді. |
Қалыптастырушы бағалау: Бірін – бірі бағалау. |
Оқулықтағы графикалық суреттер |
||||
ортасы |
Оқушылармен біріге үй интерьеріндегі сәндеуге арналған бұйымдардың бірі, сағатты қарастырамыз. Оқушыларға идеяларын жетілдіру үшін ноутбуктарды әр топты қамтамасыз ету. Оқушылар алдыңғы сабақта бөлінген шағын топтарда жұмыс жасайды. Тапсырма. Әр топ өздері жоспарлаған парағына сәйкес, материалдарды дайындап, бастапқы кезеңін жасау. Дескрипторлар:
Әр топқа 2минут уақыт беріледі, өздерінің жұмыстарымен кезекпен шығып, таныстырады. Дескриптор бойынша өздерін бағалайды. |
Оқушылар сәндік-қолданбалы өнер үлгілер атауын анықтайды. (Видеофильмді көру) Жасаған нобайлары мен жоспарын жұпта талқылайды |
Дискриптор арқылы бағалау 1ші топқа арналған дескрипторлар: топта өздері жоспарлаған сағаттарының дизайнын алғашқы кезеңі бойынша жасайды. |
Интерактивті тақта Сағат жасау әдістері: әртүрлі техникадағы шебер-класстар Декупаж ✿ Часы ✿ Decoupage ✿ Wall clock ✿ Мастер-класс Татьяны Чимбирь |
||||
Аяқталуы |
«Оқушы үні» әдісі бойынша оқушыларбүгінгі сабақтан өздеріне алған қызықты ақпараттарды айтады. Олар өздерінің жасаған жұмыстары бойынша ойларын айтулары тиіс. Мұғалім оқушылардың жұмыстарына кері байланыс береді |
Оқушылар бүгінгі сабақты түсініп,білгендерін айтады |
Оқушылардың айтқан жауаптарына пікір қалдыру. |
|
||||
Қосымша ақпарат |
|
|||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқыту мақсаттары жүзеге асырымды болды ма? Бүгін оқушылар нені үйренді? Оқыту ортасы қандай болды? Менің бөліп оқытқаным өз мәнінде жүзеге асты ма? Мен өз уақытымды ұтымды пайдалана алдым ба? Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен? |
|
|
||||||
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі тапсырманы атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты) 1: 2: Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға және үйренуге қатысты)? 1: 2: Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпаратты білдім? 1: 2: |
|
Көркем еңбек |
Мектеп: |
||||||
Күні: |
Педагогтің аты-жөні: |
||||||
Бөлім: |
Сәндік-қолданбалы өнер |
||||||
сабақ № 9 Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
Сабақтың тақырыбы |
Жұмысты қорғау. Көрме ұйымдастыру |
||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.3.1.1 медиа құралдары мен онлайн платформаларды қолдана отырып, белгілі бір аудиторияға дайын жұмыстарын қорғауды өз бетінше ұйымдастыру (бейнетаспа, онлайн форумдар, әлеуметтік желілер) 9.3.4.1 өзінің және өзгелердің жұмыстарындағы мақсаттың өзіндік анық көруін және негізделген бағаны өзіндік білдіру |
||||||
Сабақтың мақсаты |
|
||||||
Бағалау критерийлері |
|
||||||
Сабақтың барысы |
|||||||
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
басы |
(Ұйымдастыру бөлімі Сабақтың басында оқушылар назарын аударуға екпін жасау. Коллаборативті орта қалыптастыру. «Комплимeнттeр бұрқacыны» әдіcі aрқылы ынтымaқтacтық aтмоcфeрacын құру. Бұл әдіcтің мaқcaты-бaлaлaрдың нaзaрын ортaғa aудaрып, бір-бірінe мeйірімділікпeн қaрaуғa тәрбиeлeу. Оқушылар сынып ішінде үлкен бір щеңбер құрып, өз қасында тұрған сыныптастарына комплимeнттeр aйтaды. Мыcaлы : Ceн бүгін өтe әдіміcің... Ceн мeйірімдіcің... №1-тапсырма. « Қызықты тапсырмалар» ойыны Мақсаты: Тапсырма өткен сабақпен байланыстырып, тілдік мақсаттарды қамтиды. Оқушылар сынып бөлмесінде әр жерде жасырылған сұрақтарды тауып алып, жауап береді. 1.Интерьердің сәнді бұйымдарын атап өтіңіз? 2.Сәнді интерьер бұйымын (сағат, шырағдан және т.б.) жасауға қандай материал қолданады? 3.Сәнді интерьер бұйымын (сағат, шырағдан және т.б.) дайындалу (жасалу кезеңдері), безендіру технологиясы қалай жүзеге асады? |
Оқушылар амандасып , бір-біріне сәттілік тілейді. |
Қалыптастырушы бағалау: Бірін – бірі бағалау. |
Оқулықтағы графикалық суреттер |
|||
ортасы |
Интерактив тақтасында сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады. Сұрақ-жауап:
Топтық тапсырма:
Тапсырманы қорғау уақыты - 5 минут Тапсырманы бағалау критерийлері:
Қорғау сатысы Оқушылар өз жұмыстарын сынып алдында қорғайды. (Топтық бағалау жүргізу мүмкіндігі бар). Топ оқушылары өз жұмыстарын қорғап болған соң, әртүрлі деңгейдегі оқушыларға тақырып төңірегінде сұрақтар қойылады |
Оқушылар сәндік-қолданбалы өнер үлгілер атауын анықтайды. (Видеофильмді көру) Жасаған нобайлары мен жоспарын жұпта талқылайды Топтағы әр оқушы қарсы топтағы әр оқушыға сұрақ қояды. |
Дискриптор арқылы бағалау 1ші топқа арналған де Толық аяқталған шығармашылық жұмысты топтарда таныстырады; Бағалау арқылы кері байланыс алып, пікір алмасады; Медиа құралдары мен онлайн платформаларды қолданады;скрипторлар |
Интерактивті тақта 3-Слайд. 4-5 слайдтар 6-Слайд. PZ2KFLcY
Слайд 8-9. Кітаптар, журналдар, зерттеу үшін мәтін, фотосуреттер, суреттер. |
|||
Аяқталуы |
Жұмысты аяқтағаннан кейін оқушыларды тәжрибе нәтижелерімен бөлісуге және жұмысты бағалауға ұйымдастыру. Кері байланыс: Жұмысты аяқтағаннан кейін студенттерді эксперимент нәтижелерімен бөлісуге және жұмысты бағалауға шақырыңыз |
Оқушылар бүгінгі сабақты қандай деңгейде түсініп,білгендерін айтады |
Оқушылардың айтқан жауаптарына пікір қалдыру. |
|
|||
Қосымша ақпарат |
|||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқыту мақсаттары жүзеге асырымды болды ма? Бүгін оқушылар нені үйренді? Оқыту ортасы қандай болды? Менің бөліп оқытқаным өз мәнінде жүзеге асты ма? Мен өз уақытымды ұтымды пайдалана алдым ба? Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен? |
|
||||||
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі тапсырманы атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты) 1: 2: Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға және үйренуге қатысты)? 1: 2: Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпаратты білдім? 1: 2: |
сертификат алыңыз!