Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Сіздің сұранысыңыз сәтті жіберілді!
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Материалдар / 2 сыныпқа арналған деңгейлік тапсырмалар
2023-2024 оқу жылына арналған
қысқа мерзімді сабақ жоспарларын
жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған
2 сыныпқа арналған деңгейлік тапсырмалар
Материал туралы қысқаша түсінік
2 сыныпқа арналған деңгейлік тарсырмалар жиынтығы, балалардың оқу процесінде үлкен көмек береді. себебі балаларға жеке, өз деңгейінде тапсырма орындау арқылы білімін жетілдіреді.
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып көруге болады
Үлгерімітөмен оқушылармен жұмыс
жоспары
Мақсаты:
Үлгерімі төмен
оқушылармен жыл бойы жұмыс жүргізе отырып, жеке тұрлғалық
мүмкіндіктерін ашуға көмектесу, пәнге деген қызығушылығын арттыру,
мемлекеттік стандартты меңгерту.
Міндеттері:
1.Үлгерімі нашар оқушылармен жеке-бағыттық жұмысын ұйымдастыру
үшін жағдайлар жасау.
2.Оқушылардың жеке жетістіктерін анықтау жүйесін
жасау.
3.Мұғалімдер білімі мен кәсіби сапасын
арттыру.
4.Оқушының жеке даму диагностикасы.
5.Мониторинг арқылы үлгерімі нашар оқушылардың
дамуы мен оқуын қадағалау.
Үлгерімітөмен оқушылардың үш тобы
бар:
–
топ: Ақыл – ой қызметі төмен. (танымдық
процестердің төмендегі ойлау, қабылдау, зейін, есте
сақтау)
–
топ: Ақыл – ой қызметі жоғары, бірақ оқуды игеру
деңгейі төмен
–
топ: Ақыл – ой қызметі төмен,оқуды игеру деңгейі
орта ауытқылардың
жүйке жүйесінің бұзылуынын себептерін анықтау ата
-аналармен, мұғалімдермен, дәрігерлермен жұмыс бірлесіп жүргізу. Әр
бір оқушымен жеке жұмыс жүргізу мақсатында олардың қабілеттерін
ерте анықтау үшін психологиялық зерттеулер жүргізу оқушылардың
психологиялық ауытқушылықтарын анықтау.
Үлгермейтін оқушыларға
арналғанереже
1.Үлгермейтінге бірден жағдаятты сұрақ қойып, тез жауабын талап етуге
болмайды.
2. Оқушының ойлану мен дайындалуына жеткілікті уақыт
беру
3.Міндетті түрде жауап жазбаша болғаны жақсы
4.Аз уақыт ішінде үлкен материалды меңгеріп алулары мүмкін емес,
сондықтан қиын материалды шама шарқынша бөлімдерге бөліп беру
керек.
5.Жаңа өтілген тақырыптар
бойынша сұрақтарға жауап берулерін талап етпеу
керек, одан да келесі сабаққа қалдыру керек.
6.Оқу қызметінің жетістігін қамтамасыз ету үшін мұғалім жұмыс
жүйесін ойластыру керек.
7. Мұндай оқушылардың өзіне
деген, біліміне, күшіне деген сенімділігін
қалыптастыру.
Үлгерімі нашар
оқушылардыңмықты жақтары да
болады:
үйде олар оқшауланбай жұмыс жүргізе
береді;
олардың белсенділігі кеш пайда болады,
әрі көпке дейін
сақталады;
олар бірізділік жұмысқа бейімделуі
байқалады;
Олар өздері жеке өз жұмысын ұсынуға
мүмкіндігі бар, тапсырмаларды орындау қабілеттері
бар.
«Бекітемін»
мектеп директоры
____________________________
«_____» _______ 2019 жыл
Үлгерімі төмен оқушылармен
жүргізілетін жұмыс жоспар
№
Іс -шара
Мерзім
1
Сынып оқушыларының психо – физиологиялық даму
деңгейін диагностикалау
қыркүйек
2
Оқушының үлгере алмау себептерін атаанамен
кездесу арқылы, мектеп мамандарымен әңгімелесу:
психологпен,
дәрігермен, логопедпен және оқушының ӛзімен бірге
анықтау.
қыркүйек
3
Үлгерімі тӛмен оқушының білімдегі ақаулықты жою
бойынша жеке жұмыс жоспары бір тоқсанға құрылады.
қыркүйек
4
Сабақ барысында ӛзіндік жұмыстарды жасауда жеке
қатынас ұйымдастыру. Оқушының қабілеті жететін жұмыстар құрастыру,
оны бірізді күрделендіру арқылы қабілеттілігін
арттыру.
Жыл
бойы
5
Оқушының білімінің тақырыптық есебін
жүргізу.
Жыл
бойы
6
Әр пән бойынша жеке жұмысын
ұйымдастыру.
Жыл
бойы
Жеке даму картасы
1
Оқушы аты-жөні
2
Сынып
3
Қай пән бойынша үлгерімі
төмен?
4
Оқушының тәртібі
5
Үлгермеу себебі
6
Оқушымен жұмыста қандай құралдар
пайдаланылады?
7
Оқушының үлгере алмауын жоюда кімдермен
бірлесе жұмыс жасалады?
Үлгерімі төмен оқушылардың білім деңгейінің өсу дәрежесін бағалау
параметрлері
Пәні:_____________________________________
Пән
мұғалімі:_____________________________
Оқушының
аты-жөні:_____________________
I-тоқсан
II-тоқсан
III-тоқсан
IV-тоқсан
№
Тақырыбы
2
3
4
5
2
3
4
5
2
3
4
5
2
3
4
5
Қорытынды
1
Оқу материалын меңгеруі, теориялық
білімі
2
Мәнерлеп оқуы
3
Дұрыс жазуы, дәптермен жасалған
жұмыстары
578тг - Сатып алу
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз