Материалдар / Ашық сабақ. 3D – конус, цилиндр, сфера құру.
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ. 3D – конус, цилиндр, сфера құру.

Материал туралы қысқаша түсінік
Басқада әріптестерге пайдалы болар деген мақсатта жарияланып отыр.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
04 Қаңтар 2023
301
2 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімді жоспары

Бөлім

3D баспа

Педагогтың аты-жөні

Абілқас Нұргул Абілқасқызы

Сынып

Күні

Қатысушылар саны

Қатыспағандар саны

6 «А»

06.12.2022



6 «Ә»

06.12.2022



Сабақтың тақырыбы:

3D – конус, цилиндр, сфера құру. Жоба құру

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары


6.3.1.3 3D-редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану

Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар:

3D -редактор құралдарының сипаттамасын біледі.

Көптеген оқушылар:

3D-редакторының құралдарын қолданады.

Кейбір оқушылар:

Paint графикалық редакторы мен SketchUp программасындағы құралдардың қызметіндегі ұқсастықтар мен айырмашылықтарын анықтайды


Сабақтың барысы:


Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

1.Оқушылармен амандасу.

2. «Көңіл күй түймедағы»

3.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.

4.Өткен сабақты пысықтау.

«Бума» әдісі.




1.Мұғаліммен амандасады.

2. Психологиялық ахуал

2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.




Топ басшының

бағалау

парағы


Сабақтың ортасы

Жаңа тақырып.

Көрсетелім.SketchUp программасында пайдаланылатын негізгі құралдармен танысамыз.

Топқа бөлу https://nismath.org/topqa_bolu/ арқылы 2 топқа бөлу.


Топтық жұмыс. 1-тапсырма. 2 топ тақтадағы цилиндр, конус, сфера кескінін жасайды.


Дескриптор:

-құрал саймандарды пайдаланып фигураларды жасайды.


ҚБ: /4 балл/



Жеке жұмыс. 2-тапсырма.

Дескриптор:

- SketchUp редакторды іске қосады;

-шеңбер батырмасын пайдалану арқылы көлемді фигура жаса алады.

-созу- сығу арқылы жоғары қозғалтады;

- тұтқасын доға құралы арқылы жасайды

-Заливка құралын пайдалану арқылы керек түсті таңдап, бояйды.

ҚБ: смайлик /4 балл/



Жеке жұмыс. 3-тапсырма.

3d редактор құралдары - Сопоставить (wordwall.net)

Дескриптор:

- SketchUp редакторының құралдарының қызметін сәйкестендіреді.


ҚБ: /3балл/

SketchUp программасында пайдаланылатын негізгі құралдармен танысады





SketchUр программасында көдемді фигураларды жасайды





«Кружка» моделін құрастырады







Сұраққа жауап береді













/4балл/









/2балл/










/1балл/


Интербелсенді тақта /компьютер







Оқулық
























Сабақтың соңы

1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.

2.Кері байланыс: «+; - ; қызықты» әдісі.

/стикер/ Оқушылар бір жағында(+)белгісі бар, осы тақырып бойынша түсінгенін жазады, келесі бетінде (-) белгісі, осы тақырып бойынша не түсініксіз болғанын жазады, және осы сабақта ұнаған тапсырма, әдістерді жазады

Өзін-өзі бағалау.


стикерге  бір жағында(+) белгісі бар, осы тақырып бойынша түсінгенін жазады, келесі бетінде (-) белгісі, осы тақырып бойынша не түсініксіз болғанын жазады, және осы сабақта ұнаған тапсырма, әдістерді жазады


стикерлер

Үй тапсырмасы

Өз үйінің моделін жасау.










Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!