Материалдар / математика сабағы. Ашық сабақ.Өтілген материалды бекіту
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

математика сабағы. Ашық сабақ.Өтілген материалды бекіту

Материал туралы қысқаша түсінік
математикалық есептер шығару оқушыларды жан жақты тәрбиелеу
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
27 Маусым 2018
448
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

23.04.2018

Математика 3 « Б» сынып

Мұғалім: Баялиева С.

Сабақтың тақырыбы: Өтілген материалды бекіту

Сабақтың мақсаты:

1. Өтілген материалдарды өмірде қолдану дағдыларын бақылау

2.Оқушылардың ұшқыр ойлау қабілеттерін арттыру,тіл байлығын молайту,өз ойын еркін,нақты, жүйелі түрде жеткеру қабілетін қалыптастыру

3.Оқушыларды заман талабына сай экономикалық сауаттылығын арттыру,зияткерлікке жауапкершілікке,ынтымақтастыққа,мамандыққа баулу


Күтілетін нәтиже: Есеп шығарудың тиімді жолдарын үйренеді, топпен жұмыс істейді. Бұрын білетін ақпаратпен байланыстырады, оқушылар жеке.жұппен,, топпен жұмыс істей отырып идея бөліседі, талдайды, жинақтайды, қорытындылайды, бағалайды,сұрақ қоюға дағдыланады

Сабақтың әдісі:«Топтық жұмыс»

Сабақтың түрі Білімді пысықтау

Сабақ көрнекілігі : Плокаттар, суреттер

Сабақтың барысы

I. Ұйымдастыру кезеңі.

Назарларын сабаққа аудару.

II. Үй тапсырмасын тексеру талдау.

5 Есеп бет 125

III. Мақсат қою.

Сабақтың мақсат, міндеттерін хабарлау,

IV. Жаңа сабақ.

Оқулықпен жұмыс.

1 Есеп.

18*2=36:12=3*2=60 36:3=120:60=2*38=76

360:6=60:20=3*30=90 280:10=28*2=56*10=560

2 Есеп.

690:3= 230 468:2=234 900-73= 827 19+827=846

480:4= 120 322*3=966 65+498=563 303-78=225

410*2= 820 320*3= 960 66+398=464 702-87=615

660:3= 220 250*3= 750 540:2=270 390:3=130

3 Есеп.

Х:50=10 Х:20=30

Х=10*50 Х=30*20

Х=500 Х=600

500:50=10 600:20=30

Сергіту сәті.

4 Есеп.

А) 120:10-80:10=4

Ә) (120+80):5=10

Б) 80+120=200

В)120+120-80=160

5 Есеп.

А) 250*2+120*3=860

Ә) 250*2-120*3=140

8 Логикалық тапсырма ауызша орындалады.

Қоланылған модульдер: оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер,талантты және дарынды блаларды оқыту ,оқушылардың жас ерешеліктері,оқытуды басқару және көшбасшылық.

Уақыты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

Ресурстар, көрнекі құралдар


Кіріспе.

Психологиялық ахуал:

Болашақтың ұрпағымыз білімді

Көрсетеміз сабақтан алған білімді

Тапқырлықты таныту мақсатымыз

Біліммен шықсын тек,атымыз

«Асыл жастан-шығады» ұранымыз

Елімнің көкке шығар қыранымыз!


Ұйымдастыру кезеңі:

Мұғалім сөзі : «Адам байлығының ең тамашасы-білім» деген екен Абу Райхан Беруни

-Мен сендердің алған білімдеріңді бүгін


«Миға шабуыл»:

1. Қарама қарсы қабырғалары өз ара тең геометриялық фигураларды қалай атаймыз?

2. Ауданды қалай табамыз?

Оқушылар ынтымақтастық қалыптастырады





































Негізгі бөлім.

Мағынаны тану:

Оқушылар өз бетімен жұмыс жасап белсенділік көрсетуіне жағдай жасау

Фархаттың салмағы- 21 кг


Мұраттың салмағы -18 кг

Әкесінің салмағы - 75кг

Сұрақ: Қайық 100 кг көтеретін болса олар өзеннің арғы бетіне қалай өтеді?


Сергіту сәті «10 сұрақ» әдісі

4- тур Қорытынды

Спикер әр топтағы оқушылар бағасымен таныстырады

Менеджер банктің қаржысын есептейді.

Әрбір оқушыны бағалауға мүмкіндік туады, өзін-өзі бағалайды.










.





























Қортынды.

- Бүгінгі сабақтан не үйрендік?

  • Қандай тапсырма қиын болды?






Бағалау. үйге тапсырма №6, 7 есеп.


Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!