Материалдар / Шығарма «Мен ғарышкер боламын»
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Шығарма «Мен ғарышкер боламын»

Материал туралы қысқаша түсінік
3 сыныптар үшін "Мен ғарышкер боламын" шығарма жұмысына арналған қысқа мерзімді жоспар. Шығарманың мәтіні, жоспары жазылған
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
03 Мамыр 2022
982
1 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Бекітемін:_________

Қысқа мерзімді жоспар


Бөлім

Су – тіршілік көзі

Педагогтің аты - жөні

Нүсіпжан Н.С.

Күні

15.04.2022ж.

Сынып:3

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Пәні

Қазақ тілі

Сабақтың тақырыбы

Шығарма «Мен ғарышкер боламын»

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

3.2.3.1 мәтін мазмұны бойынша пікір білдіруге бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру

3.3.4.1 мұғалімнің көмегімен сызба, график, кесте, фотосуреттер пайдаланып мәтін құру/компьютерде теру

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар: жіберілген пунктуациялық, орфографиялық, грамматикалық жəне стилистикалық қателерді мұғалімнің көмегімен тауып, түзетеді,сөйлемнің тұрлаулы (бастауыш, баяндауыш) жəне тұрлаусыз мүшелерін ажыратады;

Оқушылардың басым бөлігі: бақылау диктантын жазады, сөйлемнің тұрлаулы(бастауыш, баяндауыш) және тұрлаусыз мүшесін ажыратады

Кейбір оқушылар: бақылау диктантын көркем , қатесіз жазады, сөйлемді сөйлем мүшесіне дұрыс талдайды

Бағалау критерийлері

-бақылау диктантын көркем, қатесіз жазады

-бірінші сөйлемді сөйлем мүшесіне талдайды


Сабақтың кезеңі /уақыты

Педагогтің әрекеті



Оқушының

әрекеті


Бағалау



Ресурстар


Сабақтың басы

10 минут


Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен таныстырады

Үй тапсырмасын сұрау

Өткенді қайталау

«Лездік сұрақтар» әдісі

Бастауыш пен баяндауыш сөйлемнің қандай мүшелері?

Бастауыштың сұрақтары қандай?

Баяндуыштың сұрақтары қандай?

Бастауыш та, баяндауыш та зат есімнен жасалса, бастауыштан кейін не қойылады?

Бастауыштың ісін, қимылын білдіретін сөздерді қалай атайды?

Қимыл –іс әрекеттің иесін білдіріетін сөздерді не дейміз?

Оқушылар сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады


Үй тапсырмасын тексертеді(1б)



Сұрақтарға жауап береді










1 балл





«Басбармақ» әдісі

Диктанттар жина-ғы


Сабақтың ортасы

30 минут











Архитектура

Адам баласы көне заманнан-ақ құрылыспен айналысқан. Олар үйді қамыстан, балшықтан, ағаштан, тал шыбықтардан салған. Тіпті су айдынана үй тұрғызып үйренген. Бұл техника, ғылым және өнермен байланысты. Адамдар сәулетті, әдемі өмір сүргілері келеді. (32 сөз)

Жазылуы қиын сөздер: су айдынына, техника, сәулетті, сүргілері.

Тапсырма:

1)Екінші сөйлемді сөйлем мүшесіне талда.

2)Архитектура сөзіне дыбыстық талдау жаса.

Бақылау диктантын жазады,


Бірінші сөйлемді сөйлем мүшесіне талдайды.

Берілген сөзге дыбыстық талдау жасайды.
































Сабақтың аяғы

5 минут

«Сұрақ –жауап» әдісі

Бүгінгі сабақта не үйрендің?

Сен үшін не қиын болды?

Саған қандай тапсырма қызықты болды?


Сұрақтарға жауап береді




«Басбар-мақ» әдісі

Үйге:

Қайта-лу, ерже-лерді жаттау


Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!