Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Сыныптан тыс сабақ жоспары Мамандық 8-сынып
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
«М.О.Әуезов атындағы педагогикалық колледжі» ҚМКҚ
Сыныптан тыс сабақ жоспары
Қазақ тілі
Тақырыбы: Мамандық
Іс-тәжірибе базасы: « № 6 ЖОББМ» КММ
Әдіскер:.......... Сербурина Н.А
Пән мұғалімі: ............ Аманжолова Г.Қ
Машықкер:............ Аманжол Дильнара
Сыныбы: 8 «А»
Күні: 09.12.2020 ж
Баға____________
2020 жыл
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Бөлімнің атауы: Адамзаттық құндылықтар және әлем мәдениеті Фонетика |
Мектеп: «№ 6 ЖОББМ» КММ |
||||||||||||||||
Күні: 09.12.2020 ж |
Машықкердің аты жөні: Аманжол Дильнара |
||||||||||||||||
Сынып: 8 «А» Пәні: қазақ тілі |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар |
|||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы |
Мамандық |
||||||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
Т/А. 8.1.4.1 - мәтінде көтерілген мәселені (тұрмыстық, әлеуметтік) талдай отырып, негізгі ойды анықтау; |
||||||||||||||||
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар орындай алады: Мәтінде көтерілген мәселені талдайды; |
||||||||||||||||
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Мәтінде көтерілген негізгі ойды анықтайды; |
|||||||||||||||||
Кейбір оқушылар орындай алады: Мәтінде көтерілген мәселені тұрмыстық, әлеуметтік жағынан талдайды; |
|||||||||||||||||
Бағалау критерийі |
|
||||||||||||||||
Тілдік мақсат |
Мамандық тақырыбында оқып біледі, термин сөздерді түсініп, тапсырмаларды орындау барысында дұрыс пайдаланады. Берілген тапсырма бойынша өмірмен байланыстыра отырып, өз постерлерін қорғайды. |
||||||||||||||||
Ресурстар |
Оқулық, суреттер, кері байланыс, стикер. |
||||||||||||||||
Пәнаралық байланыс |
Өзін-өзі тану |
||||||||||||||||
АКТ –ны қолдану дағдылары |
Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия. |
||||||||||||||||
Алдыңғы білім |
Мамандық таңдау негізгі-іс |
||||||||||||||||
|
Жоспар |
||||||||||||||||
Сабақтың басы 5 мин |
Үйге берілген тапсырманы сұрау. Оқушыларды топқа бөлеміз. 1-топ- «Білім» 2-топ- «Оқу» 3-топ- «Еңбек» «Кроссенс» әдісі арқылы сабақтың тақырыбын анықтау.
Оқушылар суреттегі ұғым атауларын нақты атамай, өздеріне тән қасиеттер мен іс-әрекеттері арқылы табады. |
https://images.app.goo.gl/w9DaeJBt9pi7TX8Z7
|
|||||||||||||||
Сабақтың ортасы 30 мин
Сабақтың соңы 5 мин
|
Жаңа тақырыппен танысу. Жаңа білімді меңгеру.1-тапсырма. Мәтінмен танысады.
2-тапсырма: «Сұрақты қағып ал» әдісі арқылы төмендегі сұраққа жауап беріп, эссе жазады.
3-тапсырма. «Екі жақты күнделік» әдісі арқылы төмендегі кестені толықтырыңыз.
Дискриптор: Мәтіндегі негізгі ойды анықтай алады. Оның артықшылығы мен кемшілігін жіктейді. Мәтінде көтерілген мәселені анықтайды. Жаңа сөздерді түсіндіре алады. 4-тапсырма: Топтық тапсырма. Төмендегі сұрақтарға ұжымдасып жауап бер. 1-топ- «Білім» Неліктен ЖОО-ны бітірген жастар жұмыс жасауға ниеті жоқ? 2-топ- «Оқу» Мамандықты қалай таңдар едіңіздер? 3-топ- «Еңбек» Мамандық таңдауда қаражаттың маңызы бар деп ойлайсыңдар ма?
5-тапсырма. Мәтінді негізге ала отырып,өз ойыңен, дәлелді түрде төмендегі тапсырманы орынды.
Дескриптор -мәтіннің жанрын ажыратады; -мәтіннің ресімделуін анықтайды; -жанрлық ерекшелігін анықтайды; 3-тапсырма. «Еркін жазба» әдісі.
«Көңіл толқыны» күйі
тыңдатылады. Сол тыңдаған әуенге жауап
ретінде «Еркін жазба»
әдісі арқылы бес минут ішінде
мамандық жайлы шығарма жазады. Еркін жазбаны бір рет те
тоқтамастан, қандай да бір түзету енгізбестен жазу қажет.Уақыт
аяқталған кезде, оқушылар өз жазғандарымен топ мүшелерін
таныстырады. Ең жақсы деп танылған жұмысты ұжымда оқуға
болады. Тақырыпқа қатысты өз ойын жаза алады; Мәтінде көтерілген негізгі ойды анықтай алады. Бағалау: Смайликпен бағалау. Рефлексия: Оқушылар мына сұрақтарға жауап бере отырып, сабақта туындаған ойларын тізбектейді:
Үйге тапсырма: 6-тапсыра. «Менің болашақ мамандығым» тақырыбына диалог құраңдар. 1-қадам: Сұхбат алу. 2-қадам: Орындарымен алмасу. 3-қадам: Диалог құрау. |
https://images.app.goo.gl/kPcGeRN7EWfnSNzd8
https://images.app.goo.gl/jgtQVxgjFadvTJ6x7
https://images.app.goo.gl/RaU318JxSHETkyyj8
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Ашық сабақ, ҚМЖ, көрнекілік, презентация
жариялап табыс табыңыз!
Материалдарыңызды сатып, ақша табыңыз.
(kaspi Gold, Halyk bank)
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз Барлығы 663 959 материал жиналған
Осы аптаның ең үздік материалдары Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін тақырыптармен дайындаймыз Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады Толығырақ |