Материалдар / Туынды табу ережелері
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

Туынды табу ережелері

Материал туралы қысқаша түсінік
Ашық сабақ 10-сынып алгебра және анализ бастамалары бойынша "Туынды табу ережаларі" тақырыбынан көмекші құрал ретінде пайдалануға болады
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
14 Қазан 2021
461
0 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 25% жеңілдік
беріледі
770 тг 578 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:

10.3С Туынды







Күні: 01.03.2021 ж.


Мұғалімнің аты-жөні: Бабиева Ж.С.






Сынып: 10


Қатысқандар:

Қатыспағандар:


Сабақтың тақырыбы

Туынды табу ережелері


Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

10.4.1.16 - аргумент өсімшесі мен функция өсімшесінің анықтамаларын білу;

10.4.1.17 - функция туындысының анықтамасын білу және анықтама бойынша функцияның туындысын табу;

10.4.1.18 - тұрақты функцияның және дәрежелік функцияның туындыларын табу;


Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар орындай алады: функция туындысының анықтамасын білу және анықтама бойынша функцияның туындысын тауып және тұрақты функцияның және дәрежелік функцияның туындыларын тауып10 минутта 5 тапсырманың 2-ін келтіре алады.

Оқушылардың көпшілігі орындай алады: функция туындысының анықтамасын білу және анықтама бойынша функцияның туындысын тауып және тұрақты функцияның және дәрежелік функцияның туындыларын тауып10 минутта 5 тапмырманың 3-ін орындай алады;

Кейбір оқушылар

орындай алады: функция туындысының анықтамасын білу және анықтама бойынша функцияның туындысын тауып және тұрақты функцияның және дәрежелік функцияның туындыларын тауып10 минутта 5 тапсырманың кем дегенде 4-ін орындай алады.


Бағалау критерийі

Оқушылар осы тақырып бойынша білу, түсіну, талдау, қолдану, анализ, синтез ойлау дағдыларын қалыптастыруы тиіс.


Құндылықтарға баулу


Ынтымақтастық, адамгершілік, коллоборативті орта қалыптастыру, өзіндік оқуға баулу аясында патриоттыққа тәрбиелеу


Пәнаралық байланыс

Геометрия, тұрмыста қолдана алу


Тақырып бойынша алдыңғы білім

7-8-сынып Алгебра


Сабақ барысы


Сабақтың жоспарлан

ған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері


Ресурстар


Сабақтың басы

5 минут


Ұйымдастыру сәті

Үй жұмысын тексеру: №7.15

«Миға шабуыл» арқылы оқушыларға логикалық сұрақтар қою

Есептеңіз. Жауабы: 5/3 2010 + 2010 + 2010 + 2010 + 2010 2010 + 2010 + 2010  

Логикалық тапсырмалар жинағы, 2015


Жаңа тақырыпты түсіндіру Топпен жұмыс

10 минут





Қ/c

Функция берілуі

Функцияның туындысы

1

2

3

4

5



Ғаламтор желісі



Сабақтың ортасы

Жұппен жұмыс

10 минут

1

2

3

4

5



Оқулық, Алгебра «Атамұра» баспасы, 2019



Кері байланыс: Бағдаршам әдісі

Қалыптастырушы бағалау:Блоб ағашы

Дифференцицация: Блум таксономиясы бойынша А-білу, түсіну, В- қолдану, С- талдау, бағалау ойлау деңгейлеріне байланысты тапсырмалар ұсынылады.



Жеке жұмыс

10 минут

1

2

3

4

5





Кері байланыс: Мадақтау тәсілі

Қалыптастырушы бағалау: Табыс ағашы

Дифференцицация: Блум таксономиясы бойынша А-білу, түсіну, В- қолдану, С- талдау, бағалау ойлау деңгейлеріне байланысты тапсырмалар ұсынылады.



Сабақтың соңы

5 минут

Сабақты бекіту

Рефлексия

Не білдік? Не үйрендік? Нені білгім келеді? деген сұрақтарға жауап алу.

Маған сабақ ұнады. Тақырыпты меңгердім.

Тақырыпты түсіндім, бірақ есептеген кезде қиналамын.

Сабақ маған түсініксіз.

Үйге тапсырма: №7.12-7.14



Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз?

Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау













Сабақ бойынша рефлексия





Жалпы бағалау

Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)?

1:



2:

Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?

1:

2:

Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/ қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабқтарда не нәрсеге назар аудару қажет?









Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!