Материалдар / Сабақ жоспарлары,4сынып

Сабақ жоспарлары,4сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
4сыныпқа арналған сабақ жоспарлары!
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
18 Желтоқсан 2017
735
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Тексерілді: Оқу ісінің орынбасары:

Өзiн-өзi тану сабағының жоспары

Мерзiмі: 1Тақырыбы: Өзін-өзі тану-өмірді тануҚұндылық:СүйіспеншілікҚасиеттер: сыйластық, кішіпейілділік, ізгілікМұғалiм: .Класс: 4 Оқушылар саны:

Сабақ мақсаты:Балалардың сүйіспеншілік құндылығы туралы түсініктерін кеңейту Міндеттері:
  • Пәннің мазмұнымен таныстыру
  • Өмірді тануға қызығушылықтарын арттыру,ізгілікке баулу
  • Сыйластыққа, кішіпейілділікке тәрбиелеу
  • Ресурстар:
    Сабақ барысы:
  • Ұйымдастыру кезеңi. Сәлемдесу
  • Оқу құралдарына назар аудару
  • Тыныштық сәтi. Нұрға бөлену
  • Үй тапсырмасын тексеру.
  • «Менің жазғы демалысым»
  • Жазғы демалыста қандай ізгі істер жасадыңдар?
  • Сабақ барысын талқылау:
  • Дәйексөз.
  • «Адам өміріндегі ең қажетті білім-өзін-өзі тану» Б.ФонтенельҰлдар 2-рет, қыздар 2-рет, барлығы 1-рет қайталап айту



  • Әңгiмелеу (сұхбат).
  • «Екі дос және қария» Аңыз
  • Аңыздан қандай ой түйдіңдер?
  • Екі достың әрекеттеріне көзқарастарың қандай?


  • Шығармашылық жұмыс, топтық жұмыс.
  • Дәптерде берілген сұрақтарға жауап беру


  • Топпен ән айту.
  • «Балдәурен» өлеңін айту


  • Үй тапсырмасы.
  • 2-сабақтағы «Құштарлық» әңгімесін оқу


  • Соңғы тыныштық сәтi. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық... бүкiл әлемде)






  • Тексерілді: Оқу ісінің орынбасары :

    Өзiн-өзi тану сабағының жоспары

    Мерзiмі: 2Тақырыбы: Білімге құштарлықҚұндылық: АқиқатҚасиеттер: білім, талап, шыншылдықМұғалiм: Класс: 4 Оқушылар саны:
    Сабақ мақсаты:Ақиқат құндылығы арқылы оқушылардың білім туралы түсініктерін кеңейту Міндеттері:
  • Білім, даналық ұғымдары туралы түсініктерін кеңейту
  • Білімге, оқуға қызығушылықтарын дамыту
  • Білімді бағалауға талап қоя білуге, шыншылдыққа тәрбиелеу
  • Ресурстар: үнтаспа, мақал, әңгіме
    Сабақ барысы:
  • Ұйымдастыру кезеңi. Сәлемдесу
  • Оқу құралдарына назар аудару
  • Тыныштық сәтi. Нұрға бөлену
  • Үй тапсырмасын тексеру.
  • «Құштарлық» әңгімесі
  • Талапты баланың білімге құштарлығын қалай аңғаруға болады?
  • Баланың бойынан өздеріңе ұнайтын қандай жақсы қасиеттерді көрдіңдер?
  • Сабақ барысын талқылау: тыныштық сәтінен соң түсінік айтады
  • Дәйексөз.
  • «Оқу-білім бұлағы, Білім-өмір шырағы» Халық мақалыҰлдар 2-рет, қыздар 2-рет, барлығы 1-рет қайталап айту
    Мағынасын түсінеді
  • Әңгiмелеу (сұхбат).
  • «Сәтемір хан» Ы.Алтынсарин
  • Шығармадан қандай ой түйдіңдер?
  • Құмырсқаның әрекетіне көзқарастарың қандай?
  • Пікірлерін білдіреді
  • Шығармашылық жұмыс, топтық жұмыс.
  • Оқушылар шет елде оқып жүрген Аружанға хат жазып, тілектерін білдіреді.
    Хат жазады
  • Топпен ән айту.
  • «Ұстазым» өлеңін айту
    Өлең айтады
  • Үй тапсырмасы.
  • 3-сабақтағы «Асан мен Үсен» атты Ы.Алтынсариннің шығармасын оқу
    Күнделікке үй тапсырма ны жазады
  • Соңғы тыныштық сәтi. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық... бүкiл әлемде)






