Материалдар / Не білесің және не істей аласың
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Не білесің және не істей аласың

Материал туралы қысқаша түсінік
Өз білімің мен білігіңді тескересің
Материал тегін
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Бөлімі:

4С. Нысандардың орналасуы және бағыты

Педагогтің аты-жөні:

Калиева Б Т

Күні:


Сыныбы:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Не білесің және не істей аласың

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

1.3.2.1 түзу, тұйықталған және тұйықталмаған және қисық, сынық сызықты жазықтықта/қарапайым жазық геометриялық фигураларды (үшбұрыш, төртбұрыш) нүктелі қағазда кескіндеу;

1.3.2.2 берілген ұзындығы бойынша кесінді сызу;

1.3.2.3 жазық фигуралардың моделдерінен және бөліктерінен композиция құрастыру;

Сабақтың мақсаты:

Өз білімің мен білігіңді тескересің

Сабақтың барысы:

Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Қызығушылықты ояту

0-3

Ынталандыру

Мұғалім бұл сабақта балалардың білім, білік және дағдыларды игеру деңгейлерін анықтайтындарын айтады. Ол балалардан тексеру жұмыстарын орындаудың не үшін керек екенін олардың қалай түсінетінін сұрайды. Бұл бұдан кейінгі оқытуға қалай әсер етеді?



Оқулық.


4-6

Өзектендіру.

Мұғалім тексеру жұмысын қалай орындау және қалай қате жібермеу керектігі туралы әңгіме-дүкен өткізеді.

(Тапсырманы мұқият оқып шығу, оны қалай орындау керектігін түсіну, ал орындап болған соң шешуін тексеру керек).

Ал егер сонда да қателер болса, бұл не деген сөз? (Оқушының бір нәрсені түсінбегені, мұқият болмағаны)

Қатені өзіне түзеуге бола ма? (Болады, ол үшін қателескен жерің бойынша ережені еске түсіру, оны қайталау және ұқсас тапсырмаларды орындау керек).





7-10

Мақсат қою (мәселелік жағдаят).

Мұғалім балаларды бақылау жұмысының мәтінімен таныстырады (дәптердегі парақ). Тапсырмаларды оқуға көмектеседі. Бұдан әрі тапсырмаларды әркім өз бетімен орындауы керектігін айтады.

Мәселелік жағдаятты түсінеді.



Мағынаны тану

10-15

Жиынтық бақылауға дайындық. Үлгі бақылау жұмысын орындау.


Ұсынылған ұзындықтағы кесіндіні кесіндіні сызу алгоритмін қолданып орындайды.


Есептеуді орындайды.







Көгөністің массалары бойынша диаграмма құрады.

6 кг > 3 кг

3 кг > 2 кг

2 кг >1 кг

Теңсіздіктер құрады.











.




Ақиқат пікірлерді анықтайды.

1, 3.






Бірінші күні – 50 а.

Екінші күні - ?, 20-ға кем

Шешуі: 50-20=30 а.

Жауабы: Екінші күні музейға 30 адам келді





Фигураларды санап, қатесін түзетеді.

Тіктөртбұрыш -4

Үшбұрыш - 3

Дөңгелек -1

Шаршы - 2


«Жетістік баспалдағымен» өзін-өзі бағалау

Оқулық.

Дәптер.


Рефлексия

32-35

«Себет» стратегиясы.

Себеттің суреті алдын ала ілінеді. Сабақтың соңында оқушылар мұғалімге қоятын сұрақтарын стикер түрінде жапсыра алады. Осылайша мұғалім оқушылармен кері байланыс жасайды.



«Себет» стратегия-сы



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!