|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Үйрен білім жастықта! |
|||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
3.3.2.1. – шығарма кейіпкеріне хат, ертегі (кейіпкер қосу,соңын өзгерту) өлең (төрт жолды) әңгіме ( оқығаны, көргені бойынша) жазу; 3.1.5.1. – өз ойы мен сезімін көркем – бейнелі сөздерді қолдана отырып жеткізу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Кейіпкерге хат жазады Өз ойы мен сезімін көркем – бейнелі сөздерді қолданып жеткізеді
|
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаттары |
БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады (психологиялық ахуал) Сәттілік тілеймін саған, Сәттілік тілеймін өзіме, Сәттілік тілеймін бәріңізге!!! Үй тапсырмасын пысықтау «Бүркіттер» әдісі
Жарайсыңдар, балалар!
Мына суреттерге назар аударыңдаршы, бұл суреттерді қалай түсінесіңдер?
Иә, балалар, бүгін біз балалық шақты пайдалы дүниеге жұмсау туралы, балалық шақтың қадірі туралы өтетін боламыз; Сабақтың мақсаты: Кейіпкерге хат жазады Өз ойы мен сезімін көркем – бейнелі сөздерді қолданып жеткізеді Автормен танысу: (жасанды интеллект) Мағжан (Әбілмағжан) Бекенұлы Жұмабай (25 маусым 1893, Солтүстік Қазақстан облысы, қазіргі Мағжан Жұмабаев ауданы, Сасықкөл жағасы – 19 наурыз 1938, Алматы) — алаш қозғалысының қайраткері, ақын, қазақ әдебиетінің жарқын жұлдызы.
1 – тапсырма «Балалық шақ» өлеңін мәнерлеп оқу; 2 – тапсырма (жұптық жұмыс Функционалдық сауаттылыққа берілген тапсырма Саралау - диалог Ақын өлеңде не туралы айтқан? Нені өсиет етті? Постер құрыңдар:
3 – тапсырма (жазба жұмыс) Балалар, «Бақыт құсы» әңгімесіндегі Әмзе біздің досымыз деп ойлайықшы; Сол Әмзеге арнап өз хатымызды жазайық:
СЕРГІТУ СӘТІ 4 – тапсырма (топтық жұмыс) «КІМ ЖҮЙРІК» «Ақсүйек» ойыны Ұлттық ойында балалар жасырылған ақсүйекті тауып, сұрақтарға жауап береді Қай топта ақсүйек көп, сол топ жеңімпаз болады; Іске сәт!
Жарайсыңдар! 5 – тапсырма «Сиқырлы қалам» әдісі
Жарайсыңдар! Үйге: «Балалық шақ» жаттау «Білім шыңы» әдісі арқылы кері байланыс береді |
Амандасады Психологиялық ахуалды қалыптастыруға қатысады Үй тапсырмасын пысықтайды Балалық шақ туралы сұрақтарға жауап береді Сурет бойынша балалардың мінезін сипаттайды Сабақ мақсатымыен танысады Автормен танысу Өлеңді мнерлеп оқиды Постер құрайды Әмзеге арнап хат жазады Сергіту сәтіне қатысады Мақал мәтелдерді естеріне түсіреді Қортынды сұрақтарға жауап береді Үйге тапсырма алады Кері байланыс береді |
Алған ұпайларын өзін – өзі бағалау парағына жазады Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді; ҚБ: Тамаша! Дескриптор: Өлеңді мәнерлеп оқиды – 1 б ҚБ: Дескриптор: Постер құрайды – 1 б Ақын өлеңінде нені өсиет еткенін жазады – 1 б Постерді қорғайды – 1 б Жалпы – 3 б ҚБ: Дескриптор: Әмзеге хат жазады – 1 б Хатта ақын өсиетін қолданады – 1б Қатесіз көркем жазумен жазады – 1 б Жалпы – 3 б ҚБ: Өте жақсы! Дескриптор: Мақалдарды айтады – 1 б Мақалдардың мағнасын түсіндіреді – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Дескриптор: ҚБ: |
Слайд Презентациялық ойын
Жасанды интеллект
Оқулық А4 парақ постер Дәптер Оюлар биі
Презентациялық ойын
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Үйрен білім жастықта! 3 сынып ашық сабақ
Үйрен білім жастықта! 3 сынып ашық сабақ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Үйрен білім жастықта! |
|||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
3.3.2.1. – шығарма кейіпкеріне хат, ертегі (кейіпкер қосу,соңын өзгерту) өлең (төрт жолды) әңгіме ( оқығаны, көргені бойынша) жазу; 3.1.5.1. – өз ойы мен сезімін көркем – бейнелі сөздерді қолдана отырып жеткізу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Кейіпкерге хат жазады Өз ойы мен сезімін көркем – бейнелі сөздерді қолданып жеткізеді
|
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаттары |
БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады (психологиялық ахуал) Сәттілік тілеймін саған, Сәттілік тілеймін өзіме, Сәттілік тілеймін бәріңізге!!! Үй тапсырмасын пысықтау «Бүркіттер» әдісі
Жарайсыңдар, балалар!