  • Тексерілді: Оқу ісінің орынбасары:

    Өзiн-өзi тану сабағының жоспары

    Мерзiмі: 3Тақырыбы: Ойлы бала озарҚұндылық: Дұрыс әрекетҚасиеттер: дұрыс ой, зейінділік, шыдамдылықМұғалiм: Класс: 4 Оқушылар саны:
    Сабақ мақсаты:Дұрыс әрекет құндылығы ретінде ой ұғымының мәнін ашу Міндеттері:
  • Терең ойдың, ойлаудың адам өміріндегі маңыздылығын түсіндіру
  • Ойлай білу іскерліктерін дамыту
  • Ойлылыққа, зейінділікке, шыдамдылыққа тәрбиелеу
  • Ресурстар: үнтаспа, мақал, әңгіме
    Сабақ барысы:
  • Ұйымдастыру кезеңi. Сәлемдесу
  • Оқу құралдарына назар аудару
  • Тыныштық сәтi. Нұрға бөлену
  • Үй тапсырмасын тексеру.
  • «Асан мен Үсен» атты Ы.Алтынсарин шығармасы
  • Сендер қай баланы ойлы бала деп ойлайсыңдар?
  • Ойлы баланың бойында қандай қасиеттер болу керек?
  • Сабақ барысын талқылау: тыныштық сәтінен соң түсінік айтады
  • Дәйексөз.
  • «Терең ой – асыл іс» АбайҰлдар 2-рет, қыздар 2-рет, барлығы 1-рет қайталап айту
    Мағынасын түсінеді
  • Әңгiмелеу (сұхбат).
  • «Құмға салынған сурет»
  • Әңгімеден қандай ой түйдіңдер?
  • Жас бала кімнен жөн сұрайды?
  • Жетім баладан атақшы суретші Әбілхан Қастеевтің шығуында қандай сыр бар?
  • Пікірлерін білдіреді
  • Шығармашылық жұмыс, топтық жұмыс.
  • Оқушылар екі топқа бөлінеді. 1-топ Асанның бойындағы қасиеттерді, 2-топ Үсеннің бойындағы қасиеттерді жазады.
  • Топпен ән айту.
  • «Болайықшы осындай» өлеңін айту
    Өлең айтады
  • Үй тапсырмасы.
  • 4-сабақтағы «Күмән» М.Гумеровтің әңгімесін оқу
    Күнделікке үй тапсырма ны жазады
  • Соңғы тыныштық сәтi. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық... бүкiл әлемде)






  • Тексерілді: Оқу ісінің орынбасары:

