Материалдар / Macromedia Flash Maker 10 сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Macromedia Flash Maker 10 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Қоғамдық-гуманитарлық бағыттағы 10 сыныптарға арналған сабақ жоспары
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
03 Наурыз 2018
694
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімдік жоспарлау


САБАҚ: информатика

Мектеп: «Бірлік» жом

Күні: 04.03.20107 ж.

Мұғалімнің есімі: Алтынбекова Ф.К.

СЫНЫП: 10 «Ә»

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы

Macromedia Flash Maker бағдарламасы

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)

Macromedia Flash Maker бағдарламасында анимацияларды құру, дыбыстық файлдарды жариялауды меңгерту

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар: Macromedia Flash Maker бағдарламасымен таныс

Оқушылардың басым бөлігі: Macromedia Flash Maker бағдарламасының құралдарымен таныс

Кейбір оқушылар: Macromedia Flash Maker бағдарламасымен жұмыс жасауды біледі

Тілдік мақсат

Оқушылар:


Негізгі сөздер тіркестер: Майкрасофт офис, Macromedia Flash Maker,Edit, Paste т.б.



Жазылым бойынша ұсыныстар:


Алдыңғы оқу

Компьютерлік анимацияда қабаттар рөлі, бірнеше қабаттардан тұратын объектілердің орнын ауыстыру.

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)

Ресурстар

Басталуы


І.Ұйымдастыру (2 мин)




ІІ. Үй тапсырмасын сұрау

(6-мин)



Сәлемдесу. Сынып оқушыларын түгендеу, журнал жазу.



  1. Қабат ішіндегі қабатша дегеніміз не?

  2. Жаңа қабатшаны қалай құрамыз?

  3. Қабатшаның қандай маңызы бар?

  4. Қабаттың қасиеттері

  5. Қабат туралы интерактивті мағлұматты қалай аламыз?






А4 қағазы, маркер, стикерлер









Ортасы


ІІІ. Жаңа сабақ (10 мин)


















ІV.Тәжірибелік жұмыс орындау (15 мин)



V. Сергіту сәті (3 мин)



MacromediaFlash MX бағдарламасы Web-сайтты және презентация зжасау барысында қолданылатын  интерактивті векторлық анимация жасауға арналған интегралды орта. Бағдарлама көмегімен мынадай жұмыстар орындауға болады: кескін салу, вектор және растр графикасын беруге, алынған растрлы графиканы векторлық графикаға түрлендіруге, мәтінмен жұмыс жасауға объетивті формасын, қалпын, уақыт және кеңістікке байланысты өзгертуге, интерактивті анимация үшін басқару элементін жасауға, роликтерді, оқиғаларды дыбыстауға, анимация үшін ActionScript бағдарлама тілін қолдануда кескін, клип, батырмалар және ActionScript сценарийлердің кітапханаларын жасау және оны пайдалану.



Тақырыпқа байланысты тапсырманы ноутбуктерде орындайды.





1 оқушы құлаққап (наушник) киіп әуен тыңдап тұрады 2-ші оқушы информатикаға байланысты термин сөздер айтады. 1-ші оқушы сол сөзді табуы керек.







Аяқталуы

VІ.Бекіту (5 мин)








VІI.Бағалау (1мин)


VIІI.Үйге тапсырма (1мин)



Кері байланыс (1 мин)

  1. Нысанды қандай тәсілдер арқылы орнынан жылжыта аламыз?

  2. Нысандарды қалай топтасырамыз?

  3. Нсындарды қалай жоямыз?

  4. Бірнеше нысанды анимауциялау неше кезеңнен тұрады?

  5. Add Motion Guide қандай қызмет атқарады?


иынтық балл бойынша бағалаймын.



Macromedia Flash Maker бағдарламасының құралдарын толығымен жазып, жаттау.



«INSERT» әдісі арқылы кері байланыс жасау.





















Қосымша ақпарат : Internet ресурстары, оқулық.

Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?

Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?


Пәнаралық байланыс. Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері. АКТ-мен байланыс. Құндылықтардағы байланыс




Рефлекция. Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?

Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтаға жауап беріңіз.


Қорытынды бағамдау


Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

  • ...

  • ...

Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

  • ...

  • ...

Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білді?



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!