Мына суреттерге назар аударыңдаршы, бұл суреттерді қалай түсінесіңдер?
Иә, балалар, бүгін біз балалық шақты пайдалы дүниеге жұмсау туралы, балалық шақтың қадірі туралы өтетін боламыз; Сабақтың мақсаты: Кейіпкерге хат жазады Өз ойы мен сезімін көркем – бейнелі сөздерді қолданып жеткізеді Автормен танысу: (жасанды интеллект) Мағжан (Әбілмағжан) Бекенұлы Жұмабай (25 маусым 1893, Солтүстік Қазақстан облысы, қазіргі Мағжан Жұмабаев ауданы, Сасықкөл жағасы – 19 наурыз 1938, Алматы) — алаш қозғалысының қайраткері, ақын, қазақ әдебиетінің жарқын жұлдызы.
1 – тапсырма «Балалық шақ» өлеңін мәнерлеп оқу; 2 – тапсырма (жұптық жұмыс Функционалдық сауаттылыққа берілген тапсырма Саралау - диалог Ақын өлеңде не туралы айтқан? Нені өсиет етті? Постер құрыңдар:
3 – тапсырма (жазба жұмыс) Балалар, «Бақыт құсы» әңгімесіндегі Әмзе біздің досымыз деп ойлайықшы; Сол Әмзеге арнап өз хатымызды жазайық:
СЕРГІТУ СӘТІ 4 – тапсырма (топтық жұмыс) «КІМ ЖҮЙРІК» «Ақсүйек» ойыны Ұлттық ойында балалар жасырылған ақсүйекті тауып, сұрақтарға жауап береді Қай топта ақсүйек көп, сол топ жеңімпаз болады; Іске сәт!
Жарайсыңдар! 5 – тапсырма «Сиқырлы қалам» әдісі
Жарайсыңдар! Үйге: «Балалық шақ» жаттау «Білім шыңы» әдісі арқылы кері байланыс береді |
Амандасады Психологиялық ахуалды қалыптастыруға қатысады Үй тапсырмасын пысықтайды Балалық шақ туралы сұрақтарға жауап береді Сурет бойынша балалардың мінезін сипаттайды Сабақ мақсатымыен танысады Автормен танысу Өлеңді мнерлеп оқиды Постер құрайды Әмзеге арнап хат жазады Сергіту сәтіне қатысады Мақал мәтелдерді естеріне түсіреді Қортынды сұрақтарға жауап береді Үйге тапсырма алады Кері байланыс береді |
Алған ұпайларын өзін – өзі бағалау парағына жазады Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді; ҚБ: Тамаша! Дескриптор: Өлеңді мәнерлеп оқиды – 1 б ҚБ: Дескриптор: Постер құрайды – 1 б Ақын өлеңінде нені өсиет еткенін жазады – 1 б Постерді қорғайды – 1 б Жалпы – 3 б ҚБ: Дескриптор: Әмзеге хат жазады – 1 б Хатта ақын өсиетін қолданады – 1б Қатесіз көркем жазумен жазады – 1 б Жалпы – 3 б ҚБ: Өте жақсы! Дескриптор: Мақалдарды айтады – 1 б Мақалдардың мағнасын түсіндіреді – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Дескриптор: ҚБ: |
Слайд Презентациялық ойын
Жасанды интеллект
Оқулық А4 парақ постер Дәптер Оюлар биі
Презентациялық ойын
|
||
шағым қалдыра аласыз



