    Өзiн-өзi тану сабағының жоспары

    Мерзiмі: 4Тақырыбы: Менің сыныбым – менің ұжымымҚұндылық: СүйіспеншілікҚасиеттер: татулық, сыйластық, достықМұғалiм: Класс: 4 Оқушылар саны:
    Сабақ мақсаты:Сүйіспеншілік құндылығы ретінде татулық, достық түсініктерін кеңейту Міндеттері:
  • ұжымның адам өміріндегі маңыздылығын түсіндіру
  • өзара татулық, сыйластық қарым-қатынастарын дамыту
  • бірлікке, сыйластыққа, достыққа тәрбиелеу
  • Ресурстар: үнтаспа, мақал, әңгіме
    Сабақ барысы:
  • Ұйымдастыру кезеңi. Сәлемдесу
  • Оқу құралдарына назар аудару
  • Тыныштық сәтi. Нұрға бөлену
  • Үй тапсырмасын тексеру.
  • «Күмән» М.Гумеровтің әңгімесі
  • Сынып оқушыларының қандай қасиеттерін көруге болады?
  • Өз сыныптарыңда осыған ұқсас оқиғалар болды ма?
  • Сабақ барысын талқылау: тыныштық сәтінен соң түсінік айтады
  • Дәйексөз.
  • «Ұжымда болу - бақыт» Ә.ТабылдиевҰлдар 2-рет, қыздар 2-рет, барлығы 1-рет қайталап айту
    Мағынасын түсінеді
  • Әңгiмелеу (сұхбат).
  • «Кім Қызжібек болады» Әңгіме
  • Сендерше сыныпта кім Қызжібек болады?
  • Өз сыныптарыңда осындай жағдай болды ма?
  • Сыныптарыңа қандай тілек айтар едіңдер?
  • Пікірлерін білдіреді
  • Шығармашылық жұмыс, топтық жұмыс.
  • Оқушылар үш топқа бөлініп, жағдаяттарды шешеді.
    Жағдаятты шешеді
  • Топпен ән айту.
  • «Балдаурен» өлеңін айту Музарт тобы
    Өлең айтады
  • Үй тапсырмасы.
  • 5-сабақтағы «Әже әңгімесін» оқу Оқушы дәптердегі тапсырманы орындау
    Күнделікке үй тапсырма ны жазады
  • Соңғы тыныштық сәтi. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық... бүкiл әлемде)










  • Тексерілді: Оқу ісінің орынбасары:

    Өзiн-өзi тану сабағының жоспары

    Мерзiмі: 5Тақырыбы: Менің арманымҚұндылық:СүйіспеншілікҚасиеттер: арман, жақсылық, ақ ниетМұғалiм: Класс: 4 Оқушылар саны:

    Сабақ мақсаты:Сүйіспеншілік құндылығы ретінде оқушылардың жақсы ниетпен армандай білуіне ықпал ету Міндеттері:
  • Арман ұғымы туралы түсінік беру
  • Балалардың ойын, қиялын дамыту
  • Жақсылыққа тәрбиелеу
  • Ресурстар: бейнетаспа, үнтаспа
    Сабақ барысы:
  • Ұйымдастыру кезеңi. Сәлемдесу
  • Оқу құралдарына назар аудару
  • Тыныштық сәтi. Нұрға бөлену
  • Үй тапсырмасын тексеру.
  • 5-сабақтағы «Әже әңгімесін» оқу Оқушы дәптердегі тапсырманы орындау «Арман мен ақыл» өлеңі
  • Өлең неліктен «Арман мен ақыл» деп аталған ?
  • Білімнің арманға қандай қатысы бар?
  • Сабақ барысын талқылау:
  • Дәйексөз.
  • «Арман – адамға қанат» Халық мақалыДәйексөзді ұлдар 2-рет, қыздар 2-рет және бірі бірге қайталап, мағынасын талдап, дәптерге жазады.


  • Әңгiмелеу (сұхбат).
  • «Қошқар мен теке» бейнетаспа
  • Текенің арманы не еді?
  • Қошқардың ұстамдылығына қалай қарайсыңдар?
  • Текенің шыдамсыздығы, қошқардың сабырлығы, қоңыздың еңбексүйгіштігі сендер де бар ма?
  • Адам өз арманына жету үшін не істеу керек?


  • Шығармашылық жұмыс, топтық жұмыс.
  • Балалар екі топқа бөлінеді: І-топ өз армандарына қандай қадамдар арқылы жететіндерін жазса, ІІ-топ адами қасиеттерді пайдалана отырып, арманға жету баспалдақтарын құрады.


  • Топпен ән айту.
  • «Өмір» Заман тобы


  • Үй тапсырмасы.
  • 6-сабақтағы «Өсиет әңгімені» оқу


  • 9. Соңғы тыныштық сәтi. (Тыныштық... бар жерде, тыныштық... бүкiл әлемде)












  • Тексерілді: Оқу ісінің орынбасары:

    Өзiн-өзi тану сабағының жоспары

    Мерзiмі: № 6 770 ₸ - Сатып алу
    Ресми байқаулар тізімі
    Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
    Осы аптаның ең үздік материалдары
    Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
    Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
    тақырыптармен дайындаймыз
    Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
    Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
    Толығырақ