Сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім |
Өзім туралы |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
1.1. Қораптағы ойыншықтар |
|
|
Үлгілік оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
2.2.3.1 Әр түрлі тәсілдермен материалдарды және компоненттерді өлшеу, белгілеу, қию, формасын келтіру, жинақтау, қосу және біріктіру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
- Әр түрлі тәсілдермен материалдарды және компоненттерді өлшейді; - белгілеу, қию, формасын келтіру, жинақтау, қосу және біріктіру жұмысын жасайды. |
Білу және түсіну қолдану |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңдері / уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақ тың басы 5 мин |
Сабаққа психологиялық дайындық. https://www.youtube.com/watch?v=Yqs7q66G42c әнімен бастайды. |
Білім алушылар «Ойыншықтар» әнін айтады. |
Ойыншық алатынын біледі |
|
|
Сабақ тың ортасы 25-30 мин |
Жұмысқа кіріспе. ҰЖ Тапсырма 1. Ойлау дағдысы: білу және түсіну. Әдіс: «Ашық микрофон» әдісі. Қауіпсіздік техникасымен таныстырады. -Ойыншықтар не үшін қажет? -Сенің қандай ойыншықтарың бар? -Олар неден жасалған? – деген сұрақтар қояды. Сергіту сәті: «Көңілді күн» https://www.youtube.com/watch?v=xyS4WWbtttM ЖЖ Тапсырма 2. Ойлау дағдысы: қолдану Әдіс: «Ойлан да жаса» Ойыншықтардың әртүрлі фигуралардан құралатынын түсіндіреді. Доп-дөңгелектен; Робот-пішіндерден, т.с.с. |
Білім алушылар өздерінің ойыншықтарын еске алады. олар не үшін қажет екенін айтады. Неден жасалғанын болжайды. ЕБҚ: өзінің ойыншықтарының атын айтады. Балалар жұптасып, суреттер бойынша ізденеді. Өзіне бір ойыншықты таңдады. Сол ойыншық қандай фигуралардан жасалса, сол йигуралардың суретін жұмыс дәптеріне салады. ЕБҚ оқушыға дайын пішіндер беріледі. Ол сол фигураларды бастыраып салады. |
Бағалау критерийі: Әр түрлі тәсілдермен материалдарды және компоненттерді өлшейді; Дескриптор: -өз ойыншықтары туралы білетінін айтады. ҚБ: «ойыншық» Бағалау критерийі: белгілеу, қию, формасын келтіру, жинақтау, қосу және біріктіру жұмысын жасайды. Дескриптор: -сілтеме өтіп танысады; -ойыншық фигураларын салады. ҚБ: «ойыншық» |
Көркем еңбек оқулығы. Алматы «Атамұра» 2022 жыл, 13-14 бет
Көркем еңбек оқулығы. Алматы «Атамұра» 2022 жыл, 15-16 бет
|
|
Сабақ тың соңы 10 мин |
Қорытынды жаса. Өз жұмысыңды бағала!-деп, Ұқыпты жасалған жұмысқа-Ұ Дұрыс жасалған жұмысқа – Д белгісін салдыртады. |
Балалар ойыншықтарын ортаға алып шығып, өз жұмысын өздері бағалайды. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
1.1. Қораптағы ойыншықтар
1.1. Қораптағы ойыншықтар
Сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім |
Өзім туралы |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
1.1. Қораптағы ойыншықтар |
|
|
Үлгілік оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
2.2.3.1 Әр түрлі тәсілдермен материалдарды және компоненттерді өлшеу, белгілеу, қию, формасын келтіру, жинақтау, қосу және біріктіру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
- Әр түрлі тәсілдермен материалдарды және компоненттерді өлшейді; - белгілеу, қию, формасын келтіру, жинақтау, қосу және біріктіру жұмысын жасайды. |
Білу және түсіну қолдану |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңдері / уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақ тың басы 5 мин |
Сабаққа психологиялық дайындық. https://www.youtube.com/watch?v=Yqs7q66G42c әнімен бастайды. |
Білім алушылар «Ойыншықтар» әнін айтады. |
Ойыншық алатынын біледі |
|
|
Сабақ тың ортасы 25-30 мин |
Жұмысқа кіріспе. ҰЖ Тапсырма 1. Ойлау дағдысы: білу және түсіну. Әдіс: «Ашық микрофон» әдісі. Қауіпсіздік техникасымен таныстырады. -Ойыншықтар не үшін қажет? -Сенің қандай ойыншықтарың бар? -Олар неден жасалған? – деген сұрақтар қояды. Сергіту сәті: «Көңілді күн» https://www.youtube.com/watch?v=xyS4WWbtttM ЖЖ Тапсырма 2. Ойлау дағдысы: қолдану Әдіс: «Ойлан да жаса» Ойыншықтардың әртүрлі фигуралардан құралатынын түсіндіреді. Доп-дөңгелектен; Робот-пішіндерден, т.с.с. |
Білім алушылар өздерінің ойыншықтарын еске алады. олар не үшін қажет екенін айтады. Неден жасалғанын болжайды. ЕБҚ: өзінің ойыншықтарының атын айтады. Балалар жұптасып, суреттер бойынша ізденеді. Өзіне бір ойыншықты таңдады. Сол ойыншық қандай фигуралардан жасалса, сол йигуралардың суретін жұмыс дәптеріне салады. ЕБҚ оқушыға дайын пішіндер беріледі. Ол сол фигураларды бастыраып салады. |
Бағалау критерийі: Әр түрлі тәсілдермен материалдарды және компоненттерді өлшейді; Дескриптор: -өз ойыншықтары туралы білетінін айтады. ҚБ: «ойыншық» Бағалау критерийі: белгілеу, қию, формасын келтіру, жинақтау, қосу және біріктіру жұмысын жасайды. Дескриптор: -сілтеме өтіп танысады; -ойыншық фигураларын салады. ҚБ: «ойыншық» |
Көркем еңбек оқулығы. Алматы «Атамұра» 2022 жыл, 13-14 бет
Көркем еңбек оқулығы. Алматы «Атамұра» 2022 жыл, 15-16 бет
|
|
Сабақ тың соңы 10 мин |
Қорытынды жаса. Өз жұмысыңды бағала!-деп, Ұқыпты жасалған жұмысқа-Ұ Дұрыс жасалған жұмысқа – Д белгісін салдыртады. |
Балалар ойыншықтарын ортаға алып шығып, өз жұмысын өздері бағалайды. |
|
|
шағым қалдыра аласыз














