Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып көруге болады
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Мектеп:
Күні:____ Мұғалімнің аты – жөні: Сынып: 6 қатысқандар ____ қатыспағандар_____
Сабақтың тақырыбы:
Бөлім 6.3.А-Компьютерлік ойындарды жасауТақырыбы:§19 Сахна мен кейіпкерлерді бейнелеу
Оқу мақсаты:
6.3.2.1.-есептің шешімінқадамдапталдау
Сабақтың мақсаты:
Барлықоқушылар:компьютерлікойындақолданылатынсахналардыжәнекейіпкерлердіанықтауБасым көпшілігі:Сахнаны белсенді ету және кейіпкерлерді орналастыруКейбір оқушылар:Спрайттарға арналған бағдарлама құрау
Бағалау критерийлері:
Компьютерлік ойында қолданылатын сахналарды және кейіпкерлерді анықтайды.
Сахнаны белсенді етіп, кейіпкерлерді орналастырады.
Ойынның сценариін жасау, алгоритмді блок-схема түрінде ұсыну
Сабақтың барысы:
Ресурстар
Сабақтың басы:2 минут
3 минут
Ұйымдастыру кезеңі.Психологиялық ахуал қалыптастыру.Шаттық шеңбер «Сен суретшісің»әдісі
Үй тапсырмасы«Кезбе тілші» әдісі -Сызықтық, тармақталған, циклдік алгоритмдер дегеніміз не? Оларға мысал келтіріңіз.
микрофон
Сабақтың ортасы:
І тапсырма5 минут
ІІ тапсырма10 минут
Сергіту сәті. 2 минут.
ІІІ тапсырма15 минут.
Тапсырма (Ж) /Жеке тапсырма/
Қ.Б.Бірін бірі бағалау
1.Кітапхана қорынан жер шарының суретін таңдап алып, сахнаға орналастырыңыз.2. Енді скрипті блоктарымен қажетті программа енгізіңіз.3.Шарды алға 10 қадам қозғалтып, 15 градуска қарай шеңбер бойымен бұрыңыз.4. Сахнаны белсенді етіп, нәтижесін көріңіз.
Қ.Б.Өзін өзі бағалау
«Дирижер» әдісі.Жүргізушібірқимылкөрсетіп, сұқсаусағыменкімдікөрсетсе, соладамқимылдықайталаукерек. Кім тез қайталайалмаса, солойыннаншығады.
Барыс Астананың көрікті жерлерін аралаймын деп шешті. Соңында барыс киімінауыстырды. Барыстың әрекеттерін орындайтын бағдарламаны тармақталу мен циклді қолданып құрыңыз.
Қ.Б.Өзін өзі бағалайды.
Саралау1. Дария бағдарлама құрды. Скрипттің мағынасын ашатын түсініктеме құрыңыз жәненысандардың атауын жазыңыз.
таратпакарточкаларкесте
интерактивті тақта, слайд
Сабақтың соңыКері байланыс 3 мин
«3-2-1» әдісі арқылы3-сабақтан алған 3 маңызды ақпарат2-қиындық келтірген 2 мәселе1-Сабақта ұнаған 1 жағдайлардыоқушыларстикергежазады
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз